×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Официално: Срещата между Тръмп и Путин в Будапеща - отменена!
  • Силно земетресение разтърси Източен Тайван
  • Керана Ангелова представя “Книга за Христо Фотев на 4 ноември в Художествената галерия
  • Националната премиера на документалния филм „Потопът и вкаменената гора“ стартира от Бургас на 8 ноември в НХК
  • Днес затварят две улици в ж.к. "Възраждане" - ул. "Дебелт" и ул. "Пробуда"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето го Росен от "Меден рудник", наказал крадливия циганин да марширува с луканки на ушите


Ето го Росен от "Меден рудник", наказал крадливия циганин да марширува с луканки на ушите
Вместо да хвърли здрав пердах на крадеца и да сигнализира в полицията за кражбата, остроумният мъж го натоварил в колата и му дал шанс сам да избира наказанието си
13 Януари 2015, Вторник, 16:56 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА снимка: Авторът

Гладният ром откраднал 18 луканки, няколко от тях изял, а пръта продал за старо желязо


Справедливият съдник Росен Евтимов от бургаския ж. к. Меден рудник  стана известен, след като порица публично циганина Иван от село Ново Паничарево /ВИЖ ТУК/. Вместо да хвърли здрав пердах на крадеца и да сигнализира в полицията за кражбата, остроумният мъж го натоварил в колата и му дал шанс сам да избира наказанието си.

Уплашеният до смърт Иван избрал да сложи две луканки на ушите си, да марширува и силно да вика: "Аз съм крадец, но повече няма да крада луканки!"

Ядосани, че им го няма мезето за виното, приятелите Росен и Георги отишли в циганската махала на Ново Паничарево и издирили гладния крадлив циганин. Викали му: „Влизай в колата. Ще си кажеш всичко сега! Къде са ми луканките?” 

Двамата мъже наредили на гладния ром да обикаля, докато има сили из центъра на селото, а местните жители гледали сеир и се заливали от смях. Сигналът в полицията подал бащата на крадеца Иван, който се притеснил бизнесмените да не натупат 18-годишния крадец, който от скоро бил и млад баща. Полицаите пък сварили Иван уморен от упражненията с луканките, със зачервени уши и много изплашен.

"Имах два пръта с луканки, циганинът взел единия. Ако беше отмъкнал и другия, сигурно с 4 луканки щях да го накарам да марширува. Не сме го били, нито пък позволихме да го снимат. Дано си е научил урока", каза пред наш репортер Росен.

Ромите в махалата се уплашили до смърт от коравите момчета, а Иван половин час марширувал с високо вдигнати колене и луканки на ушите.  Циганинът признал, че отмъкнал 18 луканки, заедно с пръта, на който висели. Обяснил, че е изял няколко, но другите върнал от страх. Освен всичко веднага продал и пръта, който бил неръждавейка.

Днес опозореният крадец Иван е неоткриваем в махалата на Ново Паничарево. Със сигурност гладните роми повече няма да припарят до къщата на Росен от ж. к. Меден рудник. Страхът от него обаче не попречил снощи циганите отново да ударят къщата на руснаци в Ново Паничарево, която била ошушкана здраво. Възрастните хора в селото определено не могат да се справят с гладните цигани като остроумния Росен.

В категории: Бургас


Флагман.БГ Бърз трик за по-лесно заспиване Бърз трик за по-лесно заспиване 31/10/2025, Петък 20:29 2
Тервел ИЛИЕВ Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър 31/10/2025, Петък 20:00 2
25
Коментара по темата
25.
Андрешко
13.02.2015 22:56:13
1
0
Прътът от нераждавейка, на който са висели обектите на престъплението, от кой магазин е купен или е краден?
24.
priqtel
22.01.2015 22:18:30
1
0
haha Roska kato ne vika6 priqteli 6te gi qdat mangalite (ima6 o6te 1 prat s lukanki)
23.
дсгкс
15.01.2015 13:47:50
0
10
Тези хора заслужават як банкет . живи и здрави да сте давайте все така
22.
amchi
14.01.2015 21:39:44
0
10
СУПЕР СТЕ. ДЕЙБА МАНГАЛИТЕ МУ ДЕЙБА .
21.
Гери
14.01.2015 21:20:26
0
7
Трябваше да го накарате да изяде всички луканки и като ги повърне пак да ги изяде
Крадлива сган, леко се е разминал и бас държа, че грам поука не си е взел
20.
До 18
14.01.2015 14:59:25
0
6
Така ще е, правят циганета защото държавата ги гледа и подкрепя с помощи, детски и т.н. и най вече си знаят правата а ние бодалите ще плащаме данъци да се възползват те и няма да взимаме детски щото с 1ст. надвишаваме прага за отпускане на детски надбавки понеже ни става вече много висок дохода с таз стотинка, но така е за съжаление в България.
19.
Тцтцтцтц
14.01.2015 14:45:16
0
10
Малко му е на смотания циганин, много им се надигнаха въшките от всякъде ги пазят и толерират заради тия смотани избори, така ще е и все повече ще ни мачкат, САПУН ЗА МАНГАЛИТЕ......................и с цялото си нахалство МАНГАЛА подал жалба в полицията хем насран хем голям, но пак казвам така ще е в това циганско село!
18.
Пфуу
14.01.2015 13:22:20
0
4
Циганска работа! Гладен, не работи, краде, 18 г, ама вече се уредил с чааве
17.
Zoro
13.01.2015 23:36:48
1
21
bravo roska ama triabvashe i edna skumria v gazu da MU slojite NA gnusnia mangal ta da si znae da ne pomislia drug put che MU se iade chujda lukanka
16.
Emily Plovdiv
13.01.2015 22:46:14
1
33
От мен голе́мо БРАВО на Росен Евтимов!
15.
bs
13.01.2015 22:07:06
3
11
bravo roska trqbvashe i qk perdah da vzemi mangala
14.
бургас
13.01.2015 22:01:56
1
14
ееееееееее браво -голям си
13.
Ами сега
13.01.2015 20:50:54
3
12
Българска работа.Пак великодушни без грам жестокост.
12.
Писнa ми
13.01.2015 19:33:33
2
46
Мaнгaлите нa делтaплaнери и към роднaтa Индия дa хвaщaт.Глaсувaм с две ръце и двa крaкa зa зaщитa нa чaстнaтa собственост с оръжие.Този зaкон е стрaшно нaлежaщ.Човек трябвa дa имa прaво дa зaстреля безнaкaзaно всеки нaхлул в имотa му.Но дa нямa прaво дa изнaся оръжието извън домa си.
11.
..
13.01.2015 19:14:10
2
22
Браво ,ако всички можеха да се справят толкова лесно цигъните щяха да си знаят урока :)
10.
жеко
13.01.2015 19:11:18
6
19
наказанието е забавно.. но за съжаление при тази сган е безполезно...затова пък як кютек и сменена физиономия щеше да му се запомни за цял живот
9.
ivobs
13.01.2015 18:55:15
1
19
brvooo rosenee
8.
БУРГАС
13.01.2015 18:09:54
2
45
Браво момчета изключително толерантни сте били дори! :)
7.
Евалата
13.01.2015 18:07:22
1
53
Евала на момчетата. Искрено се посмях. С луканки на ушите ама трябва и пръта в дирника та да се научи ще краде ли пак.
6.
НИК
13.01.2015 17:28:17
1
77
БРАВО, БРАВО, БРАВО НА РОСЕН И ГЕОРГИ.....ДОРИ ПРЕКАЛЕНО БЛАГОРОДНО СА ПОСТЪПИЛИ С ЦИГАНИНА!!!!!
5.
rd
13.01.2015 17:22:20
2
57
браво, бе пич!
4.
tianata
13.01.2015 17:21:40
1
46
bravo roska
3.
СТАРОТО
13.01.2015 17:20:23
4
62
ТРЕПИ ЦИГАНСКАТА ЗГАН КАКТО ТЕ ТОРМОЗЯТ СТАРИТЕ ХОРА НАШИТЕ МАЙКИ И БАЩИ !!!
2.
R
13.01.2015 17:16:34
12
88
СТРОГ НО СПРАВЕДЛИВ.Ти си Човек Приятелю.Дай Боже хората като теб променят нещичко макар и манинко в този жезток свят...България стана едно малко Гето.Но..има има хора истински които искат нещо малко но красиво.България има нужда от хора като теб.Да покажем правилното БЕЗ КРЪВ..БЕЗ РАСИЗЪМ...БЕЗ СМЪРТ....
1.
Възраждане
13.01.2015 17:12:31
2
85
Браво маняк нека да му се смеят на шибания сапун
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Затварянето на рафинерията в Бургас води до тежък недостиг на средства и затруднява изпълнението на заложените цели, коментира икономист Шокиращ сигнал във Второ РУ: Собственик на детски център в Бургас дрогирал майки, за да спи с тях Шокиращ сигнал във Второ РУ: Собственик на детски център в Бургас дрогирал майки, за да спи с тях Следи от наркотици в телата на няколко жени вдигнаха полицията на крак Драма с моряците от „VIVA 962“, избягали в Бургас след арест в Севастопол Драма с моряците от „VIVA 962“, избягали в Бургас след арест в Севастопол Военните ни изпратиха с хляб и вода, споделят украинските моряци Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук Публична тайна е, че други политически лидери имат модератори, които управляват публичните им страници и те блокират троловете Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Участник крещи: "Каам ти, каам ти" Иван Гайков: Нуждаем се от пристанищна инфраструктура в Приморско, за да развием цялото Южно Черноморие Иван Гайков: Нуждаем се от пристанищна инфраструктура в Приморско, за да развием цялото Южно Черноморие Кметът настоя за държавна подкрепа за реализиране на проекта Мъж се направи на жена в "Ергенът" Мъж се направи на жена в "Ергенът" Иронизира участничка Защо забраниха износа на горива и има ли запаси? Защо забраниха износа на горива и има ли запаси? Управляващите уверяват, че са бързали, за да предотвратят спекула с цените, но от опозицията подозират, че причината е друга - резервът е празен  Какво се случва с водата в голям роден град? Какво се случва с водата в голям роден град? Хора са притеснени Кметът Алексиев: Стартирахме проекта за голямата болка на Поморие, вече няма да оставаме без вода Кметът Алексиев: Стартирахме проекта за голямата болка на Поморие, вече няма да оставаме без вода Довеждащ водопровод с резервоари, вълнолом и екологични инициативи ще подобрят инфраструктурата на крайморския град
Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва Галена натиска последния златен бутон Галена натиска последния златен бутон В есенната неделната вечер зрителите ще се насладят на няколко въздействащи музикални изпълнения Хамас предаде тялото на убития български заложник  Хамас предаде тялото на убития български заложник  Сахар Барух е с българско гражданство и бе отвлечен от кибуца Беери Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Айшат стана горд собственик на фабрика за облекла, склад и общежитие за работници Ето къде приеха задължителен коледен бонус от 639 евро Ето къде приеха задължителен коледен бонус от 639 евро Така наречената "Зимна празнична надбавка" ще бъде в размер на половината минимална работна заплата  в Словения Защо военните вземат с 1000 лева по-високи пенсии Защо военните вземат с 1000 лева по-високи пенсии За високите пенсии на военни и полицаи е, че при тях три години действително изслужено време се зачитат за пет години осигурителен стаж от трета категория
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП Няма да си губя времето с Путин, който говори, говори – и нищо Виц на деня Виц на деня - Любовният ми живот е като Coca-Cola.
- Искрящ, бурен и сладък ли?
- Не, бе! Първо беше нормален, после стана Light, а сега вече е Zero!
Виц на деня Виц на деня - Дъще, ела да измиеш чиниите!
- Мамо, аз съм родена за големи неща!
- Добре, ела да измиеш тенджерата!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не сте джентълмен, то е възможно да сте… лейди
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори