×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Киър Стармър е на визита в Киев
  • Нов пакет мерки за контрол над НЗОК предлагат ДБ
  • Изкуствен интелект спира фалшиви ТЕЛК-ове
  • Аржентина на финал след фамозен обрат и 2:1 срещу Англия
  • Испания: Евтиният ток от ВЕИ излиза солено на системата
  • Италия и Франция торпилираха санкциите на ЕС срещу военните на Русия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тихомълколм и срещу скромна гаранция пуснаха неуловимия автоджамбазин Вальо Пахама


Тихомълколм и срещу скромна гаранция пуснаха неуловимия автоджамбазин Вальо Пахама
Пахама е известен сред кримисредите като един от най-дръзките крадци на луксозни лимузини по Южното Черноморие
Тема в развитие
От последните минути: Отложиха мярката за неотклонение на Пахама и Даката Прокуратурата повдигна тежки обвинения срещу Пахама и Даката, грозят ги до 10 години затвор „Изгоря“ и бос на рент-а-кар в Поморие – осигурявал транспорт на Пахама и Даката Задържан е легендарният автокрадец Вальо Пахама Само във Флагман.бг! Вижте супер техниката, иззета от неуловимите автоджамбази Пахама и Даката Първо във Флагман.бг! Топавтоджамбазите Пахама и Даката обжалват условни присъди, не се признават за виновни След рекордно дълго разследване: Тръгна процесът срещу неуловимите автоджамбази Пахама и Даката. Ще им се размине ли? Само във Флагман.бг! Вижте как неуловимите автоджабази Пахама и Даката отключвали лимузините, разследването пред финал Само във Флагман.бг! Бургаски автоджамбази въвели у нас супер джаджа за отключване на коли, модифицирана от руски хакери Първо във Флагман! Уникално устройство, с което Пахама и Даката отваряли колите, бави делото срещу топ автоджамбазите Тихомълколм и срещу скромна гаранция пуснаха неуловимия автоджамбазин Вальо Пахама Гледаха мярката на Пахама при закрити врата, оставиха го в ареста Видеокамери заснели акцията срещу неуловимите автоджамбази Пахама и Даката в Несебър Крадецът на лимузини Даката изплака: Безработен съм, жена ми издържа мен и децата Автокрадците Пахама и Даката остават в ареста, крият лицата си от Флагман (СНИМКИ) Само във Флагман! Издирват съучастник на Пахама и Даката, чакал ги с друга кола в Несебър Три месеца дебнат Вальо Пахама преди ареста в чуждо ауди Автоджамбазинът Пахама хванат зад волана на полско „Ауди Q7“ под носа на РУП-Несебър Спецакция в Поморие! Задържаха Вальо Пахама при опит за кражба на кола
виж още
скрий
28 Октомври 2015, Сряда, 02:20 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: архив Флагман

Бургаският окръжен съд измени в по-леки мерките на Стойков и неговия партньор Божидар Благоев – Даката


Добилият почти легендарен статут в кримисредите автоджамбазин Валентин Стойков – Пахама беше пуснат на свобода от Бургаския окръжен съд срещу скромните 3 000 лв гаранция. Мярката за неотклонение на доскоро считания за неуловим крадец на луксозни лимузини по Южното Черноморие бе изменена тихомълком на заседание, проведено в началото на месеца, на което не присъства нито една медия.

По този начин Вальо Пахама остана неуловим и за журналистите. Медии не бяха допуснати и на заседанието на 26-ти август. Тогава съдия Стефан Стойков закри мярката по желание на съфамилника си. /ВИЖ ТУК/

Мотивите за изненадващото решение на съдия Захарин Захариев са чистото съдебно минало на Пахама, както и че той не е заплашен с повече от 10 години затвор, ако бъде намерен за виновен.

По-лека мярка получи и съучастникът на Стойков - Божидар Благоев. Даката, както още е известен несебърлията, също ще чака делото в условията на домашния уют, след като малко повече от два месеца търкаше наровете в ареста.

Както Флагман.БГ пръв съобщи, Пахама и Даката бяха спипани от полицията в Несебър, докато се опитват да отмъкнат полски джип Q7. Двамата се чувствали толкова недосегаеми, че след като първоначално успели да избягат от ченгетата, час по-късно отново се върнали на същото място, за да довършат започнатото. /ПОДРОБНОСТИ ЧЕТЕТЕ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ/

При задържането на двамата, от ОДМВР-Бургас обявиха, че Пахама и Даката са известни сред кримисредите, като едни от най-дръзките и неуловими извършители на кражби на луксозни леки автомобили, собственост на чужди граждани, летуващи по Южното Черноморие.

Периметърът им на действия обхващал освен курортен комплекс Слънчев бряг и по-малките население места Поморие, с. Равда и Свети Влас.

В категории: Темида


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
11
Коментара по темата
11.
пострадал гражданин
28.10.2015 15:55:58
0
4
Съдия Захарин Захариев ако те набарам,е.а пут.ата майна за дето пускаш бандити на свобода после твоите ко ром питани колеги да правят с мен каквото искат.
10.
Неа
28.10.2015 15:43:34
0
5
Пахама - общински съветник ?! Верно ли ?! Ауууууу!!!!!!!! Голямото крадене започва
9.
темида
28.10.2015 15:26:19
1
3
Флагман, защо не публикувате името на автора на материала или Ви е страх.
8.
до един
28.10.2015 12:03:27
1
1
с белезници са бе
7.
един
28.10.2015 11:39:50
1
7
Защо подсъдимите нямат белезници и дори са си покрили главите?
Каква е тази държава, в която лицата на полицаите са на показ, а на престъпниците се крият?
6.
Турци сте
28.10.2015 10:01:07
2
13
Пахама - общински съветник в Поморие!
5.
ДО ВРОМОС
28.10.2015 09:37:25
2
9
ТЕ НЕРЗЧИТАТ НА ЗАПЛАТИ ТЕ ИСКАТ ДА СЕ ДОКОПАТ ДО ТЕЗИ ПОСТОВЕ И СТАВАТ МИЛИОНЕРИ ДАЖЕ ДА ИМ СПРАТ ЗАПЛАТИТЕ ТЕ ПАК ЩЕ ХОДЯТ НАРАБОТА КОЕУПЦИЯТА Е ОГРОМНА ТОВА СА ГЛУТНИЦА ХИЩНИЦИ КОЙТО НИ ИЗЯЖДЕН ВСЕКИ ДЕН
4.
ТОВА СЕ ОЧАКВАШЕ
28.10.2015 09:34:41
2
13
В КОРУМПУРАНИЯ СЪД ИМАШ ЛИ КИНТИ ОТ ВИНОВЕН СТАВАШ НЕВИНЕН И ДОКАТО СЪДИЙ И ПРОКУРОРИ БУТАТ РУШВЕТИ ЗА ДА ЗАПЧНАТ РАБОТА ЩЕ Е ТАКА
3.
вромос
28.10.2015 09:05:38
1
26
Този човек не е работил и един ден в тази държава живее само от кражби. Тези които са призвани да раздават правосъдие ние работещите им осигуряваме заплати нямаме никаква сигурностr и справедливост. Това е срам и позор. До кога ще продължава тази безнаказаност!!!!!!!!!!!!!
2.
Набора
28.10.2015 08:55:18
1
13
хах че вие какво сте очаквали,да ги бутнат в пандиза ли,споко в България сме все пак
1.
kak
28.10.2015 08:17:11
3
33
А сега кажете, що за правосъдие ???
Съдии-проклетници,корумпирани мародери !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Огромен пожар изпепели склад, огнеборци водиха епична битка с пламъците в индустриалната зона Огромен пожар изпепели склад, огнеборци водиха епична битка с пламъците в индустриалната зона Стълб от задушлив дим се изви над Брезовско шосе, пожарникари със специална техника щурмуваха огнището, за да спасят съседните обекти от пълно изпепеляване Голямата лъжа със сроковете на годност: Изхвърляме тонове храна заради една огромна измама Голямата лъжа със сроковете на годност: Изхвърляме тонове храна заради една огромна измама Производителите ни карат да купуваме отново и отново, но истината е друга – вижте кои продукти в кухнята ви на практика никога не се развалят Държавни дружества трупат загуби, а шефовете вземат до 20 000 лева: Кабинетът реже заплатите Държавни дружества трупат загуби, а шефовете вземат до 20 000 лева: Кабинетът реже заплатите БДЖ е със 135 млн. лева задължения, Товарни превози е пред фактически фалит, а новите възнаграждения ще зависят от реалните резултати Някога плодовете в Бургас не успяваха да узреят, днес капят и гният по улиците Някога плодовете в Бургас не успяваха да узреят, днес капят и гният по улиците Светът беше навън - по улиците, в междублоковите пространства, по градинките и алеите Отиде си емблемата на варненското гребане Емил Нейков Отиде си емблемата на варненското гребане Емил Нейков Почетният гражданин на Варна и дългогодишен треньор на женския национален отбор почина на 87-годишна възраст Д-р Ивелин Кичуков: Michelin не ни отхвърли, а ни показа истината за българския туризъм Д-р Ивелин Кичуков: Michelin не ни отхвърли, а ни показа истината за българския туризъм Председателят на Българската асоциация за туризъм вижда проблема не в звездите, а в липсата на кулинарна идентичност, постоянство и ясна връзка между цена и качество Ще обвинят ли областния лидер на ДПС в Бургас Христо Широков Ще обвинят ли областния лидер на ДПС в Бургас Христо Широков Прокуратурата решава съдбата на областния лидер на ДПС-Бургас, а сред повторно задържаните е и директорът на ВиК Цветан Мирчев Меси има 8 ЗТ и поне толкова футболни живота, Тухел в устата на всички Меси има 8 ЗТ и поне толкова футболни живота, Тухел в устата на всички Германецът с тактика, която ще се коментира с години Драма със щастлив край в Бургас: Спасиха бебе, останало само в асансьор Драма със щастлив край в Бургас: Спасиха бебе, останало само в асансьор Майката не успяла да отвори блокиралата врата, пожарникари ѝ помогнаха Николай Попов: Следят ме и ме заплашват, но няма да спра битката за Сияна Николай Попов: Следят ме и ме заплашват, но няма да спра битката за Сияна Бащата на загиналото момиче твърди, че получава свои снимки и предупреждения за живота си, а по думите му вече е образувана прокурорска преписка
Челси разгневи собствените си фенове: Изтри пост за героя на Аржентина срещу Англия Челси разгневи собствените си фенове: Изтри пост за героя на Аржентина срещу Англия Английският клуб отпразнува изравнителния гол на Енцо Фернандес, но бързо отстъпи след обвинения, че ликува за разбитата мечта на „Трите лъва“ Политически скандал разтърси Мондиала: Аржентина заплашена от глоба заради Фолкландите Политически скандал разтърси Мондиала: Аржентина заплашена от глоба заради Фолкландите Играчите вдигнаха транспарант с послание за спорните острови след обрата срещу Англия, но ФИФА все още не е обявила дисциплинарна процедура Уволни ли Румен Радев Цветелина Бориславова като почетен консул Уволни ли Румен Радев Цветелина Бориславова като почетен консул Бизнесдамата обясни, че сама е поискала освобождаването си, защото предстои да стане почетен консул на друга държава Първо признание по Театралната афера: Румен Бечев поиска съкратен процес Първо признание по Театралната афера: Румен Бечев поиска съкратен процес Осем души са подсъдими за схема с фиктивни назначения и договори за над 3,5 млн. лева в културните институции в Смолян и Разград Дневен хороскоп за 16 юли 2026: Рибите са пред важна промяна Дневен хороскоп за 16 юли 2026: Рибите са пред важна промяна Денят насърчава личностното развитие, разумните решения и търсенето на вътрешен баланс за всички зодии 21-вия пакет санкции блокиран, България извади трима руснаци от списъка 21-вия пакет санкции блокиран, България извади трима руснаци от списъка София защити патриарх Кирил, Вагит Алекперов и Искандер Махмудов, но други спорове между държавите членки бавят общото решение ЕС и Украйна вдигат дронова армада: Ще произвеждат по 20 млн. машини годишно ЕС и Украйна вдигат дронова армада: Ще произвеждат по 20 млн. машини годишно Киев предоставя изпитани на фронта технологии, а европейската отбранителна индустрия трябва да осигури инвестиции, мощности и серийно производство 100 млн. долара за главата на Тръмп: Иран иска ликвидирането му 100 млн. долара за главата на Тръмп: Иран иска ликвидирането му 40 души попадат в списъка за екзекуция, публикуван в общинският вестник на Техеран, който е свързан с революционната гвардия Парадокс: Осъдените за шпионаж българи във Великобритания не са знаели, че са шпиони Парадокс: Осъдените за шпионаж българи във Великобритания не са знаели, че са шпиони Бившият им адвокат поясни, че дори съдията Никълъс Хилиърд е признал, за Иван Стоянов, че присъдата му се налага за това, че е проявил небрежност, т.е. не е знаел за какво ще се използва информацията С атаката по Международния съд в Хага Тръмп цели да разцепи ЕС С атаката по Международния съд в Хага Тръмп цели да разцепи ЕС Държавите са изправени пред избор: или подкрепят съда и получават санкции, или остават съюзници на САЩ
Доналд Тръмп Доналд Тръмп САЩ ще охраняват Ормузкия проток и ще събират 20% такса за товарите Виц на деня Виц на деня Две приятелки си говорят:
- Твоя хващал ли те е някога с с чужд мъж?
- Не, само с приятели и познати...
Виц на деня Виц на деня Мъжът влиза в банята и заварва жена си да къпе четири деца.
- Но скъпа, нали имаме само две деца?!
- Да, ама трябва да разбера кои са нашите...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е общото между жените и гъбите?
- Най-красивите са най-отровни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори