Американски генерал-лейтенант обяви кой и как ще спечели Третата световна война
20 Юни 2018, Сряда, 21:51 ч.
Пенсионираният генерал-лейтенант Дейвид Бърно от американската армия и ученият Хоба Бензалем от Американския университет се опитаха да идентифицират факторите, които могат да бъдат необходими в битка от Трета световна война. Предимствата ще са в съвременните технологии, включително и сферата на пространството, развитието на изкуствения интелект и роботите.
Твърди се, че успешните военни сили в миналото не винаги ще останат водещата сила. Експертите смятат, че наличието на високотехнологични оръжия ще надделее над реалния опит на военните операции. Според техните уверения военната стратегия на тези държави няма да бъде засегната от миналия опит, както и усилията за поддържане на остарелите оръжия.
В категории:
Животът
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък

Ако не ядрена война, климатичните промени или демографския бум ще ни унищожат. Но никой не си мърда пръстта да ги ограничи в глобален мащаб. Политиците имат нужда да от раждаемост и свежа работна ръка, да плаща данъци и да крепят пенсионната и финансовата система, които по същността си са пирамиди и в някакъв момент неминуемо ще се сринат. Но логиката на политика е - аз ще управлявам още 5-10-15 години, а какво ще стане след 50 или 100 години, на кой му пука.
Ако не ядрена война, климатичните промени или демографския бум ще ни унищожат. Но никой не си мърда пръстта да ги ограничи в глобален мащаб. Политиците имат нужда да от раждаемост и свежа работна ръка, да плаща данъци и да крепят пенсионната и финансовата система, които по същността си са пирамиди и в някакъв момент неминуемо ще се сринат. Но логиката на политика е - аз ще управлявам още 5-10-15 години, а какво ще стане след 50 или 100 години, на кой му пука.
За сметка на това армията ще е неуловима и няма да се засича с никаква техника и сателити.
Готови сме да спечелим третата световна!