Кметът Димитър Николов пусна учениците в дървена ваканция
28 Февруари 2018, Сряда, 05:01 ч.
Детските градини ще работят, но персоналът е задължен да почисти снега пред всяко детско заведение, за да осигури безопасен достъп.
Поради усложнената зимна обстановка, днес сряда 28 февруари се обявява за неучебен ден за всички училища на територията на Бургас, съобщават от пресцентъра на администрацията, позовавайки се на заповед на кмета Димитър Николов.Детските градини ще работят, но персоналът е задължен да почисти снега пред всяко детско заведение, за да осигури безопасен достъп.
В момента заседава извънредния кризисен щаб. Очаквайте малко по-късно информация за ситуацията на
територията на града и съставните селища
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Духа вятър - кметаа, общинатаа, техникаа, ваканция
Утре като завали дъжд, ще питаме къде са кмета, общината да ни държат чадъри над главите, че видиш ли данъци плащаме. Оставка!
Цяла сутрин гледам как буксуват коли и се вайкат хора. САМО ЕДИН си носеше лопатка! Всички мрънкат и чакат да се погрижи някой за тях!
Не съм възрастен, но помня как преди години старите бургазлии запрятаха ръкави, помагаха си, чистеха. Тротоарите пред блоковете бяха проходими, но не защото кмета или общината бяха пратили някой, а защото чистеха бургазлии те без да се оплакват!
Бащите и дядовците ни кмета и общината ли чакаха?
Вместо да мрънкаш и да сочиш с пръст другите, хващай лопатата и излез пред блока да си изчистиш!