×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кой победи в Руен


Кой победи в Руен
АПС на д-р Ахмед Доган взе убедителна победа в ключовата община Руен, която подпечата и втория им мандат от региона в НС
Тема в развитие
ДПС-Ново начало, Бургас: Благодарим за доверието. Няма да го предадем, имате думата ни! ГЕРБ-СДС разгроми и двете ДПС-та в Айтос При 99.71% обработени протоколи - ясен победител е ГЕРБ „БСП-Обединена Левица" - най-голямата изненада на вота в Бургаско ГЕРБ-СДС поведе в Созопол  Царево шампион по активност в региона, избирателят даде доверието си на ГЕРБ-СДС ГЕРБ-СДС с най-категоричната си победа в Приморско При 95 %: Победата на ГЕРБ-СДС в Бургас е смазваща, но има много изненади 1/3 от гласовете в Бургас са преброени! ГЕРБ-СДС със смазваща преднина Кой победи в Руен "ДПС Ново начало" с впечатляващ резултат в Сунгурларе ГЕРБ печели убедително в Поморие, "ДПС Ново начало" е втора политическа сила Галъп заплете интригата: 9 партии влизат в НС Вижте междинните резултати от преброяването на гласовете в Бургаско ГЕРБ-СДС с категорична победа в Камено Бойко Борисов: Ще управлявам с всеки, който подкрепя нашата програма!  Първи изборни резултати в Бургас ПП-ДБ продължава да губи избиратели, ето накъде мигрираха "Маркет линкс": Новият парламент - със седем партии, "Меч" и "Величие" - аут Сглобката (не)възможна, кризата продължава Каква роля в управлението на страната ще заеме ИТН? Над 37 % избирателна активност в област Бургас, ето по колко депутати ще имат формациите в 51-вото НС Първо във Флагман.бг: Как се разпределят 14-те мандата в Бургаска област 8 или 9 партии влизат в 51-ото НС
виж още
скрий
27 Октомври 2024, Понеделник, 00:38 ч.
Автор: Флагман.бг

Алиансът за права и свободи с категоричен успех в ключовата община

Алиансът за права и свободи (АПС) е победител на вота в Руен. За формацията на д-р Ахмед Доган, са гласували 8001 избиратели, показват окончателните данни от преброяването на изборните книжа.

„ДПС Ново начало“ са получили 3759 гласа, а ГЕРБ-СДС с 614.

Четвърти са БСП Обединена левица с 280 гласа.

Напрежението в Руенско днес бе най-сериозно, а залогът бе твърде голям.

Обикновено Руен осигурява между един и два мандата на ДПС, а там се разпределят 12-13 хил. гласа, за които досега нямаше сериозна битка, с изключения на няколкото епизодични пробива на ГЕРБ-СДС.

Гласоподавателите в старопланинската община монолитно подкрепяха ДПС, до разкола през юни, когато всичко се промени.

Така Бургаска област вече е прекроена и за крепост на хората на д-р Ахмед Доган може да се счита Руен, а Общината-първенец за "ДПС Ново начало" е Сунгурларе. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

И двете формации може ще имат по двама народни представители от Бургаско, като "ДПС Ново начало" има неочаквано добри резултати в Царево, Средец и в някои населени места в Бургас, докато АПС защити подкрепата си в Айтос и Карнобат.




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
1
Коментара
1
Коментара по темата
1.
*********
28.10.2024 08:36:29
5
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Защо няма спасители по плажовете (ВИДЕО) Защо няма спасители по плажовете (ВИДЕО) Летният сезон по Южното Черноморие вече е в разгар, но концесионерите са изправени пред сериозно предизвикателство - хроничен недостиг на кадри Жега преди лятото: Юнско слънце и до 33 градуса в събота Жега преди лятото: Юнско слънце и до 33 градуса в събота Голямата изненада обаче е температурата на морската вода, тя вече е около 24 градуса по Южното Черноморие Феноменът "Стоян Колев": Как с брутални клипчета в тик-ток се печелят по 20 хил. евро на месец Феноменът "Стоян Колев": Как с брутални клипчета в тик-ток се печелят по 20 хил. евро на месец Докато Gen Z го смята за житейски професор, съдът го остави зад решетките заради дрога зад волана Битката за незаконния град: Инвеститорът отвърна на Коцев Битката за незаконния град: Инвеститорът отвърна на Коцев "Форест клуб" каза своята истина, тя е различна от тази на кмета Урок по благородство: Как един предприемач стигна върха и се превърна в най-големия меценат на Бургас Урок по благородство: Как един предприемач стигна върха и се превърна в най-големия меценат на Бургас Големият дарител Руси Куртлаков пред Катя Касабова за пословичното трудолюбие и новата история на града Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига Нужни по-големи амбиции, ако искаме да живеем в демократична държава, а именно в управление на мнозинството, а не на малък елит, добави бивш правосъден министър  Новият собственик на „Перла“ Нено Михалев нае и плажа пред резиденцията Новият собственик на „Перла“ Нено Михалев нае и плажа пред резиденцията Нено Михалев гарантира пред Флагман.бг, че плажната ивица ще бъде поддържана, в съответствие с най-високите световни стандарти за премиум дестинации Румен Радев: Ако допуснем да се наложат санкции срещу Вагит Алекперов, означава да се простреляме в крака Румен Радев: Ако допуснем да се наложат санкции срещу Вагит Алекперов, означава да се простреляме в крака Този човек вложи много ресурси и усилия ние да имаме една от най-модерните рафинерии в Европа, мотивира се българският премиер Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма? Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма? Предстои състезание през октомври, на което се вземат квоти, а предизвикателството пред федерацията е дали да участва, казва спортният министър  Масирана акция на УКОРС в Бургас: Солени глоби за колоездачи по пешеходните зони (ВИДЕО) Масирана акция на УКОРС в Бургас: Солени глоби за колоездачи по пешеходните зони (ВИДЕО) Обществен ред започнаха безкомпромисни проверки. Само за два дни бяха санкционирани десетки нарушители
Тръмп отвърна на критиците за Иран: Те са свършени, това е безусловна капитулация! Тръмп отвърна на критиците за Иран: Те са свършени, това е безусловна капитулация! Кой обаче плаща репарации, ако не губещата страна, а „капитолирания“ Техеран ще получи 300 млрд. долара Volkswagen предприема исторически съкращения и закрива 50 000 работни места Volkswagen предприема исторически съкращения и закрива 50 000 работни места Главният изпълнителен директор защити драстичното преструктуриране на автомобилния гигант заради засилената конкуренция от Китай Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Пътят на Диоманде към професионалния футбол е изпълнен с поредица от тежки разочарования и болезнени откази в някои от най-големите европейски клубове Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Как един спортист отказа да бъде инфлуенсър, за да спаси кариерата си От 50 хиляди до 12 милиона за нощ: Как 40-годишният вратар на Кабо Верде взриви Световното по футбол От 50 хиляди до 12 милиона за нощ: Как 40-годишният вратар на Кабо Верде взриви Световното по футбол Абсолютният дебютант на мондиала шокира планетата, след като удържа паметно нулево равенство срещу действащия европейски шампион Испания Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни Според официално изявление на Висшия съвет за национална сигурност на Иран разходите за транзита през протока ще бъдат поети изцяло от иранската държава Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация Докато в Швеция цените замръзнаха, на родния пазар преминаваме през класически транзитен шок Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ Според данните на здравната инспекция водата представлява риск за здравето на къпещите се в тази зона Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас Фестивалът на пясъчните скулптури е сред емблематичните летни събития на Бургас и е част от културните инициативи, които подкрепят кандидатурата на града за Европейска столица на културата 2032 Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса Астрономическото лято настъпва в 11:24 часа в неделя
Веселин ВУЧКОВ, бивш вътрешен министър Веселин ВУЧКОВ, бивш вътрешен министър В МВР има структура „щатен Диарбекир“ Виц на деня Виц на деня Един габровец настинал и решил да си спести парите за лекар. Причакал докторът на улицата и го попитал:
- Докторе, ти когато си болен, какво правиш?
- Кашлям! - отвърнал лекарят, също габровец.
Виц на деня Виц на деня Той:
- И защо ми изневери?
Тя:
- Млада, и глупава бях!
Той:
- Снощи ли, ма?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори