

- И защо си толкова радостен?
- Защото ми отказа!...

- Защото на балконите в Белгия няма място за големи бидони.

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Лечебната хипноза има за цел да подобри нивата ни на успех, независимо дали става въпрос за кариерно израстване, депресивни или здравословни състояния
Защо трябва да висим безкрайно на телефона, за да ни пускат тока - за възрастните е пълна трагедия
Време да се премине към директно дарителство, за да издигнем нашата национална експертиза на световно ниво и покрием териториално страната, апелират от "Сърце и Мозък"
Слава Богу няма наранени, а само уплашени, каза Йолислав Иванов
Била с момче, когато брат й влязъл в стаята и седнал на леглото
Губи се и опитът на хората, които знаеха как да се справят в такива ситуации, смята климатологът Симеон Матеев
Заслужаваше ли да си тръгне преди големия финал?
В менюто на механата ще откриете всичките си любими традиционни ястия
Много често мъжете си позволяват да обиждат и критикуват своите половинки, нанасяйки тежки травми върху тяхната психика
Едната от тях се оплака, че мъжът я порязал с нож и я заплашил с брадва, а другата изнудвал със снимки и видеоклипове