×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Насинените техници на EVN с амнезия, от страх не искат да разпознаят биячите си от ж.к. „Изгрев”


Насинените техници на EVN с амнезия, от страх не искат да разпознаят биячите си от ж.к. „Изгрев”
Преди време в полицията са постъпвали жалби за кражби на ток във вх. К на бл. 55, но от EVN България не са мърдали пръста, защото сметките били плащани от всички абонати
Тема в развитие
виж още
скрий
08 Април 2014, Вторник, 10:46 ч.
Автор: Лидия НИКОЛОВА Снимка Деяна ИВАНОВА

И това разследване срещу агресивните братя пропада, защото свидетелите ги е шубе от отмъщение
Битите техници на EVN България отказали да разпознаят по снимки извършителите в полицията, научи Флагман.бг. Двамата служители на енергоразпределителното дружество буквално изпаднали в панически страх, когато разследващите им показали фотосите на братята-главорези от бургаския ж.к. „Изгрев”. Тодор, известен повече като Тотю и Пенчо Василеви са добре познати на униформените. Полицията е наясно с кражбите на ток в тъмния вход К на блок 55. Но и този път ръцете на разследващите са вързани, тъй като свидетелите демонстрират амнезия.

На 4 април от EVN България разпратиха съобщение до медиите, че неизвестни са пребили двама техни техници, които открили незаконно прикачване към мрежата. От австрийската компания не съобщиха имената на потърпевшите, тъй като нямали тяхното съгласие.

Както Флагман.бг ви разказа, хората от вх. К на бл. 55 живеят в постоянен страх от години. Във входа няма осветление, а звънците на вратите не работят, защото от Енергото са ги спрели по тяхно желание. Сметките някога за общите части са били космически, защото двама братя, редовно се прикачвали нелегално. Няма ток и в избените помещения.

Неколкократно в полицията са постъпвали жалби за кражби на ток, но от EVN България не са мърдали пръста, защото сметките били плащани, т.е. абонатите били изрядни. В същото време от полицията не се можели да реагират, тъй като ставало дума за частна собственост.

След подаваните сигнали, следвала и вендета. Съседи са намирали колите си с нарязани гуми, а други отнасяли по някой шамар. Тотю и Пенчо живеят на първия етаж в левия апартамент във вх. К.  Мъжете са на около 40 години, при тях живее и жена. Според съседите, двамата са излежавали присъди по затворите, били много агресивни. Всяка вечер се чували крясъци и силна музика.

В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Григор Димитров пропуска Мастърса в Рим Григор Димитров пропуска Мастърса в Рим 01/05/2026, Петък 17:00 0
Тервел ИЛИЕВ Петима чужденци спипани с дрога на морето Петима чужденци спипани с дрога на морето 01/05/2026, Петък 15:40 0
Тервел ИЛИЕВ Водата свършва - кои първи ще платят цената Водата свършва - кои първи ще платят цената 01/05/2026, Петък 15:00 1
Тервел ИЛИЕВ Каква е идеалната кариера за всяка зодия Каква е идеалната кариера за всяка зодия 01/05/2026, Петък 14:40 0
2
Коментара по темата
2.
СТАРОТО
20.01.2015 18:28:54
0
1
БОЖЕ ТЕЗИ ДВАМАТА БРАТЯ СА ТОЛКОВА СТРАХЛИВИ ЧЕ НЕ МОЖЕ И ДА БЪДЕ СКАЧАЛИ НА БОЙ АМИ АКО ДЪРЖА ТРЪБА В РЪКАТА КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ С ТЯХ.ПОДПИСКА И АУТ МАХЕН КАКТО КАЗВАТ ШВАБИТЕ.
1.
ревизор бг
08.04.2014 16:02:43
2
9
Значи будалите да си плащат сметките за ток/по 200,300 лв./а други ще ползуват безплатен ток!!!Ало бесепарите,нали ревяхте срещу мутрите/катоББ.Маджо и др./ха сега отидете да се борите с изгревските мутри!Нали викахте на котрапротестите..долу мутрите../ходихте с влакове и бусове в София/нали сте гражданско общество!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Митичен бизнесмен от Бургас поема оперативното управление на футболния "Левски" Митичен бизнесмен от Бургас поема оперативното управление на футболния "Левски" Предприемачът, който до този момент бе популярен с проектите си в Черноморец и Созопол, е свързвал Атанас Бостанджиев с Наско Сираков Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Прогресивна България“ е политическа сила, коята има намерението да приключи модела на отдавна изтеклите мандати в съдебната система, на нетърпимото положение, на което сме свидетели днес, обяви Демерджиев Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Контролът от страна на МВР е фокусиран главно върху скоростните режими, което ние намираме за крайно недостатъчно и неефективно, написа Диана Русинова  Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това "Продължаваме промяната" и "Демократична България" са естественият партньор за диалог за промени в съдебната система, каза той Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“ Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“ Йотова подчерта, че са нужни „смели и грамотни политици“, които не само на думи, а с действия да гарантират достойни условия за труд и доходи 150 години от избухването на Априлското въстание 150 години от избухването на Априлското въстание Апостолите и загиналите във въстанието остават в българската история не като мъченици, а като герои Извънредно! Тежка катастрофа между джип и камион взе пет жертви Извънредно! Тежка катастрофа между джип и камион взе пет жертви Пътят е затворен Secrets Sunny Beach Resort & Spa посреща сезон 2026 с нови награди и безкомпромисен лукс Secrets Sunny Beach Resort & Spa посреща сезон 2026 с нови награди и безкомпромисен лукс Ризортът, предназначен само за възрастни, отново бе удостоен с наградата „HolidayCheck Award“, което затвърждава позицията му като едно от най-популярните места за настаняване в света До 13 000 евро на новородено и бюджет без дефицит иска от Радев бивш царски министър До 13 000 евро на новородено и бюджет без дефицит иска от Радев бивш царски министър Парите обаче трябвало да се дават на работещи родители с висок образователен ценз ПП-ДБ се разцепила заради еволюцията, а Асен Василев се оправда за заемите ПП-ДБ се разцепила заради еволюцията, а Асен Василев се оправда за заемите Парите от тях не били изядени
Арестуваха известна турска актриса за наркотици Арестуваха известна турска актриса за наркотици Ханде Ерчел долетя в Турция от Лондон и веднага беше задържана от полицията на летището Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака От началото на април е в сила споразумение за прекратяване на огъня между Иран и САЩ, но преговорите за уреждане на конфликта са в застой Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Той отговори уклончиво дали ще има нови удари по Иран Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Министърът на отбраната на САЩ Хегсет е изправен пред „остри въпроси“ от демократите в Сената относно войната с Иран Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Тази визита е само част от многобройните културни инициативи, които се реализират в контекста на кандидатурата на Бургас за Европейска столица на културата 2032 Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Това е мое лично решение. Осъзнато, категорично и без връщане назад, обяви Люцкан Малджиев Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Купувам си храна от топлата витрина в магазина, една порция изяждам на три пъти, казва певицата В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България Продават ги за 1,50 евро на килограм Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Продукцията залага на международен формат, в който водещият задава въпроси на улицата, а участниците трябва да открият правилния човек сред тълпата, който да отговори вместо тях Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Голяма част от сделките са инвестиционни
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня Младоженец си говори с приятел:
- Колко много се променя човек след сватбата.
- Защо? - попитал приятелят.
- Защото преди сватбата обичах всички жени на света, а сега - с една по малко.
Виц на деня Виц на деня В заведение:
- Сладурано, да те черпя нещо за пиене?
- Не, предпочитам в брой.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитът не ни пречи да правим глупости, но ни пречи да ги правим с удоволствие
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори