×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Майката на Лазар Колев: Проклинам децата нa тези, които затвориха сина ми доживот


Майката на Лазар Колев: Проклинам децата нa тези, които затвориха сина ми доживот
Детето ми не е убило сестрите Белнейски, не ги познава, твърди Марияна
15 Юни 2014, Неделя, 13:24 ч.

Някой плаща, за да стои синът ми в затвора, бият го с метални тръби, малтретират го, плаче жената

"Синът ми разбра, че е осъден на доживотен затвор от телевизията. Всички, които са осъждани за изнасилване, ги привикаха и им взеха ДНК. И след година и половина привикаха Лазар. Иван Даскалов се издигна след делото, много добре си свърши работата, проклинам неговите деца. Да си погребват децата, защото и той е взел пари". Това заяви в предаването "На светло" по Нова телевизия Марияна Лазарова - майката на Лазар Колев, единственият осъден за убийството на сестрите Белнейски.
По думите на Лазарова престъплението е извършено от особено жестоки хора. "Той не е такъв. Знам, че не е той. Още пазя една бележка, която беше скрил в следствието. В нея пише: "Мамо, не ги познавам". Да си търсят убийците, аз си познавам детето. Мисля, че има Господ и Лазар няма да лежи доживот в затвора. Дали ще намерят истинските убийци, не ме интересува. Аз си искам детето", категорична е Марияна.

Майката на Лазар разкри, че той е станал отново жертва на побой зад решетките. Този път е бил пребит с метална тръба. "Тези, които го пребиха, пак бяха пуснати на свобода. Някой плаща, за да бъде Лазар в затвора. Аз не вярвах, че ще му повдигнат това обвинение, не вярвах, че ще го направят, но го направиха и окото им не мигна. Замесиха името на Георги Петърнейчев, не мога да кажа кой ги е убил тези деца, но трябваше да измият името на някого и наистина спряха да говорят за него, след като задържаха Лазар. Защо не назначат втори детектор на лъжата, защо трябва да вярвам на този експерт от БСП, не му вярвам, защото е излъгал. Големи схемаджии. Те си мислят, че аз ще млъкна и ще си оставя детето там", коментира още Лазарова.

В предаването се включи и майката на убитите сестри - Фани Белнейски, която бе категорична, че всички доказателства сочат към Лазар Колев. "Изобщо не ме интересува Фани Белнейска, моето дете няма нищо общо нито с нея, нито с дъщерите й. Убийците да мислят за нея. Аз нямам пари да им дам, нито пък Лазар. Тя е толкова объркана, калкото съм и аз. Сигурно и тя като мен пие по една шепа антидепресанти. До последно баща ми чакаше Лазар да се прибере, но не го дочака, почина. Вуйчо му е зле и затова не му ходи на свиждане. Вярвам, че ще бъде свободен, тук като няма правосъдие", заключи майката на Лазар Колев. /БЛИЦ

В категории: Темида


6
Коментара по темата
6.
Вярващ
18.06.2014 15:37:25
0
0
Предлагам на майката на осъдения да организира в един ден и час, молитва към Господа за да стане известен истинския извършител на това жестоко убийство.Нека разпространи в Нета времето за да се включат повече хора, които се съмняват.
5.
Добър ден!!!
17.06.2014 12:05:16
0
2
Защо всички разследващи, които стигаха до разкриване на истинския извършител умряха по мистериозен начин? Какво (кого) ли се опитват да прикрият?
4.
Добър ден!!!
17.06.2014 12:05:16
0
2
Защо всички разследващи, които стигаха до разкриване на истинския извършител умряха по мистериозен начин? Какво (кого) ли се опитват да прикрият?
3.
User
16.06.2014 17:42:13
1
1
И откъде се знае? Освен майка му да се закълне, че не е и да го пуснат.
2.
Добър ден!!!
16.06.2014 11:52:09
1
3
От самото начало се знае, че убиецът е друг, но това момче го отнесе!!!
1.
Добър ден!!!
16.06.2014 11:52:09
1
3
От самото начало се знае, че убиецът е друг, но това момче го отнесе!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Много пиян шофьор с БМВ предизвика жестока катастрофа Много пиян шофьор с БМВ предизвика жестока катастрофа Помете 6 коли  14 години по-късно: Още един кораб-беглец в Бургас припомня срамния случай с CEDIT 4 14 години по-късно: Още един кораб-беглец в Бургас припомня срамния случай с CEDIT 4 През 2011 г. турски кораб "избяга" от Варна, мина през Румъния и изгоря в Егейско море – институциите тогава мълчаха, сигналите се "забавиха" Ако ви е писано да бъдете с някого, с тези 8 трика може да го върнете Ако ви е писано да бъдете с някого, с тези 8 трика може да го върнете Внимавайте да не се върнете към стари, нефункционални навици и внимавайте за предупредителни знаци, които може би сте пренебрегнали 4 неочаквани знака, че ви смятат за привлекателен 4 неочаквани знака, че ви смятат за привлекателен Вижте ги  Тези дни през ноември носят пари и късмет, според лунния календар Тези дни през ноември носят пари и късмет, според лунния календар Фазите на Луната задават специален ритъм, който помага да се определят най-благоприятните моменти за различни дейности Скръбна вест! Внезапно почина шефът на БАБХ Скръбна вест! Внезапно почина шефът на БАБХ Той бе изключително отдаден на професионалната си мисия – развитието и укрепването на системата за контрол на храните в страната Лорд Минчев развали годежа си заради младеж от Благоевград Лорд Минчев развали годежа си заради младеж от Благоевград Влюбил се в местен мачо, по когото се прехласвали всички момичета в града, без да знаят, че той бяга на другия бряг Леля Стефка ме научи да приготвям оригинални картофени „гнезда“ с жълтък Леля Стефка ме научи да приготвям оригинални картофени „гнезда“ с жълтък Рецептата е много лесна, а са адски вкусни Студентката Мина Стоянова: Батките с татуировки харесват малки, сладки, кокетни момиченца Студентката Мина Стоянова: Батките с татуировки харесват малки, сладки, кокетни момиченца Искала популярност като сериозна жена, въпреки всичките си корекции Заплатите на сестрите стават 3 хил. лева Заплатите на сестрите стават 3 хил. лева Това е стартовото възнаграждение
Учени установиха, че във въздуха вече има и лекарства, дишаме ибупрофен, кофеин, никотин и дори естрогенови хормони Учени установиха, че във въздуха вече има и лекарства, дишаме ибупрофен, кофеин, никотин и дори естрогенови хормони Фармацевтичните молекули се държат като микроскопични частици прах, върху които се кондензира влага Тръмп заплаши Нигерия, че ще я посети „с оръжие в ръка“ Тръмп заплаши Нигерия, че ще я посети „с оръжие в ръка“ Той обяви, че е разпоредил на Министерството на отбраната да се подготви за „възможни военни действия“, обвинявайки африканската държава, че не успява да спре насилието срещу християни Чували ли сте за тази измама, която тече в WhatsApp Чували ли сте за тази измама, която тече в WhatsApp В началото разговорът изглежда безобиден – говори се за пътувания, забележителности и съвети за града, но след няколко дни тонът става по-личен и приятелски Опасни хапчета за отслабване, рекламирани в ТикТок, погубват инфлуенсърки Опасни хапчета за отслабване, рекламирани в ТикТок, погубват инфлуенсърки "Вземи Molecule и забрави, че храната съществува“, гласи лозунгът в социалните мрежи Време е: Марая Кери официално откри коледния сезон Време е: Марая Кери официално откри коледния сезон Кралицата на Коледа обяви началото на празничния сезон в типично неин стил Яжте туршия и кисело зеле срещу вирусите Яжте туршия и кисело зеле срещу вирусите Това е съветът на проф. Кантарджиев Избухна лудост по хапче, от което забравяш да ядеш Избухна лудост по хапче, от което забравяш да ядеш То обаче е твърде опасно Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда "След наше обжалване присъдата бе изменена на 2 години и 4 месеца ефективна, което също е безумно решение“, споделят почернени родители Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Фарук Йозер излежаваше една от най-тежките присъди, издавани някога в Турция Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Трагедията се е разиграла на остров Крит
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори