Русия със светкавична позиция за победата на Тръмп
Противоречива реакция на Москва
Заместник-председателят на Съвета за сигурност на Русия Дмитрий Медведев говори за победата на Доналд Тръмп на президентските избори в САЩ. В канала Telegram той не поздрави политика за победата, но направи анализ и назова едно от качествата му, което може да бъде полезно за Русия.
Според Медведев е много важно да се има предвид, че Тръмп е бизнесмен до мозъка на костите си.
Победата на Тръмп чука на вратата: Какво ще се случи с долара и стоковите пазари?
"Тръмп има едно полезно за нас качество: като бизнесмен до мозъка на костите си, той смъртно мрази да харчи пари за разни цървули и слуги – за глупави съюзници, за лоши благотворителни проекти и за лакоми международни организации.
Макрон и Орбан с първи реакции след голямата новина за Тръмп и САЩ
Бандера на Украйна е в същата категория. Въпросът е колко Тръмп ще щъде принуден да даде на войната. Той е упорит, но системата е по-силна. Във всеки случай днес зелената измет в Киев ще бъде затрупана до ушите в бял прах", написа още Медведев.
В Несебър наградиха победителите 13-ото издание на Международния турнир "Математика без граници"
Мощна геомагнитна буря удари Земята, учените в шок от това, което следва
В София връчват акта на Емрах Стораро за гафа с Поршето в Созопол
Днес е „Майката на всички недели“! Кои са тежките забрани на 7 юли и защо грешат онези, които ги нарушават?
Сенаторка нападна Мбапе по невиждан начин на Световното! Дори Макрон се намеси
Бум на цените на новите жилища в Бургас
Руска рулетка на Бургаския мост, спасител бие аларма
Идеално време на 7 юли, много българи празнуват
07/07/2026, Вторник 07:29
3
Късна драма изхвърли Роналдо и Португалия от Световното! Белгия разгроми САЩ
Дневен хороскоп за 7 юли 2026: Нови приятелства за Овена и важни решения за Везните
Кметове от Бургаско получават достъп до хидранти и дронове с термокамери
Зловещи разкрития след трагедията край Пастух: Корени оплитат жертвите, течения отнасят души

Колкото до "бизнесмена" Тръмп, той фалирал 6 пъти и винаги са го спасявали евреи. В момента има над 10 млрд. долара. Затова го наричат крипто-еврей. Затова винаги се кълне, че Израел е на първо място. Това беше една карикатура на Тръмп и Камала, която казва всичко:
https://tinyurl.com/4d7667a6
Как е цървули на руски?