Жесток побой в Поморие! 31-годишен мъж е в болница с разбит нос и рани по главата
15 Януари 2016, Петък, 02:25 ч.
Сигналът за нападението е подаден вчера около 23:00 часа
31-годишен помориец е настанен в болница със счупен нос, множество рани по главата и комоцио, след като е пребит от двама непознати. Сигналът за нападението е подаден вчера около 23:00 часа.
Прибирайки се пеша в посока ул. „Солна” № 7, 31-годишният помориец е нападнат от двама мъже, които му нанесли побой. Пострадалият е настанен за лечение в МБАЛ – Бургас, няма опасност за живота му.
Причините за побоя са в процес на изясняване от служители на Районно управление – Поморие.
В категории:
Крими
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

НЯМА ЛИ ДА ПРОУМЕЯТ ,ЧЕ ТОВА Е ЕДИНСТВЕНАТА ПРЕВЕНЦИЯ ПРОТИВ ПРЕСТЪПНИЦИТЕ!!!!!!!!
ТОВА Е РЕШЕНИЕТО.....РАЗБЕРЕТЕ ГО ГОСПОДА ПОЛИТИЦИ И ВИСШИ ПОЛИЦАИ!!!!!!!
ДАЛИ НЯМАШЕ МНОГО СЕРИОЗНО ДА СЕ ЗАМИСЛЯТ ДАЛИ ДА ТРЪГНАТ СРЕЩУ НЕГО, ТЕЗИ КОИТО СА ОБЕЗОБРАЗИЛИ ТОЗИ ОБИКНОВЕН ЖУРНАЛИСТ, АКО НА КРЪСТА СИ ИМАШЕ ЕДИН ПАТЛАК С ПЪЛЕН ПЪЛНИТЕЛ????????????
АКО,НА НОРНАЛНИТЕ И ПСИХИЧЕСКИ СТАБИЛНИ И НЕКРИМИНАЛНИ БЪЛГАРИ ИМ СЕ ДАВАТ СВОБОДНО РАЗРЕШИТЕЛНИ ЗА ОГНЕСТРЕЛНО КЪСОНАРЕЗНО ОРЪЖИЕ ,ЗА ДА ЗАЩИТАВАТ СОБСТВЕНИЯТ СИ ЖИВОТ И ТОЗИ НА СЕМЕЙСТВАТА СИ И ИМУЩЕСТВОТО СИ.....ТО БИТОВАТА И УЛИЧНАТА ПРЕСТЪПНОСТ ЩЕ НАМАЛЕЯТ ДРЪСТИЧНО!!!!...ДРЪСТИЧНО!!!!!!!!
ДАЙТЕ ОРЪЖИЕ ОБРАЗОВАНИТЕ,НОРМАЛНИТЕ И НЕКРИМИНАЛНИ ХОРА ЗА ДА ЗАЩИТАВАТ ЖИВОТА СИ ГОСПОДА ПОЛИТИЦИ!!!!!!!!!!!!
Г-ДА И ДАМИ ЖУРНАЛИСТИ !!!.........ПОДКРЕПЕТЕ И ВИЕ ТОВА ИСКАНЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!