В Поморие мутрите се снишиха, жандармерия варди изхода за Слънчев бряг
Униформените са прикрити от дясната страна до автоморгата и за идващите от вътрешността на града, в посока Ахелой, са невидими
17 Октомври 2017, Вторник, 09:30 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Христо НИКОЛОВРеспектиращата операция щяла да продължи цяла седмица
Най-тлъстата извадка на поморийско-ахелойската група от ъндърграунда се е снишила днес преди обед, след като в района е плъзнал слух за масова респектираща операция. Репортер на Флагман.бг видя в 12:15 часа патрул от четирима жандармеристи при изхода на града, в близост до КПП на КАТ, в посока Слънчев бряг.
Униформените са прикрити от дясната страна до автоморгата и за идващите от вътрешността на града, в посока Ахелой, са невидими. Полицейският отряд се вижда по правия участък, но ако сте сред тези, пренасящи неудобна пратка или сте в неподходяща кондиция, вече е късно да давате обратен завой.
Спират и претърсват само луксозни автомобили. Проверяват се документите на водачите и спътниците му.
По информация на Флагман.бг полицейският натиск ще продължи поне седмица и е част от по-голяма операция в национален мащаб за въвеждане на приемлива дисциплина у крими контингента, демонстриращ самочувствие.
В категории:
Поморие
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
