Това предаване на Нова ТВ е пълен провал
Шоуто на Николета и Ники Михайлов отблъсна зрителите
Николета Лозанова и Ники Михайлов отвориха широко вратите към своя личен свят, но премиерата на риалити шоуто им не успя да пребори рейтинга на „Ергенът“ и бързо натрупа множество негативни реакции в социалните мрежи.
Новото предаване „Домът на мечтите“ тръгна в ефира на NOVA с претенцията да прикове зрителите към малкия екран, но се провали предвид твърде високите очаквания. Първият епизод от 8 май отчита общ аудиторен дял от 23.45, докато в същото време романтичните развръзки в Шри Ланка по bTV са с 26.98 по данни на пийпълметричната агенция ГАРБ. Числата заплашително вървят надолу с втори и трети епизод от 12 май, които отчитат дял от 20.64, докато в същото време конкуренцията има 30.61, без да вади скрити козове от ръкава, а излъчвайки редовното куиз шоу „Кой да знае?“.
Това е изненада, тъй като само присъствието на Лозанова се смята за гаранция за успех, но вместо да постигне бомбастични резултати, риалитито, изглежда, не отговори на потребностите на публиката, пише „24 часа“.
В социалните мрежи зрителите сравняват „Домът на мечтите“ с онлайн шоуто на фамилия Бачорски, но „без цирковете“. Много негативни коментари се завихрят около конкретни моменти и изказвания на главните герои, като желанието на моделката за гардероб с площ на 3-стаен апартамент, което е определено за „излишна показност“ на фона на бедността в страната.
Форматът проследява създаването на съвършеното семейно гнездо за Лозанова и Михайлов, а интериорният дизайнер Алекс Ковачев и неговата съпруга – синоптичката Гери Малкоданска, им партнират в осъществяването на тяхната мечта пред камера. Освен препирните около строителните дейности още в първия епизод Лозанова споделя за тежките моменти, през които са преминали, за да се сдобият с дете.
„Домът на мечтите“ отваря отново затворена врата и пред продуцентите Иван Христов и Андрей Арнаудов. С „Междинна станция“ те се захващат с реализацията на проекта по идея и покана на Алекс Ковачев, и то в момент, в който вече не се занимават с телевизия. За дръзките очаквания свидетелства и решението предаването да тръгне в ефира във време, в което другите големи тв формати навлизат във финалната си фаза.
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026

Друго е, че 90%от българите са бедни и това им идва ту мач, но пък могат да се събудят от тази летаргия на герб и дпс и да поискат по-достоен живот, а дано!