Хафъзов и Местан учредяват партия ДОСТ при крути мерки за сигурност – българският химн вдигна събранието на крака (снимки)
27 Февруари 2016, Събота, 03:40 ч.
Автор: Лъчезар Лисицов (снимки: Авторът)Събитието е в столичен хотел
При крути мерки за сигурност започна учредителното събрание на новата партия на Лютви Местан ДОСТ (Демократи за отговорност, свобода и толерантност). Събитието се състои в гранд-хотел „София” в столицата.
Стартът бе даден с химна на Република България, последван от химна и на Европейския съюз.
Около половин дузина гардове от НСО пазят събранието.


Лютви Местан държи реч, като зад него има карта на страната в син цвят и надпис върху нея „За евро-атлантическа България”.
Основно действащо лице е и бургаският депутат Хюсеин Хафъзов, който е сред главните организатори на учредителното събрание. Той бе обявен от Местан за водещ на конференцията.
Около 200 са делегатите, събрани за учредяването на ДОСТ.

Хюсеин Хафъзов стои прав по време на българския химн


В категории:
Политика
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

За тебе може да е помак, за него съм АЙКакъвкУР или по-кратко АЙКУР!
За мен той не е Хафъзчо, а е вече КАВЪРчо.
Иначе съм под масата пред него, чакам да се приближи малко и да му разкопчея ципа.
Това съм аз - АЙКУР дето иба Rai Petkoff жената на Jik Petkov.
Какво ще направят тези ДОСТ? Ще вземат турските и циганските гласове от ДПС ли? Както направим Касим Дал ли?
Политиката ни както винаги е на отчайващо ниво, но това, което ме радва е че партиите на надутите костюмари с високо самочувствие също стават все по-жалки и им става все по-трудно да се наредят да цоцат народни пари...