От последните минути! Моторист се помля на бул. “Христо Ботев”
Не е ясно какво е състоянието му, районът е отцепен
Моторист катастрофира на бул."Христо Ботев" в Бургас, съобщава читателка на Флагман.бг. Инцидентът е станал в района на Операта.
Към момента няма данни за състоянието на водача. Вероятно се е движел с висока скорост и е загубил контрол над мотора.
На място има полицейски екип. Районът е отцепен, шофирайте внимателно.
Очаквайте подробности само във Флагман.бг
По същото време е станало ПТП също с участието на моторист в Слънчев бряг. Катастрофата е в района на аквапарка, съобщава друг читател на Флагман.бг

Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа

„Че ...то до края на лятото ще остане ли жив моторист !?“
Има много кандидати да станат такива.Цяло лято ще има дарители на органи.
Аз също съм имал преди доста години пистов мотор , но никога не съм си позволявал да карама с такава скорост в града и винаги съм бил с костюм и ботуши .
За случая до операта , моториста беше с къси гащи , тениска и маратонки !!!!
ДА СЕ КАРА ПИСТОВ МОТОР БЕЗ ЕКИПИРОВКА Е БЕЗУМИЕ .
Цял живот ще страда сега тонва младо момче , защото беше доста потрошен .
Иначе за влакове имаш 500 милиона.
КРАДЦИ
Скапана държава, управлявана от крадци. Крадат милиони за тях да си строят вили и хотели, а за народа няма една писта.
ГОСПОД ГЛЕДА! Тези инциденти не са инциденти. Политиците ни убиват. Всеки ден. Един по един.