Каква роля в управлението на страната ще заеме ИТН?
Тошко Йорданов и Станислав Балабанов с първи коментар след вота
Прекалено е рано да се коментират роли, управление или разговори. Важното е да благодарим на всички избиратели, които показаха, че въпреки всеобщия разпад на политическата система, ИТН стои устойчиво. Това коментира Станислав Балабанов от ПП "Има такъв народ". Резултатите от exit poll на „Тренд” и „Галъп” показват, че ИТН получава 6,8% от гласовете на избирателите, което отрежда седмото място на партията на предсрочния вот.
Не бихме работили с формацията около Делян Пеевски. Мисля, че е казано достатъчно ясно. Господин Трифонов го заяви също няколко пъти", допълни от своя страна Тошко Йорданов. Той също благодари на избирателите, че са упражнили правото си на вот.
"Избирателната активност е много по-висока от тази, която се очакваше. „Има такъв народ” се представи изключително стабилно. На тези избори също бележим ръст, заяви още Йорданов.
Хегсет към Европа: Стига конференции – качвайте се на лодките за Ормуз
Иво Христов пресоли манджата: Български Орбан? Радев е Де Гол!
Обявиха имената на новите народни представители
Тези зодии имат шесто чувство
Чуждестранни студенти по медицина в БДУ представиха кулинарните традиции на четири континента
Как да почистите загоряла тенджера само с две съставки
Най-ревнивите зодии
Домашен трик за чиста фурна без тежко търкане
Сочна питка със сирене - пухкава рецепта
Скандалът след заплахите срещу Кандев се разраства: Картофа е в болница, а Гюров намеси и Пепи Еврото
Домашна пилешка супа като от детството
Смразяващ инцидент в НДК, момче в кома

И там се случва шоуто , завършващо като масово парти на жълтите павета .
Svatbarska prostotiq