Битата бургаска журналистка: Ще съдя Манол Петров и ще даря парите на школата на Нефтохимик
Ако осъдя Манол Петров, това ще е пример как агресивните хора от агитката могат да спонсорират бъдещето на клуба- децата, каза Стиляна Божидарова
Ключови думи:
заплахи, терор, тормоз, бита журналистка, ултрас, Нефтохимик, футболен хулиган, Стиляна Божидатова, Манол Петров, дело, съд, прокуратура, заплаха за убийство, неонацист, разследване, полиция,
19 Септември 2016, Вторник, 02:14 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ, снимка: АрхивПредупредих този, който ме заплашва във Фейсбук, че полицаите го издирват и скоро ще го намерят, каза колежката Стела Божидарова
Бургаската спортна журналистка Стиляна Божидарова, която бе нападната и ритана в корема от футболния фен на Нефтохимик Манол Петров, се закани да заведе граждански иск срещу него.(ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
„Все още не съм уточнила с адвокатите каква ще е сумата, но ще е сериозна. Всичко, което взема от него, ще даря на школата на Нефтохимик. Това ще е пример как хулиганите и агресивните хора от агитката могат да спонсорират бъдещето на клуба- децата“, каза пред камерата на Нова телевизия Стиляна Божидарова.
„Мотивът за боя е една статия, която написах през май, в която разкривам, че някои от феновете на Нефтохимик били футболисти. Този случай обаче остава затулен“, разказва спортната журналистка.
Фенове поискали обяснение за материала, докато тя била на трибуната. Един от тях обаче преминал границата и агресията от вербална, станала физическа.
Манол Петров отказа да застане пред камерата тази сутрин, защото така го посъветвал неговият адвокат.
Божидарова пък сподели, че заплахите, които започнала да получава два дни след инцидента на стадион „Лазур“, са доста стряскащи и притеснители.
„Предупредих най-добронамерено този, който ме заплашва, че е предаден на прокуратурата и че полицаите го издирват. Убедена съм, че органите на реда ще си свършат перфектно работата. Не искам да се ангажирам с предположения, защото знам, че този човек скоро ще бъде открит. В едно от последните съобщения той си призна, че е присъствал на случката на стадион „Лазур“, което свежда групата на заподозрените до 5-6 човека. Заплахите не могат да ме спрат да си върша работата. Тези хора искат да млъкнем и да не си търсим правата“, каза още Стиляна Божидарова.
Тя сподели, че заедно със своя адвокат, след интервюто ще отиде в полицията, за да прочете материалите по делото срещу насилника от агитката на Нефтохимик.
Малката потребителска кошница поскъпна с 2% в началото на април
Младежи паднаха от тавана на кола, управлявало е 15-годишно момиче
Хирург разкри операцията, съсипала лицето на Анджелина Джоли
Изневери, хаос и „сексотерапия” в новия спектакъл "Мухи без глави" на Теди Москов в Бургас
Камелия празнува рожден ден на дъщеричката си Касия, показа я за първи път (ВИДЕО)
Бойко Борисов: Служебното правителство не плаща на общините, ще стане голяма беля
Красиви български имена черпят днес
3-годишното момче, увиснало от 8-ия етаж в Ямбол, и сестра му се събират в ново семейство
Николай Димитров: Община Несебър санира сградата на читалището "Яна Лъскова" в Стария град
Мъж изгори лицето и тялото на жена си, а после самоуби на балкона
Високите цени на горивата могат да останат до ноември
Очаква се силна магнитна буря да достигне Земята в следващите дни

[email protected]
SUSHTO I CELIQ FLAGMAN...
DA GO DUHATEE POMIQRI PEDALIII
FUCK POLICEE!!