Доналд Тръмп е новият президент на САЩ, гледайте речта му!
Пръв обяви радостната за републиканците новина председател на Камарата на представителите
Доналд Тръмп е новият президент на САЩ. Това обяви председателят на Камарата на представителите на САЩ Майк Джонсън.
„Това е политическа победа, която страната ни за първи път преживява. Искам да благодаря на американския народ, че ми дадохте честта да бъда избран за вашия 47 президент", каза преди минути Доналд Тръмп, цитиран от бТВ.
„Това беше най-великото политическо на всички времена. И сега ще помогнем на нашата страна да се излекува. Ние сме страна, която се нуждае от помощ и то много сериозно", допълни той.
Междувременно БНТ съобщи, че Тръмп печели 280 електорални гласа, а Камала Харис – 224.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

Кокорчо и Просто Киро може да са големи бунаци, но ако Шиши имаше нещо сериозно срещу тях досега да го беше изкарал чрез хората му в прокуратурата.
За Борисов обаче нещата стоят друг начин. Ако случайно влезе някой свестен главен прокурор и Боко отива директно в затвора.
Пътници сте за никъде цялата променкаджийска паплач!
Борисов рано или късно ще свърши в пандиза
Боко Тиквата бил голям мъж :)))))
Затова ли от половин година Шиши го държи в поза партер и Боко не смее да гъкне против него.
Дори последните дни го прави. За какви мъже говориш не мога да разбера.
Какъв Байдън, какви 5 лева бе педал?
Няма по-голям политик в България от Борисов,дори фактът,че срещата с Тръмп продължи 2 часа, а не по протокол 10 минути е показателен!
Бойко има добър контакт с Тръмп, защото и двамата са мъже на честта, имат мъжко излъчване, а не като любимите ти Променливи Педали от 44-я пол!
Елена Поптодорова ще започне да се маже само с кремчета продавани от телешопа на Fox News.
Леля Асена ще отложи операцията си по избелване на ануса за след 4 години.
Киро пък ще съобщи на баща си Петко, че вече не е негър и не харесва жени с тъмни мустаци.
Мира от Nova ще хване гората, а Цънцарова ще изкара две седмици в Родопите, за да се конституира като Red neck.
Соломон Паси ще прати сина си в преговорния екип за мир в Запорожие.
Венко Сабрутев пък ще си пусне брада и ще последва Рамзан Кадиров в инстаграм.
Атанас Атанасов пък в бъдеще ще участва единствено в телевизионни продукции заснети с телескопа Хъбъл, щото нищо друго няма да може да го хване на фокус.
Абе, ще има известни гей трансформации. Нищо чудно да се роди нов политически субект със заглавие: “Продължаваме промяната – Ново начало”.
Има проблем, убива се човека и проблема е решен!
След Фицо и Тръмп, кои са следващите?
Орбан и Борисов ли?!?
Долната соросоидална паплач, усеща че отиват в канала и за това прибягва до крайни средства!
Неомарксисти за 48 пола и легализиране на гей браковете и дрогата.
Ще си върнем нормалността, независимо от сорос и НПО-тата му!
Анатема на убийците антихристи!!!
Очаква се Борисов 4 да освободи България от Педерастията на Педалите!
Новото Начало е за агент Сава и старото ДПС.
пригогвили тигана за пържете
Победа!!! Доктрината "Тръмп" - презареждане.
Коментар на доц. Цеков , преподавател по конституционно право.