Жител на бургаския кв. Сарафово: Стовариха контейнерите пред дома ми, живея сред боклук
Кофите за битови отпадъци са преместени пред моя дом, оплаква се Любомир Дичевски. Говорих с кметския наместник и разбрах, че той е решил да са там
26 Ноември 2014, Сряда, 02:12 ч.
Опасявам се, че възпитанието на жителите е на пещерно ниво и ще се замърси цялата улица, каза Любомир Дичевски от баровския квартал
Бургазлия моли за помощ контейнерите за битови отпадъци, които бяха стоварени пред дома му в баровския квартал Сарафово, да бъдат преместени.
„Кофите за битови отпадъци са пред моя дом. Говорих с кметския наместник и разбрах, че той е решил да са там. От 3 години контейнерите са били на определено за целта място, сега се налага да бъдат преместени, за да се удовлетвори желанието на ''новодомци'', които още не са се нанесли да живеят в нова сграда. Помолих кмета да намери друго място за отпадъците, но той бе категоричен в намерението си да не се търси решение на моя проблем. Опасявам се, че възпитанието на жителите на Сарафово е на пещерно ниво и ще се хвърля боклук из цялата улица. Моля ви за помощ, за да се запази поне малка част от квартала незамърсена“, добавя Дичевски.
В категории:
Бургас
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Гълъб Донев представи бюджет 2026: Дефицитът е реален, прекомерен и не игра с числа
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден

Нека бъдат на мястото си където са били от години!
Ебал съм ва и в тъпия сайт.
"Само важното"
хахаха Паляци!
Вместо да се зарадва, че няма да върви много за да си хвърля боклука...
Явно в къщи някой друг я върши тая работа, а не който е пуснал оплакването :D
За сега съм решил да не плащам такса-смет. Очаквам последователи.