×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вижте как "Гранична полиция" си купува банички в бургаския ж.к."Изгрев"


Вижте как "Гранична полиция" си купува банички в бургаския ж.к."Изгрев"
"Гранична полиция" отвъд границите на Закона за движение по пътищата
10 Март 2015, Вторник, 16:12 ч.
Източник: clubz.bg

Била светнала лампа на микробуса, заради това спрели, твърдят от гранична
$Чистосърдечно си признавам, че не очаквам някой да отнесе глоба или порицание за постъпката си, въпреки че опетняването на пагона моментално трябва да води до уволнение независимо от "маловажния" случай.", пише читател на Clubz.bg, който изпраща и няколко снимки на нарушителя, направени тази сутрин.

На тях интересни са 3 неща - че бусът е паркирал след знак В 27 "забранени са престоят и паркирането" (т. е. - въобще нямаш право да спреш), че е върху тротоара и че е на "Гранична полиция".

Кадрите са от ж.к. "Изгрев", а според читателят двамата служители на "Гранична полиция" слезли да си вземат банички. "Видях господата да влизат в съседната закусвалня, а снимката я направих пътьом. Опитът ми показва, че този тип хора не се съобразяват със забележки и по-скоро биха ме репликирали. От обаждане в полицията не виждам смисъл.", пише той

Отблизо се вижда и регистрационният номер на мерцедеса - А 5883 КС.

След като от "Гранична полиция" се свързаха с РДГП, казаха, че са проверили случая. Униформените са заявили, че е светнала аварийна лампа на таблото на буса и затова се наложило да отбият, за да проверят какво става. Понеже движението там е интензивно, отбили встрани от пътното платно. Това се доказвало и от светещите "аварийки" на служебния мерцедес.

След като решили проблема, продължили. Били са спрели в нарушение съвсем закратко.




В категории: Бургас


51
Коментара
Флагман.БГ Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн 24/06/2026, Сряда 17:20 1
51
Коментара по темата
51.
oven
16.03.2015 23:05:10
1
2
до 43 ..Ти колко пъти се опитва да станеш полицай или военен?Ма са те късали на изпитите а?
50.
oven
16.03.2015 23:03:16
0
2
до 39 Пешо,морето е външна граница на ЕС,затова са в с.Маринка...да беше поне малко се поинтересувал и ограмотил!
49.
д с
15.03.2015 19:55:03
0
1
Защо ни е държавна сигурност като си имаме телефони?
48.
изроди
13.03.2015 22:02:42
0
3
Повечето коментаторчета тук ,не са били в казарма дори а говорят врели некипели.
47.
Петър
12.03.2015 23:15:37
2
4
момчета вие явно не разбирате че тези хора работят на границата нормално е доколкото знам сутрин да се яде, а те го правят прееди работа кое му е глупостта не знам
46.
някой
12.03.2015 18:23:37
1
6
Защо не снимате как нашите родители и баби преживяват със 150 лв.пенсии.Това е българина-Граничния полицай спрял не правилно много важно.Още много години ще робуваме на другите държави.
45.
a
12.03.2015 16:41:18
0
1
eto na koi podrajavame :D
44.
jkb
12.03.2015 07:24:37
1
5
светнала им лампата в празните глави
43.
ivo
11.03.2015 22:53:51
2
5
koi ne stava za ni6to v tazi darjava xodi i stava policai i voenen
42.
Barakuda
11.03.2015 21:20:25
1
4
Ало тиквеника 41
По-долни УТРЕПКИ в МВР от тъпанарите в гранична имаше само преди 1989г.
41.
border
11.03.2015 18:51:53
3
1
до 39
ти си пълен тъпак виж кое е граница и тогава изказвай мнение

























и

пален
40.
border police
11.03.2015 13:43:43
2
2
До 39.
Морето не е ли граница ве галфон
39.
Пешо
11.03.2015 11:53:04
1
3
Че кво прави гранична полиция край село Маринка - нали е гранична - да си пази границата - и в закона си е написано юрисдикцията им е в граничната зона , там си пише какво е гранична зона , а Маринка е на 80 км от границата , нещо не се връзва - май са кръшкали нещо от работа щом са стояли там33c1d
38.
Бургазлия
11.03.2015 11:44:23
2
6
Не мога да не изразя възмущението си от служителите на "Гранична полиция" , много се съмнявам в професионалните им качества, морала , етичността им - след като в град Бургас бе засечена група от 27 бежанци , която са "проспали" , а нас ни тормозят непрекъснато... Не съм доближавал и на 20 км от границата на държавата , още край село Маринка ме спират непрекъснато за нпроверки - за 2-3 години сигурно са ме спирали поне 50-60 пъти - оглеждат ме като че съм престъпник , правят се на важни, държали са ме по половин час взирайки се в личната ми карта - при положение , че виждат , че вътре е съпругата ми и децата ми.... Писнало ми е от тях... Аз изобщо не съм излизал от страната - никога , не съм и доближавал границата, колата ми е винаги пълна - така че и да искам - не мога да кача стопаджии, камо ли бежанци , не ми е минавало и през ума да се занимавам с трафик на хора..
37.
тодорова
11.03.2015 10:27:21
3
5
знаете ли,това се случва постоянно.освен това зад мерцедеса е изхода на подземния паркинг и постоянно някой много гладен го блокира.след това излизайки на бегом казава ама аз за малко.отсреща има паркинг който очевидно за много шофъори е мноооого далеч та затова е по лесно на тротоара.по някой път даже и там карат.не е проблема в полицаите.това е масово поведение.много много тъжно.
36.
Игор
11.03.2015 10:10:10
5
3
В тая държава всичко Мара втасала, само ...... не си вчесала, та и журналята ли ,репортери ли- голяма работа свършили в полза роду!
35.
112
11.03.2015 08:40:05
8
16
До Г-н Будния гражданин,които вместо да си направи една чикия рано сутринта е тръгнал да купува баничка на вярната си съпруга.ОБЕЩАВАМ!!!!!!!! Г-н Буден гражданин Обещавам ,че следващия път когато получа сигнал че ограбват някои,че бият някои,че обират нечие жилище,ВНИМАТЕЛНО ЩЕ КАРАМ,НЯМА ДА ПУСКАМ СИРЕНА И ЛАМПИ,НЯМА ДА НАРУШАВАМ ПРАВИЛНИКА,И МНОГО АМА МНОГО ЩЕ ВНИМАВАМ КЪДЕ ЩЕ ПАРКИРАМ ЗА ДА НЕ МЕ СНИМА НЯКОИ ЧЕКИДЖИЯ КАТО ТЕБ
34.
човека
11.03.2015 08:38:04
3
11
Еееее 'бати и тясната улица. Пречат на движението, смущават живеещите в района и ЯДАТ банички.. ??
33.
ркккк
11.03.2015 08:02:30
3
8
И кво да недойдоха от границата до Изгрев специално за банички флагман несте добре
32.
ивайло
11.03.2015 00:58:24
4
11
Ей тва е българина все чуждото гледа а не погледне себе си какъв цървул е.браво на флагман големи журналисти сте .
31.
Ххх
10.03.2015 23:23:41
11
22
То голям проблем че спрели хората да си купят по една баничка. Само си чишите езиците тук, селяни прости. Вие много примерни шофьори ли сте???
30.
варненец
10.03.2015 22:37:20
4
21
По-малкото зло е. че са спрели, по-голямото прегрешение е , че вместо да се извинят лъжат за някаква лампа!
29.
възмутен
10.03.2015 22:23:14
7
4
към 28.Навярно е така но редовите полицай вземат пример от началниците си.Предивремеимаше скандал с простетутка.ДРуг скучай в койтоКПУКИсе разследва шеф .други участвал в ПТПв района на РПУ НЕСЕБЪРно са го прикрили .Случай пак на ПТП от ГП в бургас на бул.ДЕМОКРАЦИЯ.Вмомента се гледа делото за прегазеното дете от ГП в с Крушовец да е само това още колко има прав е СПОКОЯН.
Питам се къде е частта на пагона
28.
спокоян
10.03.2015 21:52:59
4
4
Много има за казване и показване относно ГП и останалите, но не се изрича щото ще има последствия.
27.
боклуци
10.03.2015 21:46:59
14
17
Долно педераси,грозни,абсолютно неграмотни и с ниска култура.Знаят само да ядат,серат,и да използват служебното си полужение.В системата на МВР са събрани на куп,всички некадърници,простаци и непрокопсаници.Всички недъгави издънки на майката природа са под пагон,понеже другаде няма къде да се реализират и ще умрат от глад!Един боклук от Приморско,пиян,дрогиран и заспал почерни и затри едно бебе.А читавите му колеги му помогнали да отрезнее с кисели млека.
26.
до №21
10.03.2015 21:31:18
4
3
я прочети на №20 първото изречение
25.
Аз
10.03.2015 21:23:00
11
9
Това ли е най- голямото нарушение - че си купили банички и спрели за 1 минута ?
24.
А 0555
10.03.2015 21:19:25
8
8
Кога ли ще ме изпраскате и мене тука.Чудо голямо спрели на знака ,направете отделен сайт за такива че сме много :)
23.
Иван Иванов
10.03.2015 21:15:48
4
11
Ако започнете да снимате всички нарушения на служебни автомобили на МВР, ще се видим в чудо.
22.
Трайков
10.03.2015 21:13:26
3
10
Всички журналисти карат, като идиоти и спират, където си поискат. Те са по-нагли, дори от най-долните батки.
21.
я
10.03.2015 21:06:39
5
5
Голям европеец няма що обижда съгражданите си. Закона е над всички. БЪЛГАРСКИЯ закон
20.
вярно е
10.03.2015 20:15:27
4
15
простотията в този град расте с бесни темпове. глупаци, никога няма да се оправите , пък искате да ставате ЕВРОПЕЙЦИ ! що не паркирате и на училищните пощадки ?
19.
параша
10.03.2015 20:09:47
4
14
Не се занимавайте с глупости!
18.
я
10.03.2015 19:51:41
5
13
Точно така. Знака важи за пътното платно а на тротоара може да се спира ако има 1,5 метра до фасадата на сградата.
17.
кики
10.03.2015 19:50:20
4
15
Там редовно има по някой паркирал.Пред граничните има още една кола,но за нея не се коментира.
16.
ани
10.03.2015 19:39:57
4
8
до №6-- на ТРОТОАРА нямаш право--но много го правят
15.
до 6
10.03.2015 19:38:27
2
13
Абе, пешкеш, според теб защо се казва тротоар? Защото е за пешеходци. Ако беше за коли щеше да е паркинг.
14.
Gosho
10.03.2015 19:37:57
10
16
Ебаси и глупостите,голямо работа като спрели хората за 1 минута.Тоя който ги е снимал е мазния безделник ,а ако беше друга кола никой нямаше да обьрне внимание
13.
h
10.03.2015 19:37:46
7
15
Не го оправдавам ,но сопол такъв ти,който си снимал,съм сигурен ,че си 100 пъти по-голям мизерник от тях и ,че си спираш както си поискаш и ти.
12.
нико
10.03.2015 19:04:23
2
16
Ти му говориш за правила, то ти приказва, че опикал седалката.С прости хора до никъде! Да ни е честит най - добрият град за .....пикаене!
11.
смешно
10.03.2015 18:59:54
9
20
Днес опиках капака на кенефа елате да снимате и да направите статия за сайта! В стремежа си да привличате читатели ставате смешно жалки... това място може да паркирате два Джъмбо Джета и пак ще има достатъчно място да мине трети по улицата....
10.
нико
10.03.2015 18:57:51
4
8
№9, не излизай с тия плитки номера - твърде си малък и глупав, пък и необразован, както виждам от написаното!
9.
нико
10.03.2015 18:53:19
2
5
Грешка грешка просто аз не знам правилнака ама съм хейтър
8.
АСПАРУХ
10.03.2015 18:50:38
4
11
знака забранява спиране ипрестой до природно умния 5
7.
нико
10.03.2015 18:46:17
10
18
След коментар 5 и 6 виждам, че тъпотията в града ни расте с бесни темпове
6.
кмета на острова
10.03.2015 18:38:31
10
27
Тоя където е снимал е природно тъп журналиста който е пуснал статия също
Знака забранява спирането на пътното платно както се вижда вана е спрял на тротоара и ина повече от 2метра до сградата така че ФЛЕГМАН научете поне знаците
5.
koito i da e
10.03.2015 18:37:41
11
21
и аз спирам там.и където си поискам спирам.щом е за малко.само кат признавам,а не някви малоумници.лешпери смотани.ти каде ще спреш ве глупак за една баничка за минутка
4.
@
10.03.2015 18:30:56
4
20
Не им вярвам!Това са лоши навици, които се изкореняват с наказания и парични глоби.А оправданието с аварийната лампа показва IQ на момчетата.
3.
777
10.03.2015 18:20:47
8
16
Е*аси опашатата лъжа. Хайде сега на детектор на лъжата и автотехническа експертиза да видим лампата за какво е светнала. Все бех чувал, че куките са прости, но това надминава и вицовете. А може и да са късогледи и вместо баничарница да са видели авто сервиз. Мърши, яли сте от нашите пари като сте спрели сякаш улицата е двора на дядовата ви къща.
2.
!!!
10.03.2015 18:18:58
5
14
Мнооого сме далеч още от правилното поведение по пътищата, пък и въобще.
1.
xaxa
10.03.2015 18:18:28
3
21
Ела те пред скат да видите те как паркирват.Особено има един дебел със ситроен бял.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Съдът отстрани шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ Съдът отстрани шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ За луксозна екскурзия в Кан разбрахме едва днес преди обед от командировъчното ѝ Извънредно! 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой Извънредно! 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой Ще се изяснява къде са били родителите му и дали е имало спасител СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“ СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“ Столичният общински съвет ще разгледа утре доклада на кмета Васил Терзиев и ръководството на СОС в памет на емблематичния писател, сценарист и общественик Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот Инфлуенсърката сподели плановете си за бъдещето и коментира слуховете за годеж с Димитър Рачков Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг Вторият заем ще е в размер на 2,2 млрд. евро, а липсващите още 5 милиарда ще се компенсират частично с повишен максимален осигурителен доход, по-високи винетки и ТОЛ такси Вдигането на данък „сгради“ е неизбежно, въпросът е кого ще намразят хората като инициатор Вдигането на данък „сгради“ е неизбежно, въпросът е кого ще намразят хората като инициатор От гледна точка на публичните финанси аргументът за актуализацията изглежда логичен, но за гражданите... не точно Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток Дължината на тръбния път и изборът на подходящо място за външното тяло са критични за дългия живот на охлаждащата система Жегата изпържи разума: Еротично шоу в центъра на Бургас, центрофуга на фонтаните в Айтос (ВИДЕО) Жегата изпържи разума: Еротично шоу в центъра на Бургас, центрофуга на фонтаните в Айтос (ВИДЕО) Представител с неустановена сексуалност на една лека професия намери начин да се разхлади в центъра на морския град Гълъб Донев представи бюджет 2026: Винетките поскъпват с 30%, почват здрави същращения в администрацията Гълъб Донев представи бюджет 2026: Винетките поскъпват с 30%, почват здрави същращения в администрацията Правителството въвежда схема, по която държавните служители поетапно още от 1 август 2026 г. да започнат да плащат лични осигурителни вноски Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои Националният институт по метеорология и хидрология прогнозира динамична обстановка и постепенен ръст на дневните температури в края на седмицата
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори