×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Земетресение с магнитуд от 4,9 по скалата на Рихтер беше регистрирано в Западна Турция
  • Интензивен трафик за камиони на границата с Турция
  • Доналд Тръмп оглави класацията на „Политико“ за най-влиятелна личност в Европа
  • Излезе книгата на Никола Саркози „Дневникът на един затворник“
  • НАСА загуби връзка с космическия си апарат „Мейвън"
  • Две жалби срещу приемането на еврото в България са подадени в Съда на ЕС
  • Гледат мерките на петима от задържаните при протеста на 1 декември в София
  • Интензивен трафик за камиони на границата с Турция
  • САЩ са задържали петролен танкер край Венецуела
  • Социалните мрежи, а не геймингът, създават проблеми при тийнейджърите, сочи проучване
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ултрасът Манол Петров нападнал полицай от Първо РУП Бургас, приятелите му снимали


Ултрасът Манол Петров нападнал полицай от Първо РУП Бургас, приятелите му снимали
Манол Петров дълго време ще броди из коридорите на Бургаската съдебна палата. Проблемите му с правосъдието явно нямат край
Тема в развитие
Съдия Светлин Иванов обявява утре наказанието за Манол Петров и Янко Крушков за гаврата с полицаи Свидетелите закопаха хулигана Манол Петров по делото за нападение срещу полицаи (ВИДЕО) Справедлив ли е Бургаският районен съд? Тестът е лицето на агресията Манол Петров Ето как съдът се оправда за скандалната присъда на ултраса Манол Петров, пребил журналистка Пълен цирк! Съдът призна бияча на жени Манол Петров за виновен, но го погали с перце Ултрасът Манол Петров нападнал полицай от Първо РУП Бургас, приятелите му снимали Делото срещу ултраса Манол Петров, унизил достойни бургаски полицаи, тръгна с фалстарт Година затвор грози ултраса Манол Петров за гаврата с полицаи Фенът Манол Петров, пребил журналистка, нападна и полицаи, вадят го пиян и с белезници от дискотека в Бургас Необясним протест на феновете на Нефтохимик Светкавична акция: Има задържан за заплахите срещу битата от ултрас журналистка Битата бургаска журналистка: Ще съдя Манол Петров и ще даря парите на школата на Нефтохимик Терор! Заплашват битата от ултрас журналистка: Съдбата ти е да бъдеш много лошо измъчвана, България ще ти се стори тясна! Кметът Димитър Николов за битата от фен на "Нефтохимик" журналистка: Изключително неприятно и възмутително! Флагман отбеляза 1:0 срещу футболния хулиган Манол! Уволнен е от работа Прокурор Попова, този човек утре може да убие някого в МОЛ „Галерия“! Фенът Манол нападнал журналистката, за да защити егото си (ВИДЕО) Българската асоциация на спортните журналисти след нападението срещу Стиляна: Да изкореним уродливото лице на фенщината 3 години затвор грозят ултраса Манол Петров, нападнал журналистка Подивял фен нападна с ритници бургаска журналистка на стадион "Лазур". Вижте кой е "мъжкарят"!
виж още
скрий
21 Ноември 2016, Понеделник, 13:56 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

Процесът срещу 28-годишния бургазлия започна днес в Районния съд

Ултрасът Манол Петров е нападнал служител на Първо РУП Бургас заради това, че последният поискал да му провери личната карта. Това стана ясно при днешния старт на процеса срещу 28-годишния бургазлия в Районен съд-Бургас.

На първото заседание бяха разпитани няколко свидетели. От гледна точка на фактологията за случилото се на 22 октомври т.г (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ) най-ценни бяха показанията на полицейския служител Павел Сотиров.

Да уточним – това е достоен български полицай, висок около 175 см, на около 40 години със средно телосложение. Той се е сблъскал с агресията на 100-килогравия ексгард пред култова бургаска чалготека.

Манол и бандата му малко по-рано са били нападнати и бити от група „17-19-годишни тийнейджъри“(по твърдение на охраната в дискотеката) и очевидно си е изкарал гнева върху органите на реда.

Ето какво разказа полицай Павел Сотиров на днешното съдебно заседание:

"Около 3:30 часа получихме сигнал от дежурния, че пред дискотека в Бургас има сбиване. С колегата ми Тодор Драгиев се отзовахме на място. Пред дискотеката нямаше нищо, но няколко метра по-надолу – към улица „Цар Петър“ обаче видяхме, че има лице, което вика и псува някого. Аз се доближих до него и видях, че това е Янко Крушков, когото до този момент не познавах. Цялото му лице беше окървавено. Попитах го: Какво е станало? Той ми каза само: „Нищо, жалба няма да подавам, защото аз не съм жена и бирата не е алкохол.“ Говореше безкрайно несвързано, нямаше документи за самоличност в себе си и беше излязъл по тениска от дискотеката, а навън бе доста студено. Помолих го да ми даде личната си карта и слязох с него в дискотеката, за да си вземе якето. Изчаках го, той излезе навън, дойдоха и неговите приятели – 3-4 момчета и 1 момиче, което веднага си тръгна.

Посъветвах ги да си тръгнат, за да няма проблеми, тъй като се бяха скупчили пред входа на дискотеката. Те бяха готови да го направят, но в това време излезе другият обвиняем (Манол Петров). Той беше във видимо нетрезво състояние. Застана на входа и каза на другите: „Вие тръгвайте, аз ще изчакам този с раираната риза и ще му е.а майката“. Щом чухме това, нямаше как да останем безучастни. Колегата бе в колата, а аз отидох при това лице и учтиво го помолих да си тръгва и да не създава проблеми. Той ми се изрепчи и каза, че никъде нямало да ходи, нямал съм право да му казвам какво да прави и щом бил на плочките пред дискотеката, можел да стои там, колкото си иска.

Усетих, че ще стане проблем. Заради това му поисках личната карта, за да установя кой е. Той обаче скочи и започна да ми отговаря. Каза ми, че нямам право да го проверявам, че навън имало толкова много хора и ако съм искал да проверя тях. Помолих го поне 10 пъти съвсем учтиво да си даде личната карта. Щях да установя самоличността му и да го пусна, нямаше основание да направя каквото й да е било. Той обаче гледаше арогантно и категорично отказваше да го направи. Поясних му, че това е полицейско разпореждане и ако не го изпълни, ще се принудя да го арестувам.

Отново отказа и тръгна по ул.“Иван Шишман“ - към Стария съд. Догоних го, хванах за ръката, а той започна да пищи. Помолих го за пореден път да си даде личната карта, но лицето продължи да упорства, опита се да се измъкне от мен и да си тръгне. През това време приятелите му го подканваха: „Хайде да си тръгваме, остави го този!“ В този момент той се почувства като звезда и започна да държи още по-арогантно.

Обърна се срещу мен, втренчи поглед в лицето ми, сякаш искаше да ме изплаши. Доближи се на няколко сантиметра. Започна да ме блъска в гърдите. В това време приканваше приятелите си да снимат с телефоните.

Усетих, че от двата края има включени светкавици и те ме снимат, а Манол си мислеше, че прави някакво геройство. Опитваше се да избяга, задаваше ми постоянно въпроса: Защо искам да му проверя личната карта? Твърдеше, че нямам право и едва ли не упражнявам полицейско насилие срещу него.

На 4-5 пъти някой изскачаше зад мен, хващаше ме за кръста и издърпваше назад, за да може Манол да избяга. Впоследствие установих, че това е другият посъдим Янко Крушков. Законът ми позволяваше да поваля Манол на земята и да го арестувам, но не го направим, за да не ескалира напрежението. В един момент обаче около мен имаше скупчени няколко човека и Манол се държеше безкрайно арогантно и агресивно.

Сигнализирах на колегите от другия патрул. Пристигнаха след 3-4 минути и помогнаха заедно да го арестуваме. Задържахме него и Янко Крушков.  Едва прибрахме Манол в колата. Той продължаваше да оказва съпротива"

Самият Манол Петров продължи с арогантното си поведение и в съдебна зала. Първо той влезе с дъвка и гледаше предизвикателно през цялото време и съдията по делото Светлин Иванов, и свидетеля Павел Сотиров, и журналистите. Манол зададе и директен въпрос към полицейския служител. „Установите ли кой е този с раираната риза?„Опитах се да установя. Попитах ви кой е той и защо го чакате, но вие започнахте да играете театър. Казвахте: Какъв човек с раирана риза, аз си стоя на плочките тук“, контрира го полицейският служител.

Процесът срещу Манол Петров и Янко Крушков продължава с разпити на свидетели. Припомняме, че Манол Петров преди два месеца и половина нападна и нашата колежка Стиляна Божидарова (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ). Няколко седмици по-късно агресията му изби към органите на реда. Той е осъждан за побой, но реабилитиран. Срещу него в момента има заведени шест дела в Районен съд-Бургас.



В категории: Темида


16
Коментара
Емел МАХМУД ПП-ДБ поиска оставката на кмета на Пловдив ПП-ДБ поиска оставката на кмета на Пловдив 11/12/2025, Четвъртък 18:10 0
Флагман.БГ Филипинки дундуркат децата на Камелия Филипинки дундуркат децата на Камелия 11/12/2025, Четвъртък 17:20 1
Флагман.БГ Предсказанията на Ванга за 2026 г. Предсказанията на Ванга за 2026 г. 11/12/2025, Четвъртък 17:00 0
16
Коментара по темата
16.
anonimni jeni
22.11.2016 17:34:25
2
1
eianonimni mishleta maikavi shiiba nasrana ai kajete mu go v ochite e pomqrcheta kat go vidite i sa posirate maikavi nasrana sq laete tuka nqkvi taranka boys hahaha smeshni ste e glupaci narao kak moje da se narichamune .. hahah momichenca :*
15.
коко
22.11.2016 08:32:20
0
1
мишкоооо
14.
Д-р Киров
22.11.2016 04:55:22
0
13
Срещу власт не се скача.Манол е направил голяма грешка, която ще се помни.Ще стане един от тези за който звената на държавния апарат ще се задействат. Лошото за него предстои.Ще го усети с пълна сила.Ще остане сам, без приятели, без средства.
13.
Малкия Мук
22.11.2016 01:38:25
0
5
Първо РУП къде се намира някъде до второ ли Иване
12.
kocha
21.11.2016 23:58:38
5
5
Opravete si prostiq site, nacvukah 200 plusa na 3 komentara
11.
Д-р Пера
21.11.2016 21:37:39
4
129
На мишката Манол ще му сложа миша опашка.
10.
Диян Тончев Камбаната
21.11.2016 21:31:11
2
52
Manole jena ebana scoro shta iznasilia pederas baven
9.
Стилян Момчев - Мембраната
21.11.2016 21:23:01
2
16
Знаем ги бе, Димо. Много хубави момчета! Със х*й да ги сочиш!
8.
Димо
21.11.2016 20:39:34
13
60
Познавам ги и двамата,добри момчета са,всеки има камъни за дялкане. Недейте да говорите глупости,че били наркомани и тем подобни глупости. Янко е мъжага и то в пъти повече от вас клавиатурни мишки.
7.
Мечо Кух
21.11.2016 20:08:09
1
3
Кое ля ли е "дистяката" , ъъъ до ул.Цар Петър , значи ще започва с "А" .
6.
Акула от Бургас
21.11.2016 19:20:00
6
17
Отново отказа и тръгна по ул.“Иван Шишман“ - към Стария съд. Догоних го и хванах за ръката, а той започна да пиши. Помолих го за пореден път да си даде личната карта, но лицето продължи да упорства, опита се да се измъкне от мен и да си тръгне.
ПС;Мазути гадни жени хванал го за ръката и почнал да пищи.Маноле педалче гадно сега ще пищиш в панделата когато бай мангал ти пробива анала със голям черен пробой.НЕ ЗЕЛЕНИ БОЙЦИ А ЗЕЛЕНИ ЖЕНИ СТЕ ВИЕ.СРАМ ЗА ГРАДА НИ.МАРШ В КАМЕНОВО
5.
Blqqq
21.11.2016 18:46:55
2
10
Trqbva tiq smeshni narkomani narecheni ultrasi 100 kg torba s laina da vzemat chukovete kato horata da znaqt kade skachat mishoci nadrusani
4.
Макса
21.11.2016 18:34:16
18
4
Иване толкова си прост че другия път като те видя ще те чукосам достоен български полицай висок 175кг а ве ей поляк пъпчасъл
3.
Burgas
21.11.2016 18:28:52
3
22
Е това ако стане в някоя друга държава тоя боклук да посяга на полицай- ще бъде пребит и ще лежи за хулиганство, но в Бг няма закони, вече и децата в Европа го знаят това. Нека сега генералът въведе строги закони и те се изпълняват. В старите времена при комунистите това не можеше да се случи. За каква държава говорим щом и едно леке посяга на полицай.
2.
Пуу
21.11.2016 18:13:30
0
25
Маноле,какъв беше , а в какво лайно си се превърналн и даваш пример и на сина си..тцтц .Утрепка!
1.
Карабас бара Вас
21.11.2016 18:08:14
1
29
Маноле, Маноле,замазнял сополе,защо налиташ ти на полицай висок 175кг? Вземи я смени тая шапчица избеляла, още изпотена.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Николета Лозанова остана без рожден ден, заради критичното състояние на Боби Михайлов Николета Лозанова остана без рожден ден, заради критичното състояние на Боби Михайлов Семейството на Николай Михайлов е в тежък емоционален период, след като легендарният вратар получи инсулт и е в болница; всички празници са отменени Vox populi! А „Банда Банда“ фололърите пият Moët & Chandon Vox populi! А „Банда Банда“ фололърите пият Moët & Chandon А оттук – честит да ни е Радев Задържаха клиенти за кражба на 9000 лв. от таксиметров автомобил Задържаха клиенти за кражба на 9000 лв. от таксиметров автомобил Парите били в различни валути Родените в тези 4 месеца са особено успешни в бизнеса Родените в тези 4 месеца са особено успешни в бизнеса Те имат естествена склонност към предприемачество Какви са вариантите на Румен Радев за служебен премиер Какви са вариантите на Румен Радев за служебен премиер Председателят на Народното събрание - тази възможност традиционно стои в началото Бялото ни завладява от обемните пуловери до букле силуети Бялото ни завладява от обемните пуловери до букле силуети Смесването на текстури остава водещ акцент и през тази година 4 знака ще осъзнаят истинските си потребности към момента 4 знака ще осъзнаят истинските си потребности към момента Вътрешните ни копнежи най-често са диктувани от нашата интуиция Утре изтеглят танкера "Kairos", капитанът на влекача го зарязал, не знаел английски, за да каже, че си тръгва Утре изтеглят танкера "Kairos", капитанът на влекача го зарязал, не знаел английски, за да каже, че си тръгва България няма право да го ремонтира, но ще го изведе в бургаския залив, където съдбата му ще се реши от корабособственика Фантастико остава в ръцете на семейството – Владимир Николов сложи край на спекулациите Фантастико остава в ръцете на семейството – Владимир Николов сложи край на спекулациите Новият оперативен президент заяви, че ще продължаи да следва модела, изграден от баща му Бойко Борисов: Настоях за оставката на правителството, за да не заличат ГЕРБ Бойко Борисов: Настоях за оставката на правителството, за да не заличат ГЕРБ Царят ни вкара в ЕС и НАТО, но му изчезна партията, припомни той
Австрия прие закон, забраняващ носенето на забрадки в училище Австрия прие закон, забраняващ носенето на забрадки в училище Законът забранява на момичета под 14-годишна възраст да носят забрадки, които „покриват главата в съответствие с ислямските традиции“ Брюксел съди България за нарушения в здравния сектор Брюксел съди България за нарушения в здравния сектор От ЕС се твърди, че България неправилно изключва частни лечебни заведения от правилата за обществени поръчки, въпреки че се финансират основно с публични средства   Българска схема с фалшиви чипове удари китайска фирма  Българска схема с фалшиви чипове удари китайска фирма  Полицията разплита измама за стотици хиляди Мария Корина Мачадо стигна Осло след драматично бягство Мария Корина Мачадо стигна Осло след драматично бягство Опозиционната лидерка е напуснала Венецуела по море, за да избегне репресии, и направи първата си публична поява след месеци укриване „Форбс“ обяви кои са 100-те най-влиятелни жени в света „Форбс“ обяви кои са 100-те най-влиятелни жени в света Кристалина Георгиева е на 17-а позиция Трафиканти примамват мигранти с видеа на млади британски момичета Трафиканти примамват мигранти с видеа на млади британски момичета Престъпни мрежи злоупотребяват с видеа в TikTok и Instagram, използвайки видеа на нищо неподозиращи жени, като реклама на нелегални маршрути към Европа и Великобритания   Тръмп не взе Нобеловата награда за мир, но е №1 по влияние за Европа 2026 Тръмп не взе Нобеловата награда за мир, но е №1 по влияние за Европа 2026 Американският президент повлия силно на европейската политика през годината -  от сигурността и Украйна до стратегическата автономия на ЕС, което му донесе първото място в класацията на „Политико“ Шер ще се омъжва 50 години след предишния си брак Шер ще се омъжва 50 години след предишния си брак Американската легенда ще навърши 80 години през май 2026 г. Сърбия пусна на свобода наркобоса Йоца Амстердам-Сретен Йосич Сърбия пусна на свобода наркобоса Йоца Амстердам-Сретен Йосич Апелативният съд в Белград реши, че са изпълнени всички условия за условно освобождаване на Йосич, един от най-емблематичните фигури на балканския наркотрафик, който бе заловен в София през 2002г. Тръмп: Задържахме „най-големия танкер“ край Венецуела Тръмп: Задържахме „най-големия танкер“ край Венецуела Вашингтон твърди, че задържаната плавателна машина  е част от незаконна схема за финансиране на терористични организации, докато Каракас обвинява САЩ в пиратски действия
Иво СИРОМАХОВ Иво СИРОМАХОВ Защо се изплю върху достойнството и честта си, Слави, за няколко левчета ли? Виц на деня Виц на деня - Добър ден! Дошъл съм за изкарване на шофьорска книжка.
- Но тук е болница, не автошкола!
- Знам... навряха ми я отзад, но това е една дълга история...
Виц на деня Виц на деня На манго му се родили близнаци. Носи ги вкъщи, а комшията го пита:
- Двуяйчни или еднояйчни?
- Този е двуяйчен, а това е женско.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Наръфана люта чушка и разведена жена са само за истински търсачи на силни усещания!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори