Крадецът на лимузини Даката изплака: Безработен съм, жена ми издържа мен и децата
Сгащеният със сочения за тартор на автоджамбазите по Южното Черноморие – Вальо Пахама влезе посърнал в съдебната зала
Ключови думи:
Валентин Стойков, Божидар Благоев, Даката, Пахама, автоджамбази, лимузини, скъпи коли, кражби, чужденци, Южно Черноморие, мярка за неотклонение, арест, семейство, Районен съд, Несебър, Флагман
21 Август 2015, Петък, 03:30 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимка: авторътБожидар Благоев опита да финтира представителите на Темида в родния Несебър
Неуловимият автоджамбазин Божидар Благоев, по прякор Даката, опита да си изгради интересна защитна теза пред Несебърския районен съд. Крадецът на скъпи лимузини влезе сломен в съдебната зала, с наведена глава. Репортер на Флагман.БГ дори видя сълза в очите на несебърлията. С действията си Даката демонстрира, че притежава завидни умения не само в задигането на скъпи коли, но и такива, който могат да му донесат успех и на театралната сцена.Сгащеният с ужаса за чужденците Валентин Стойков – Пахама предпочете повече да говори неговият адвокат. Той обели само няколко думи, че семейството му разчита единствено на заплатата на неговата съпруга, тъй като той самият е безработен.
„Аз се грижа за двете ни деца. Единствено жена ми работи. Моля да ми разрешите да гледам децата си”, заяви Даката по време на изслушването на мярката му за неотклонение.
Съдебният състав обаче не се върза на думите на Благоев и той бе оставен в ареста. Както Флагман.БГ пръв съобщи, Пахама и Даката бяха арестувани преди три дни в Несебър при опит да задигнат луксозен джип Ауди Q7 на полски турист. В момента полицията издирва трети човек, който също е взел участие при кражбата, но успял да се измъкне. /ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ/
Двамата автоджамбази са известени сред кримисредите, като едни от най-дръзките и неуловими извършители на кражби на луксозни леки автомобили, собственост на чужди граждани, летуващи по Южното Черноморие.
В категории:
Крими
Зловещи подробности за отвлечената 26-годишна: Изкопали трап и я хвърлили вътре
АПИ започна да чисти огромната сметка: Заварила 600 млн. евро неплатени задължения към пътните фирми
Крадци дебнат туристите край Варна: Изчезнаха 2800 евро от заключен автомобил
Бургазлии подмениха златен синджир за 4300 евро в куриерски офис в Ахелой
Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг
Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия
Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа
След загубената Евровизия: Къде са другите големи събития на София
Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка
Медиците от „Сърце и Мозък“ - Бургас с отворено писмо до Катя Ивкова: Липсва само едно - министърът да си свърши работата
Бургас се сбогува с Радко Дренчев: Семейството му организира панахида на 40-ия ден от кончината му
Бургас, време е за „Черноморец“! „Акулите“ излизат срещу ЦСКА II тази вечер на „Лазур“

Tam vsi4kite vi komentari sa prosti kato vas
Силните на деня
Днеска са те,а утре ще са други
Просто е
че и театро разиграва, да влезе в Затвора - там циганите ще му плащат, колкото му се полага....