×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Двама души са застреляни близо до летището на Франкфурт
  • 6000 удара за 10 дни: Войната с Иран източва американските арсенали
  • Само за две седмици: Русия възстанови $10 млрд. от дефицита си за 2026
  • Акция срещу купуването на гласове се провежда в Бургас
  • Новият лидер на Иран: Моджтаба Хаменей - с милиардна финансова империя в Европа?
  • Иран иска да премести мачовете си от груповата фаза на Мондиала в Мексико
  • Шри Ланка обявява всяка сряда за почивна, за да се пести гориво
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето как "Нефтохимик" се оправда за назначението на Манол Петров


Ето как "Нефтохимик" се оправда за назначението на Манол Петров
Председателят на СД на клуба Андрей Рунчев(вляво) днес трябваше да обясни за назначението на Манол Петров
Тема в развитие
Съдия Светлин Иванов обявява утре наказанието за Манол Петров и Янко Крушков за гаврата с полицаи Свидетелите закопаха хулигана Манол Петров по делото за нападение срещу полицаи (ВИДЕО) Справедлив ли е Бургаският районен съд? Тестът е лицето на агресията Манол Петров Ето как съдът се оправда за скандалната присъда на ултраса Манол Петров, пребил журналистка Пълен цирк! Съдът призна бияча на жени Манол Петров за виновен, но го погали с перце Ултрасът Манол Петров нападнал полицай от Първо РУП Бургас, приятелите му снимали Делото срещу ултраса Манол Петров, унизил достойни бургаски полицаи, тръгна с фалстарт Година затвор грози ултраса Манол Петров за гаврата с полицаи Фенът Манол Петров, пребил журналистка, нападна и полицаи, вадят го пиян и с белезници от дискотека в Бургас Необясним протест на феновете на Нефтохимик Светкавична акция: Има задържан за заплахите срещу битата от ултрас журналистка Битата бургаска журналистка: Ще съдя Манол Петров и ще даря парите на школата на Нефтохимик Терор! Заплашват битата от ултрас журналистка: Съдбата ти е да бъдеш много лошо измъчвана, България ще ти се стори тясна! Кметът Димитър Николов за битата от фен на "Нефтохимик" журналистка: Изключително неприятно и възмутително! Флагман отбеляза 1:0 срещу футболния хулиган Манол! Уволнен е от работа Прокурор Попова, този човек утре може да убие някого в МОЛ „Галерия“! Фенът Манол нападнал журналистката, за да защити егото си (ВИДЕО) Българската асоциация на спортните журналисти след нападението срещу Стиляна: Да изкореним уродливото лице на фенщината 3 години затвор грозят ултраса Манол Петров, нападнал журналистка Подивял фен нападна с ритници бургаска журналистка на стадион "Лазур". Вижте кой е "мъжкарят"!
виж още
скрий
22 Октомври 2019, Вторник, 20:54 ч.
Автор: Флагман.бг

При първа проява, която противоречи на политиката на клуба, ще вземем съответните мерки, каза председателят на УС на клуба Андрей Рунчев

Ултрасът Манол Петров, който в рамките на месец първо нападна наша колежка на стадиона, а след това се гавреше пиян с полицаи пред известна чалготека (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), тихомълком бе назначен в ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ АД, където основен акционер е Общината.

Флагман.бг съобщи преди два дни за изключително спорното назначение.

Днес попитахме и ръководството на клуба дали не ги смущава свързването с лице, което има противоречива биография и няколко дела зад гърба си.

Андрей Рунчев председател на Съвета на директорите на ПФК Нефтохимик Бургас АД започна да се черви от въпроса за Манол Петров. Рунчев силно се смути на питането на Флагман.бг.

„Това е една длъжност, която бе създадена по изискване на БФС. Знаем за неговите прояви, всички сме запознати, но той няма други противообществени прояви в последните години. Беше проведен разговор с него. Така да кажа – разкая се! Решили сме да дадем втори шанс на един млад човек“, отговори Рунчев, нервно щракайки с пръсти.

Прекрасно сме запознати с неговото досие. Всеки си носи отговорността за действията и при някаква проява, която противоречи на политиката на клуба, ние ще вземем съответните мерки“, допълни той.

Част от ултрасите не приеха назначението на Манол Петров и недоумяват как е допуснато той да бъде връзката на клуба с привържениците. 

Адм.директор на клуба Николай Тодоров от своя страна твърди, че Манол Петров бил предложен лично от феновете.

По информация на Флагман.бг Николай Тодоров лично е поканил Манол Петров, гарантирайки за него. Дали това е добър ход - времето ще покаже, но най-малко е лош сигнал към хората, обичащи футбола.

 


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
29
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Как да намалим стреса Как да намалим стреса 17/03/2026, Вторник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Домашна питка с масло: Тайната й Домашна питка с масло: Тайната й 17/03/2026, Вторник 21:40 0
Тервел ИЛИЕВ Шоколадов сладкиш без много усилия Шоколадов сладкиш без много усилия 17/03/2026, Вторник 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Най-съвместимите зодии за перфектна връзка Най-съвместимите зодии за перфектна връзка 17/03/2026, Вторник 20:18 0
Тервел ИЛИЕВ Цената на водката в Русия лети нагоре Цената на водката в Русия лети нагоре 17/03/2026, Вторник 19:48 2
Тервел ИЛИЕВ От кои зодии са най-верните приятели От кои зодии са най-верните приятели 17/03/2026, Вторник 19:20 0
Тервел ИЛИЕВ Зодиите с най-голямо чувство за хумор Зодиите с най-голямо чувство за хумор 17/03/2026, Вторник 18:40 0
Тервел ИЛИЕВ Как да премахнете миризми от килими и мебели Как да премахнете миризми от килими и мебели 17/03/2026, Вторник 18:18 0
29
Коментара по темата
29.
Сармата
24.10.2019 11:43:25
3
2
Мъжът ми трябва да пише каквото му кажа иначе на сухо ще остане
28.
манол е платен фен
23.10.2019 21:07:51
0
4
На тая жена манол,колко му е заплата от клуба?
27.
*********
23.10.2019 18:52:03
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
26.
Ss
23.10.2019 16:57:59
2
6
Знаем за неговите прояви, всички сме запознати, но той няма други противообществени прояви в последните години.
Така ли интерсно,щото нали се говореше,че той беше един от крадците,които откраднаха пано по случай сто годишнината на Черноморец от стадион Черноморец.
После хората разпознаха от снимките с открднатото пано,че то се намира в мол Галерия,снимките смятам,че не лъжат и хората не са слепи.
Така да кажа – разкая се! Решили сме да дадем втори шанс на един млад човек“, отговори Рунчев, нервно щракайки с пръсти.
Не ми се вярва да се е разкаял,но както и да е. Щом се е разкаял и му давате втори шанс,тогава да върнат откраднатото пано,това не е фенско знаме на противникови фенове,а пано от клуба.
25.
*********
23.10.2019 15:27:54
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
24.
*********
23.10.2019 15:04:15
2
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
23.
Ей
23.10.2019 14:59:14
2
4
Шматка, ща разцепя
22.
хайде на мач
23.10.2019 09:11:36
6
0
Аз обичам футбола, но не получавам сигнал. Защо така?
Затова ще съм на стадиона!
П.П.
Стига, вече станахте банални!

Има неприятни неща в живота, които ни се случват незаслужено и нищо не можем да направим.

Но Бог забавя, но не забравя. За всяко прасе или свиня рано или късно идва коледа.
21.
*********
23.10.2019 08:21:22
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
20.
Нафта
23.10.2019 07:45:04
0
14
Те ръководството Москов Черното тото назначиха,сега за Манол да се тюхкаме.
19.
Фен
23.10.2019 07:41:05
2
20
Докато такива престъпници се подвизават в отбора, няма стъпя на стадиона. От мене губите 4 билета.
18.
Пешо кура
23.10.2019 06:28:49
0
10
Тоя нещастник Рунчев който е абсолютен измамник трябваше отдавна да е "аут" от общината
Р.s.хайде флегман изтрийте пак коментара
17.
Е*@ти
23.10.2019 06:26:59
1
12
Управниците дето има в Бургас "платен фен" на заплата ами пуснете свободните позиции за тази "професия" в Бюрото по труда или общината да организира курсове за профисионалисти
16.
*********
23.10.2019 06:23:50
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
15.
*********
23.10.2019 05:59:31
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
14.
Gf
23.10.2019 02:39:29
0
12
С манол на първа линия(оранжево-бяла) няма да има много фенове на феновете.... Не вярвам че това е правилния път...
13.
*********
23.10.2019 00:56:26
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
12.
за пари ли
22.10.2019 22:34:12
0
41
Рунчев-фен на нефтохимик на заплата,Тодоров фен на нефтохимик и той на заплата към клуба,а сега и недоразумението маналчо и той на заплата към клуба.
11.
манол е платен фен
22.10.2019 22:29:20
0
26
Защо точно тази утайка манол петров е назначен?
10.
Вярно ли
22.10.2019 21:57:45
1
20
Вярно ли този получавал 1200 лева заплата.
9.
Фен
22.10.2019 21:52:40
1
25
То феновете на заплата вече са повече от обикновените фенове. Лошото е че има такива като този от снимката, които са срам за Бургас.
8.
Plamen
22.10.2019 21:52:21
0
20
Докато този пелтечещия Тунчев, Тодоров и компания са в управлението на този клуб нищо добро няма да се случи. Ушнаков е ясен на всички, преди всичко бизнеса покрай футбола и Нидялко директора.... Спортния не кой да е.
7.
Капитана
22.10.2019 21:50:38
1
24
Срамота е как всички фенове се наредиха на опашка за заплати в нафтата
6.
Манол
22.10.2019 21:46:54
1
23
Пука ми какво пишете. Взимам си 1200 лева заплата от Нефтохимик пък вие си драскайте и коментирайте.
5.
Иван Карадарлиев
22.10.2019 21:42:31
5
7
На всяка ваша подобна статия, някъде умира по един журналист. В гроба се завърта по един публицист—писател. И един преподавател по журналистика си прави харакири.

Честит Пулицър на автора. Ако знае, какво е това.
4.
Sad
22.10.2019 21:33:41
3
24
След като флегмите го написаха очаквах да го уволнят, но явно са толкова дебелокожи и цинични, че изобщо не им пука. И най-лошото е че знаят каква утрепка е. Въпрос на време е да се изцепи отново. Тогава ще ги видим всички тези.
3.
Бургазлия
22.10.2019 21:31:20
2
22
Срам! Назначиха в общински клуб прободен боклук. Това е безобразие
2.
созополски селянин
22.10.2019 21:18:19
3
9
Страшен файтър, готов е за UFC.
1.
Срамно е
22.10.2019 21:04:16
5
42
И ние ще плащаме от данъците си заплата на тоя подчовек...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Листите са ясни, Бургас се готви за най-оспорвания вот. Вижте всички кандидат-депутати за Втори МИР Листите са ясни, Бургас се готви за най-оспорвания вот. Вижте всички кандидат-депутати за Втори МИР Радев поема лично фронта на "Прогресивна България", ГЕРБ без сериозни промени в челото, напрежение в ПП-ДБ Д-р Атанас Атанасов оглави агенция „Медицински надзор“ Д-р Атанас Атанасов оглави агенция „Медицински надзор“ Той ще работи за дигитализацията на регистъра на чакащите за трансплантация и за подобряване на взаимодействието между лечебните заведения Наградиха невидимите супергерои на Бургас (снимки) Наградиха невидимите супергерои на Бургас (снимки) Инициативата е изградена с ясната цел,  да даде видимост на хората, които обикновено остават незабелязани   Наркобосовете от кв. Победа криели дрогата в статуетка на Буда, ченгетата обаче я надушиха Наркобосовете от кв. Победа криели дрогата в статуетка на Буда, ченгетата обаче я надушиха Една от стаите на двуетажната къща е била превърната в лаборатория за пико Прокуратурата повдигна най-тежкото обвинение на психопата Иван, грозят го до 20 години затвор Прокуратурата повдигна най-тежкото обвинение на психопата Иван, грозят го до 20 години затвор Подведен е под наказателна отговорност по чл. 115 и този път няма да му се размине  Kaufland с над 100 нови продукта за хора, които винаги бързат Kaufland с над 100 нови продукта за хора, които винаги бързат Новите продукти са подредени в началото на филиалите, асортиментът залага на качествени, свежи и лесни за приготвяне готвени храни Неописуема драма с 36-годишния бургазлия Станислав, който падна от покрив при трудова злополука Неописуема драма с 36-годишния бургазлия Станислав, който падна от покрив при трудова злополука Седмица след тежка борба за живот младият мъж е издъхнал Димитър Найденов: Листата на ПП-ДБ е готова за силна и позитивна кампания Димитър Найденов: Листата на ПП-ДБ е готова за силна и позитивна кампания Ние сме единствената проевропейска алтернатива Община Бургас продължава почистването на бул. "Демокрация", преместете автомобилите си Община Бургас продължава почистването на бул. "Демокрация", преместете автомобилите си Почистването на улиците в Бургас ще продължи на 21 март, като се изисква премахване на автомобилите в определени часове Туристи в потрес - натъкнаха се на втора хижа "Петрохан" Туристи в потрес - натъкнаха се на втора хижа "Петрохан" Две табели в Бакаджика повдигат въпроса кой и защо свързва себе си с хижата на ужасите на лама Калушев
Попадна ли Америка в капана на Али Хаменей Попадна ли Америка в капана на Али Хаменей Преди да бъде убит, аятолахът одобрил бойния план и всичко се развива по неговия сценарий Тръмп: Ако не бяхме ударили Техеран, щеше да има ядрена война Тръмп: Ако не бяхме ударили Техеран, щеше да има ядрена война Техеран получи предложение за прекратяване на огъня чрез двама посредници, но новият върховен лидер Моджтаба Хаменей го отхвърли Да си гей в Иран е забранено, освен ако не си във властта Да си гей в Иран е забранено, освен ако не си във властта На калъп с младо момче там бе хванат дори човекът, натоварен да лови хомосексуалисти и да ги праща на бесилото НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция Алиансът вече е разположил система за противоракетна отбрана в Източна Турция за защита на радар за ранно предупреждение, който следи ракетната активност в Близкия изток Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети За да се предпазят от енергийната несигурност, някои превозвачи прибягват до предварително изкупуване на големи количества гориво Тропическа „капсула на времето“: Учени откриха уникална гора на 300 милиона години в Китай Тропическа „капсула на времето“: Учени откриха уникална гора на 300 милиона години в Китай Древната тропическа гора, запазена под вулканична пепел, предлага безпрецедентни възможности за изследване на екосистеми от ранния пермски период Вучич: Сърбия няма намерение да напада Хърватия Вучич: Сърбия няма намерение да напада Хърватия Имаме многопластова отбрана във въздуха и придобиваме още повече, каза сръбският президент Истински приятел: Шон Пен пожертва Оскарите, заради среща със Зеленски Истински приятел: Шон Пен пожертва Оскарите, заради среща със Зеленски „Ти си до Украйна от първия ден“, заяви президентът на Украйна Израел удари високопоставени ирански военни лидери Израел удари високопоставени ирански военни лидери Засегнати са ключови фигури в иранската сигурност В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво Правителството предприема мерки за справяне с евентуален недостиг на гориво, причинен от войната в Иран
Доналд Тръмп към съюзниците: Доналд Тръмп към съюзниците: Помогнете ни, или ще видите „много лошо бъдеще“ Виц на деня Виц на деня - Готина мацка влиза в студио за татоировка:
- Искам да ми татуирате надпис на зaдникa.
- Добре! Какво искате да пише?
- Входът е от другата страна.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки пробват пуловери:
Продавачката:
- Знаете ли, че са необходими поне три овце, за изплитане вълнен пуловер?
- Ооо?! Дори не знаехме, че могат да плетат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хорската завист няма граници, особено ако имаш хубава ракия!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори