Извънредно! Тежка катастрофа до бургаския кв. "Крайморие" с два джипа (ОБНОВЕНА)
Има един тежко пострадал
Тежка катастрофа стана преди минути на главния път между Бургас и Созопол, съобщиха очевидци за Флагман.бг.
Катастрофирали са два джипа - eдиният с висока скорост е помел другия отзад, след което го е пратил встрани от пътното платно. На мястото има две линейки и патрулен автомобил.
По информация на Флагман.бг има един тежко пострадал - от бял джип Рейндж Роувър.
Има пострадали, очаквайте подробности!
Това е втора тежка катастрофа в този район, след като преди 10-ина дни в брутално ПТП с БМВ-то си загина криминогена Христо Попов-Боба, заедно с приятеля си Данчо Маджаров. В болница след тази катастрофа бе младо момиче.
Христо Боба, който почина в тежка катастрофа край Маринка, е бил много пиян - с 1,76 промила
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

А и никой не спира водачите,цъкат си с телофините в новите скъпи коли и чакат камерата да работи.
1 яки глоби
2 вразумят Андрешковците
3 Конфискувани автомобили
4 запорирани доходи
5 Камера до камера 24/7/365 контрол
6 неутрализира камикадзето
7 застрашава живота на останалите
8 Мястото ти е в затвора
9 Пътищата ще ги оправим после.
e-mail: [email protected]
6- Ти наясно ли си защо са освирепели и обезумели Куките...Те събират глоби предизборно...за партийните каси!!! ЗАПОВЕД!!! ЗАЩО СА САМО ВЪТРЕ В НАСЕЛЕНИТЕ МЕСТА?...+5 Км и 50€глоба...Днес в Бургас имаше на 4 места триноги...и изброих 16 куки ...+ТОЛ...баси...стресиран съм...доставчик...,,ДЕМОКРАЦИЯ"...Б....ЦИ!!
Не трябва ли да дават пример???
Дупки. крив път, липса на маркировка, липса на опция за изпреварване, тясно за престрояване и прочие и прочие.
Важно е ушевите с големи заплати да клечат в храстите за да финансират държавата и лъскавите си служебни коли.....и не само служебни, а и лични.