×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бойко Борисов към Доналд Тръмп: Готов съм да работим заедно, отново!


Бойко Борисов към Доналд Тръмп: Готов съм да работим заедно, отново!
Тема в развитие
Сълзи и отчаяние на партито на Камала Харис в Хауърд Китай с позиция за изборите в САЩ "Танцът на победата" на Тръмп стана хит Започва ли златна ера за Америка? Зеленски с реакция след победата на Тръмп Илон Мъск коментира с 3 думи победата на Тръмп Делян Пеевски с коментар за успеха на Тръмп Путин няма намерение да поздрави Тръмп Претърпя катарзис? Кирил Петков сред първите поздравили Тръмп за удара срещу демократите Румен Радев с реакция относно победата на Тръмп Мелания се появи в костюм на Dolce & Gabbana за 4 хил. $, Тръмп я обяви за първа дама Биткойнът скочи заради Доналд Тръмп, налице е рекорд Бойко Борисов към Доналд Тръмп: Готов съм да работим заедно, отново! Израел с много ярка позиция за победата на Тръмп Русия със светкавична позиция за победата на Тръмп Макрон и Орбан с първи реакции след голямата новина за Тръмп и САЩ Победата на Тръмп чука на вратата: Какво ще се случи с долара и стоковите пазари? Камала Харис разочарована, отлага признаването на загубата си на изборите Доналд Тръмп е новият президент на САЩ, гледайте речта му! Тръмп излиза пред опиянените от радост в Палм Бийч, за да обяви победата си на изборите (НА ЖИВО) Удар по джоба на европейците! Проф. Тагарев намекна, че сега ще трябва ЕС да се справя без САЩ с Русия Интригата се връща? Скъсява се дистанцията между Тръмп и Харис Мъск изглежда обяви победата на Тръмп, а демократите признаха: Нещата не изглеждат добре Българите в САЩ преминали в лагера на тръмписите, защото Тръмп щял да спре мигрантите Има ли шанс Камала Харис да обърне резултата? Тръмп води на Харис с 216 на 193 електорални гласа Доналд Тръмп печели изборите, получава 246, а Харис – само 169 електорални гласа Първи сигнали за изборни измами в САЩ (Видео) Kлючово градче в Пенсилвания може да реши битката за Белия дом
виж още
скрий
06 Ноември 2024, Сряда, 11:48 ч.
Автор: Флагман.БГ

Борисов със светкавична реакция

Лидерът на ГЕРБ - Бойко Борисов, реагира на победата на Доналд Тръмп в борбата за президентския пост на САЩ. 

"Поздравления за Donald J. Trump. Готов съм да работим заедно, отново! За сигурност!", сподели бившият премиер на България Борисов във Фейсбук. 

Русия със светкавична позиция за победата на Тръмп

Флагман.БГ припомня, че през 2019 година, когато Бойко Борисов бе премиер и бе на посещение в Белия дом почти бе договорил отпадането на визите със САЩ. А в последствие той обяви, че имал принципно съгласие от Тръмп да премахне визовия режим, но загубата на вота през 2020 година осуети тези планова. 

Макрон и Орбан с първи реакции след голямата новина за Тръмп и САЩ


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Българин: Ще стане живо чудо с еврото Българин: Ще стане живо чудо с еврото 31/12/2025, Сряда 21:40 0
10
Коментара по темата
10.
Тремп:
06.11.2024 14:37:54
1
5
- Шматка, бягай оттук, ако дадеш още 2 мрлд. може да се снимаш до мен.
9.
292
06.11.2024 13:54:19
2
5
Смешници. Тръмп е изтръпнал в очакване и докато не го поздравят всички колониални шутове, няма за може да заспи.
8.
Абе,
06.11.2024 12:52:02
5
11
майцепродавците започнаха да лижат новата задница...
7.
Йорки
06.11.2024 12:37:10
3
9
"Конграчулейшъмс" дет' се вика на хамерикански ....
6.
Флегми,
06.11.2024 12:18:12
4
16
Хахахахахахахахахахахахахахахахахаха..
Единственото с което може да се похвали тиквата е как е стоял пред камината в белия дом на наши разноски.
5.
Чичо Дончо
06.11.2024 12:16:22
6
15
Бегай банкянски шизофреник.
4.
Белият Дом
06.11.2024 12:11:56
5
18
Тиквата защо не е в затвора
3.
Копейкин
06.11.2024 12:06:54
6
9
Браво Бойко!! България Америка ...Forever!!
2.
Хахахах
06.11.2024 11:58:25
5
19
И к'во ще работиш бе, свиньо долна и крадлива!
Доста по-интересното е: Как се чувства изродската жълтопаветна измет-любителите на еднополовата любов, гласуваща за гнусните педита Асен Тръбата, Кире Резбата grind'r и потомствени гнусен комунист ГЕЙерал гном танасовския левент качен на палет ХАХАХАХАХ
1.
Някой
06.11.2024 11:54:37
3
27
Ама как няма... Той Доналд Тръмп с мисълта за теб си ляга и става.....! Смешник!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Румен Радев: Народът наказа властта, България влиза в 2026 г. с протести, евро и надежда за промяна Румен Радев: Народът наказа властта, България влиза в 2026 г. с протести, евро и надежда за промяна Президентът с остро новогодишно обръщение за войната в Украйна, въвеждането на еврото без референдум и раждането на народен консенсус срещу корупцията ЧНГ, Бургас! Хиляди посрещнаха заедно 2026 година на площад „Тройката“ ЧНГ, Бургас! Хиляди посрещнаха заедно 2026 година на площад „Тройката“ Голяма част от присъстващите са от GenZ, а причината е голямата звезда на вечерта – Криско, който избра морския град за новогодишната нощ Кметът Димитър Николов посети приюта за бездомни в Бургас на Нова година Кметът Димитър Николов посети приюта за бездомни в Бургас на Нова година И тази година той сподели празника с най-уязвимите  Само във Флагман.бг: Катастрофата с два трупа в Нова Загора станала заради гонка Само във Флагман.бг: Катастрофата с два трупа в Нова Загора станала заради гонка Твърди се, че мъжът бил дрогиран и пиян - с 1,71 промила  Януари 2026: студове до -18°C и сняг - пълна прогноза за България Януари 2026: студове до -18°C и сняг - пълна прогноза за България Средната месечна температура ще бъде близка до климатичната норма - от минус 2 до 4 градуса Заплаха за убийство и счупена с камък витрина при опита за грабеж на златарското ателие Заплаха за убийство и счупена с камък витрина при опита за грабеж на златарското ателие Опитът за грабеж е останал недовършен, тъй като собствениците на ателието са успели да го възпрепятстват Жестока катастрофа в Нова Загора: Шофьор мина на червено и уби семейство Жестока катастрофа в Нова Загора: Шофьор мина на червено и уби семейство Джигитът е задържан на мястото на инцидента 2026 година ще сложи край на вакханалията на пазара на имоти 2026 година ще сложи край на вакханалията на пазара на имоти Цените няма да скачат драстично, а ръстът на ипотечните кредити ще се забави Анкетата на Флагман.бг: Какво мислят сърбите за приемането на еврото в България Анкетата на Флагман.бг: Какво мислят сърбите за приемането на еврото в България Мненията в Ниш са разнопосочни, от категорично несъгласие до умерен оптимизъм за бъдещето на страната ни Френски икономист: България не е готова за еврозоната (ВИДЕО) Френски икономист: България не е готова за еврозоната (ВИДЕО) Дебат за разширяването на общата валута по парижката бизнес телевизия BFM срещна специалист с пламенен либерал-глобалист
ЕЦБ ще освети сградата си във Франкфурт с "Добре дошла, България" ЕЦБ ще освети сградата си във Франкфурт с "Добре дошла, България" Урсула фон дер Лайен: Българи, гордейте се с постигнатото! Урсула фон дер Лайен: Българи, гордейте се с постигнатото! България се присъединява към еврозоната, едно от най-големите постижения на ЕС, подчерта председателят на ЕК Най-кървавата война след Втората световна: защо отново гинат руснаци и украинци Най-кървавата война след Втората световна: защо отново гинат руснаци и украинци Лично американският президент очерта историческата мащабност на конфликта между Москва и Киев   Стотинките се оказаха най-големият проблем на еврото Стотинките се оказаха най-големият проблем на еврото Близо 7700 тона монети трябва да бъдат изтеглени от населението Цър Пър махна големите джуки Цър Пър махна големите джуки Отношението на публиката към нея винаги е било крайно поляризирано Русия публикува видео със свален дрон - доказателство за украинска атака срещу Путин Русия публикува видео със свален дрон - доказателство за украинска атака срещу Путин Според руското военно ведомство, представените видеоматериали ясно показват безпилотен апарат, разбит от системите за противовъздушна отбрана Полша иска ЕС да разследва TikTok заради кампания с видеа, създадени от изкуствен интелект Полша иска ЕС да разследва TikTok заради кампания с видеа, създадени от изкуствен интелект В генерираните от ИИ видеоклипове млади жени правят изявления в подкрепа на излизането на Полша от ЕС или повтарят други крайнодесни послания Без гориво в полунощ на 31 декември: Бензиностанции затварят заради еврото Без гориво в полунощ на 31 декември: Бензиностанции затварят заради еврото Преходът към еврото изкарва бизнесът извън строя Медведев със смразяваща фраза за Зеленски Медведев със смразяваща фраза за Зеленски "Трябва да се крие до края на живота си", твърди руският висш политик Стилът на Донал Тръмп превърна хаоса в метод, а обидата - в стратегия Стилът на Донал Тръмп превърна хаоса в метод, а обидата - в стратегия Той не събира съюзници, не строи блокове и не кове дългосрочни планове. Той тества, натиска, разклаща – и гледа кой оцелява
Венци Стефанов, президент на Славия Венци Стефанов, президент на Славия Повече няма да позволя да ми се качват на главата. Виц на деня Виц на деня - Докторе, поисках самостоятелна стая! Защо до мен има някакъв човек?
- Госпожо, току що го родихте!
Виц на деня Виц на деня На 99% от жените започва да им се прави с*кс когато са на яхта! Статус във фейсбук Статус във фейсбук Изкуство е да намериш доброто в хората.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори