Екшън край Созопол: Спипаха БМВ, натъпкано с бежанци, след полицейска блокада
04 Септември 2015, Петък, 17:54 ч.
Автор: Флагман.бгЧенгетата реагирали светкавично на сигнал за трафик на хора
Истинска сцена като от екшън филм се е разиграла вчера край Созопол. Местните полицаи получили сигнал за два автомобила, които тарнспортират бежанци в посока Бургас.Ченгетата предприели светкавични действия и блокирали стария път до военна база Атия. В капана веднага попаднал каналджия с варненско БМВ. От самия автомобил слезли 4 чужденци без документи за самоличност. Последвало претърсване на района, при което са открити още 7 души, също без документи.
Шофьорът на немското возило – 25-годишен мъж от Варна е задържан за 24 часа. Работата по случая продължава.
Както Флагман.БГ пръв съобщи, вчера рано сутринта край Царево бе заловен бус с 43 сирийски бежанци, натъпкани един върху друг.
В категории:
Созопол
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система

Милю е една мижитурка
08.09.2015 14:42:04
И аз Милю не мога да го разбера. Верно, че доста се облагодетелства покрай министър Валентин Василев, който ебеше дъщеря му, но цената която заплати беше висока. Така той показа, че няма елементарно самоуважение, защото се изплю върху себе си и пропиля авторитета на семейството си!
Мильо, мн си тъп!
08.09.2015 14:34:13
Глупак!... Заради скапаната "синя" идея продал дъщеря си на тоз... еколог ли е, водолаз ли е... еднодневка в политиката - 20 или 30 години по-стар от дъщеря му! А сега цяло Приморско му се присмива!