Свирепият Теньо, който раздроби черепа на любимата си в Айтос, може да лежи в затвора до края на дните си
28 Януари 2019, Понеделник, 16:24 ч.
Автор: Флагман.бг27-годишният мъж извършил зверството пред очите на собственото им дете
Помните ли къщата на ужасите в Айтос, в която след семеен скандал пред очите на собственото си дете Теньо Енчев смаза от бой приятелката си – 19-годишната Ивета Тинева.
Окръжната прокуратура в Бургас предаде на съд 27-годишния мъж. Обвинението е Теньо е убил любимата си по особено жесток и мъчителен начин – с юмруци и ритници в областта на главата. Ако бъде признат за виновен, за тежкото престъпление сверипият мъж може да получи наказание лишаване от свобода от 15 до 20 години, доживотен затвор, или доживотен затвор без право на замяна.
Теньо от Айтос, убил жена си, опитва да се измъкне. Обвинява Бърза помощ за смъртта на Ивета
Припомняме, че скандалът между айтозлията и приятелката му избухна на 16.06.2018 година. Младата жена бе открита в безсъзнание в жилище, разположено на ул. "Хаджи Димитър" в Айтос, с множество рани по главата и цялото тяло.
Ивета бе откарана и настанена за лечение в реанимацията на УМБАЛ-Бургас с тежка черепно-мозъчна травма, довела да тежък мозъчен оток с вклиняване на ниско разположени мозъчни структури в големия тилен отвор, в следствие на което само няколко часа по-късно почина.
Убиецът Теньо: Всичко стана след един семеен скандал, много обичах Ивета
Делото започва в сряда, 30 януари.
Офертите заваляха: Хотелиерите очакват септември да изпревари август по морето
След „Левски“ - към клуба от родния му град: Мило Борисов преговаря да вземе „Берое“
„Акулите“ хвърлиха Sharky в битката за талисман на „Евровизия 2027“ в Бургас
Четирима починаха от западнонилска треска в Северна Македония, 38 са заразените
Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ разширява образователното си портфолио с нова магистърска програма
Тази вечер е големият концерт на Тони Димитрова в Бургас, билетите са разпродадени
Слънчев бряг отново потвърди славата си на Меката на ментетата: 3709 „маркови“ артикула паднаха в полицейски капан
ПП-ДБ заговориха за тиха чистка в образованието, Бургас е сред визираните
Хванаха трима варненци в крачка край Иракли, тарашели паркирано Рено
ПТП затапи ключов булевард в Бургас, пернишки Хюндай нацели бургаско Субару
Чиновниците получават хоум офис до два дни седмично, парламентът решава след ваканцията
След мигрантската вълна в Сеута: Изчезват котки, намират разкъсани животни и полуизядени птици
