Германската полиция арестува психаря Кирил Челебиев, убил жена си
Криминалисти предупреждавали жителите на градчето да внимават, защото българинът е много опасен
24-годишният психар Кирил Челебиев, който е заподозрян за убийството на съпругата си и Меди Челебиева и бе обявен за издирване от германската полиция, е задържан, съобщи Билд,цитиран от Dir.bg. Българинът е смятан за много опасен и преди да бъде открит и арестуван в градчето Бад Наухайм, криминалистите са предупреждавали хората да бъдат много внимателни и да се пазят.
Челебиев е заловен около 12 часа днес в магазин за строителни материали в индустриалната зона на градчето. Той е отведен в полицията, а срещу него ще бъде започнато разследване за убийство.
25-годишната съпруга на Кирил - Меди Челебиева бе открита мъртва в неделя вечерта в апартамент в германския град, където съпрузите пристигнали през 2017 г. Дотогава двамата живеели в Пловдив, където Кирил работел във верига за бързо хранене. Той е завършил СОУ "Отец Паисий" в град Стамболийски.
По-рано от германската полиция съобщиха, че според свидетелски показания Челебиев има психически проблеми.
До края на деня ще да бъде извършена и аутопсията на 25-годишната Меди. Към момента германските разследващи не дават подробности за жестокото й убийство.
Как да приготвим съвършен хляб без умора
Мъж с дете на ръце изрита автобус и си счупи крака
Гърми скандал: Родилка почина в частна болница
Брутални цени на билетите за мачовете на Мексико
Николай Пелтеков става шеф на СДВР
Как да приготвим съвършен хляб без умора
10/06/2026, Сряда 19:00
0
Нова зверска катастрофа, почина мотоциклетист
Бивш играч от българското първенство закъса с черно тото
Жълт код за 16 области заради интензивни валежи и гръмотевици
Стана ясно кога отваря най-големият магазин на BILLA в Бургас
Чехия разследва как шофьорите на двете коли от "Челопешко шосе" са получили книжки
Почина първият демократичен кмет на София
Силно земетресение разтърси регион Приморски
