Българите в САЩ преминали в лагера на тръмписите, защото Тръмп щял да спре мигрантите
Те се почувстваха като част от американското общество, но аз им припомням, че и те са имигранти, каза Георги Тошев
Доналд Тръмп играе много добре със страховете на средната класа – икономическа криза, войни и имигранти. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ журналистът Георги Тошев.
„Българите клонят повече към Доналд Тръмп. Преди няколко месеца бях в САЩ и се срещнах с наши сънародници, които промениха възгледите си. От заклети демократи и хора, гласували за Клинтън и Обама, рязко преминаха в лагера на „тръмпистите“, добави той.
„Тези хора се почувстваха като част от американското общество, но взеха някои недобри страни на средната класа - отношението на имигрантите. Те казаха, че Тръмп ще ограничи пришълците и те не искали чужденците, а аз им припомних, че и те са имигранти“, заяви Тошев.
„Американците обичат шоубизнеса, обичат шумните, категорични личности, а Тръмп покрива това. Демократите заложиха на дама, която има качества, която се включи в последния момент в надпреварата, но ще видим – доста категорично Тръмп изпреварва своята опонентка“, добави той.
„Илон Мъск има какво да търси при Тръмп – облекчение за своя безкраен бизнес. Свободата, с която холивудските звезди изразяват подкрепа към кандидати, заслужава респект, независимо дали сме от тази страна на барикадата. Тази смелост и свобода е нещо, от което могат българските публични личности да се поучат. Един политик или система не може да повлияе на успеха на хора, които с таланта си са постигнали нещо, което надхвърля 4-годишния мандат“, каза още той.
Възрастна жена загина след падане от жилищен блок в Пловдив
Цакат ни сгоривна такса от 100 евро на човек за автобусни екскурзии
Направете сусамени питки за Лазаровден
Тръмп удари вноса на лекарства с мита до 100 процента и отвори нов фронт в търговската война
Данъци или осигуровки, хората гледат едно - какво им остава в джоба
Арестуваха 12-годишно дете след смъртта на ученичка, ударена с метална бутилка в Лос Анджелис
Влак дерайлира между Дъбово и Радунци, трима пътници са ранени
Алекс Богданска отложи операцията на сина си заради уголемена трета сливица
Традиционна рецепта за пълнено агнешко печено за Великден
14-годишно момче загина при пожар в апартамент в Сливен
Съдът обяви за незаконен и 24-часовия арест на Никола Барбутов
Част от работещите по Великден с четворна заплата
