Министър Кралев за Силвия Дънекова: Срам за България!
12 Август 2016, Петък, 16:14 ч.
Спортният министър в недоумение от постъпката на лекоатлетката
Министърът на спорта Красен Кралев коментира пред БНТ случая с положителната допинг проба на лекоатлетката Силвия Дънекова. Кралев определи казуса като срамно петно за българския спорт и сподели недоумението си защо спортист, който няма никакъв шанс за медал в дисциплината си, рискува и взима забранени препарати."Критична е ситуацията с Дънекова. Ние сме си свършили работата. Многократно сме ги тествали, всички бяха чисти. Отрицателен резултат, а след два дни се появява субстанцията. Съгласете се, че не можем да контролираме кой какво си слага в устата", коментира Кралев.
"Това е срамно петно за българския спорт. Още повече, че тя няма шанс за медал, няма очаквания към нея. Едно достигане до финал щеше да е успех", допълни спортният министър.
В категории:
Спорт
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас

ТОЙ Е СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ !!!!
Като Иван Костов за мед. сестри в Либия ..!!!
Срам и ПОЗОР за такива ТЮФЛЕЦИ като ТОЗИ !!!
Не се вижда , че е ТОРБА с Л...А ами тръгнал и глупости да говори...така ли се защитават СВОИ СПОРТИСТИ....??!!!
ТОЗИ освен да ходи да успокоява своя НАЧАЛНИК - Боко Т.....а , че нещо много му потънаха гемийте от СУТРИНТА...за друго не става...като нашето П......ЦЕ...Дианчето Йорданова...ха..ха..ха...
ЕЙ ,КЪЛВАЧ!!!!!!!!............ТИ ЗА ПЪРВИ ПЪТИ ЛИ ,ЧУВАШ ЗА НАБЕДЕНИ В ДОПИНГ БЪЛГАРИ И ,ЧЕ МЕЖДУНАРОДНАТА ДОПИНГ АСОЦИАЦИЯ Е НАЙ-ВМИРИСАНАТА И КОРУМПИРАНА ТАКАВА ЦЕЛЯЩА ВИНАГИ ДА ЗЛЕПОСТАВИ БЪЛГАРСКИ АТЛЕТИ, БОРЦИ, ЩАНГИСТИ!!!!!!!!!!!!!!
ОСТАВКАТА ВЕДНАГА!!!!!!!!!!СМОТАНЯК!!!!!!!!!!!!!!