Азис отговори на министър Митов, поема вината за локалите, ако някой си признае за появата на мутрите
В живота съм скучен, сив човек, приличащ на индиец, който работи в колцентър, казва кралят на чалгата
Няма да поема вина за агресивните локали, докато някой не направи същото за мутрите. Това каза в „Лице в лице“ по бТВ кралят на чалгата Азис, след като водещата Цветанка Ризова отново припомни думите на вътрешният министър Даниел Митов за тинейджърите, които бият непознати и вината за това на попфолка и мутрите.
Той сподели, че дъщеря му вече е на 17 години.
„Когато някой поеме вината за това кой е създал мутрите, тогава и аз ще направя същото за въпросните локали. Проблемът е много по-дълбок. Кой е създал мутрите и е разрешил тези хора да съществуват?“, попита идолът на чалгарите.
„Нямам връзка с мутри. Смятам, че тези времена са си отишли, но на тяхно място дойдоха едни добре изглеждащи, представителни техни продължители“, коментира той.
„В началото на кариерата не разбирах хората, които казват, че един музикант може да е фактор в живота на когото и да било. Не е ли работа на родителя да създава поведение, ценностна система? Всичко останало е животът“, заяви певецът.
„Моята музика е една от най-безопасните и не е навредила на обществото. Никога не съм рекламирал насилие, пушене, употреба на субстанции и подобни неща“, уверява той.
„В живота съм скучен, сив човек, приличащ на индиец, който работи в колцентър“, споделя Азси.
„На концерта на 14 февруари в зала „Арена Армеец“ не мога да обещая какво ще видят на сцената, но ще дам всичко от себе си и ще изпълнявам песни, които никога не съм пял. Текстовете не ги знам. Уча ги“, добави той.
Според него над 90 процента от хората, които ще отидат на концерта му, ще го видят за първи път, защото нямали възможност през нощта да ходят по клубове и по частни партита.
„Те искат да ме видят с пера и с рокли, искат да го преживеят на живо, защото това ги събуди за мен. Не знам дали ще им дам това и дали съм на възраст достойна за пера и пайети“, сподели певецът.
На въпроса как приема това, че политиците гледат като на резервоар хората в махалите той отговори, че му било изключително тъжно. „Всеки обаче може да бъде купен на различно ниво. Едни биват купувани в махалите, а останалите хора – другаде, но пак се продават. Това е много тъжно. Ние постоянно търсим да купим някого“, добави той.
„Ние българите сме изключително издържлив народи и каквото и да дойде, ще го понесем. Корупцията обаче ни прави бедни и зависими. По-добре е да сме бедни, но независими“, каза още чалга изпълнителят.





















Какво да им гледам на другите, всеки да гледа себе си!