×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Насъщният скочи от 89 на 95 цента
  • Петно от мазут на варненски плаж, Басейновата дирекция се самосезира
  • НСИ: Населението на България е намаляло с над 14 хиляди души през 2025 г.
  • КЗК настоява за спешна координация между властите за пазарите на храни и горива
  • Разбиха печатница за фалшиви пари в София, арестуваха двама
  • България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

"Маркет линкс": Новият парламент - със седем партии, "Меч" и "Величие" - аут


"Маркет линкс": Новият парламент - със седем партии, "Меч" и "Величие" - аут
ГЕРБ-СДС печели вота с 26,3%, ще има 72 депутати
Тема в развитие
ДПС-Ново начало, Бургас: Благодарим за доверието. Няма да го предадем, имате думата ни! ГЕРБ-СДС разгроми и двете ДПС-та в Айтос При 99.71% обработени протоколи - ясен победител е ГЕРБ „БСП-Обединена Левица" - най-голямата изненада на вота в Бургаско ГЕРБ-СДС поведе в Созопол  Царево шампион по активност в региона, избирателят даде доверието си на ГЕРБ-СДС ГЕРБ-СДС с най-категоричната си победа в Приморско При 95 %: Победата на ГЕРБ-СДС в Бургас е смазваща, но има много изненади 1/3 от гласовете в Бургас са преброени! ГЕРБ-СДС със смазваща преднина Кой победи в Руен "ДПС Ново начало" с впечатляващ резултат в Сунгурларе ГЕРБ печели убедително в Поморие, "ДПС Ново начало" е втора политическа сила Галъп заплете интригата: 9 партии влизат в НС Вижте междинните резултати от преброяването на гласовете в Бургаско ГЕРБ-СДС с категорична победа в Камено Бойко Борисов: Ще управлявам с всеки, който подкрепя нашата програма!  Първи изборни резултати в Бургас ПП-ДБ продължава да губи избиратели, ето накъде мигрираха "Маркет линкс": Новият парламент - със седем партии, "Меч" и "Величие" - аут Сглобката (не)възможна, кризата продължава Каква роля в управлението на страната ще заеме ИТН? Над 37 % избирателна активност в област Бургас, ето по колко депутати ще имат формациите в 51-вото НС Първо във Флагман.бг: Как се разпределят 14-те мандата в Бургаска област 8 или 9 партии влизат в 51-ото НС
виж още
скрий
27 Октомври 2024, Неделя, 21:31 ч.
Автор: Флагман.бг

ГЕРБ с убедителна преднина

Седем партии влизат в новия 51-и парламент. Това сочат окончателните данни на агенция "Маркет линкс" от екзитполовете, съобщава bTV. Според проучването извън парламента остават "Величие" и МЕЧ.

Вота печели ГЕРБ-СДС с 26,3 % о гласовете. 

Следват ПП-ДБ с 14,9% и "Възраждане" с 13,3%. "ДПС-Ново начало" взема 11,6%, а Алианса за права и свободи изпреварва БСП с 0,1% и е със 7,7%. "Има такъв народ" е със 7%, а "Величие" е на ръба с 3,9 на сто от гласовете. МЕЧ взема 3,4%. Избирателната активност е 36,4%. Не подкрепям никого са отбелязали 4,5%.

Разпределението на мандатите:

ГЕРБ-СДС - 72 депутати

ПП-ДБ - 40 депутати

"Възраждане" - 36 депутати

ДПС - "Ново начало" - 31 депутати

"Алианс за права и свободи" - 21 депутати

"БСП - Обединена левица" - 21 депутати

"Има такъв народ" - 19 депутати


 




В категории: ИЗБОРИ 27.10.2024 г.


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Иван КОЛЕВ 70-годишен с рекорд във футбола 70-годишен с рекорд във футбола 29/04/2026, Сряда 19:10 19
10
Коментара по темата
10.
до 6
28.10.2024 04:38:14
0
0
Ей лайнар, ела довечера на княза, мааааайка ти мръсна
9.
отново Март
27.10.2024 22:41:12
2
2
отново пармламент доминиран от наследници на партийни секретари, бивши агенти на ДС и традициони патриоти с фетиш към Путлер.
Точно както ни харесва!
8.
Fox three
27.10.2024 22:22:46
5
3
хубаво е да влязат и меч и величие, защото тяхния малоумен електорат най-болезнено ще усети ефектите от последващи 8-ми избори! Няма да е бързо, но ще боли :)
7.
Службата
27.10.2024 22:18:11
0
6
ДБ трябва да оставят Тиквата и Прасето да се оправят сами с разплутия бюджет, който сътвориха и да опраскат електората си с неизбежното повишение на данъците, за да покрият хрантутенето на разплутата гробарска администрация :)
6.
до 4
27.10.2024 22:15:17
6
1
Внимавай как и на кой пишеш да не те изнасилим и да ти свършваме навсякъде 20 човека. Мастия проста
5.
bai kosta
27.10.2024 22:11:02
0
0
Крушовската биволица ще бъде ли дУпетат?Един прЕател пита.
4.
До 1
27.10.2024 22:08:34
8
3
Категорично си доста тъп, щом вярваш на това
3.
144000
27.10.2024 21:59:47
3
3
ЖАЛКО СМЕШНО И ПЛАЧЕВНО!

РЕЗУЛТАТИТЕ СА ЯСНИ КРАЯ НА 28.10!!!!
2.
Очаквано тъп народ
27.10.2024 21:57:02
5
9
Разбойко бойко намбар 1? Машалла :D
1.
L
27.10.2024 21:49:03
5
16
Обаче Дпс като е разделен на две партии дърпат повече избиратели. Едните взимат 12%, а другите 8%, Това общо прави 20% от избирателите. А когато беше едно ДПС не можеше да върже и 15%.
Категорично това е стратегически ход на Доган и Пеевски.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
България може да генерира до 700 млн. евро годишно от медицински туризъм България може да генерира до 700 млн. евро годишно от медицински туризъм Липсата на целенасочена държавна политика ограничава развитието на сектора, но страната има потенциал да бъде водеща дестинация за медицински туризъм Giro d'Italia – празник за хората край морето и магнит за туристи, посрещаме силен сезон Giro d'Italia – празник за хората край морето и магнит за туристи, посрещаме силен сезон Резервациите отбелязват положителен тренд с ръст около 3% Двуметрова змия в жк "Възраждане" шокира бургазлии (СНИМКИ) Двуметрова змия в жк "Възраждане" шокира бургазлии (СНИМКИ) Моля институциите да вземат мерки, апелират живущите в района Уникален флашмоб посреща колоездачите на Giro d Italia в Бургас (СНИМКА) Уникален флашмоб посреща колоездачите на Giro d Italia в Бургас (СНИМКА) Техният танц ще бъде излъчен на живо по Eurosport, ще се гледа от 1-2 млн. човека Мина край Кюстендил превърната в подземен град с наркооранжерии Мина край Кюстендил превърната в подземен град с наркооранжерии Иззети са близо 600 000 евро и 600 боеприпаса за огнестрелно оръжие Жители на жк. "Лазур" зоват: Помогнете ни да се справим с това свърталище (ВИДЕО) Жители на жк. "Лазур" зоват: Помогнете ни да се справим с това свърталище (ВИДЕО) Бургазлии се страхуват да стигнат до домовете си, бездомници и алкохолици живеят буквално пред вратите им  Развод в ПП-ДБ: Ще има две парламентарни групи Развод в ПП-ДБ: Ще има две парламентарни групи Планира се и създаването на парламентарен съюз за Силна България в Силна Европа 70-годишен с рекорд във футбола 70-годишен с рекорд във футбола Влиза в официален мач Татяна Дончева: Замесените с Петьо Еврото, „джуджетата“ и Мартин Нотариуса ще последват Красьо Черния Татяна Дончева: Замесените с Петьо Еврото, „джуджетата“ и Мартин Нотариуса ще последват Красьо Черния Делян Пеевски с подходящи назначения овладя начина, по който се отпускат ресурси и хората му трябва да бъдат заменени, подчерта тя Прокуратурата се зае с изнасиленото куче Мая, ето какво наказание грози содомита Жельо от Банево Прокуратурата се зае с изнасиленото куче Мая, ето какво наказание грози содомита Жельо от Банево В българския НК няма предвидено наказание за блудство или насилване на домашно животно
Путин и Тръмп искат примирие за 9 май, а Захарова обвини Зеленски за ядрени провокации Путин и Тръмп искат примирие за 9 май, а Захарова обвини Зеленски за ядрени провокации Руският президент предложи прекратяване на огъня за Деня на победата Ислямска секта е разбита при акция за изнасилване, съвременно робство и принудителен брак Ислямска секта е разбита при акция за изнасилване, съвременно робство и принудителен брак Стотици полицаи нахлуха в строго охраняван бивш дом за сираци в Чешир Конституционен съдия поиска БНТ да смени декора си, бил му много украински Конституционен съдия поиска БНТ да смени декора си, бил му много украински Тук също телевизионните сезони са различни, всичко е възможно. На нас ни харесва, каза му водещата от БНТ Руснаците се презапасяват с презервативи заради покачване на цената Руснаците се презапасяват с презервативи заради покачване на цената Според предварителни доклади цените могат да се повишат с приблизително 30% поради геополитическото напрежение около Иран. Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Историческата резиденция в сърцето на Флоренция е свързана с Галилео Галилей и неговите астрономически наблюдения. Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Въпреки настойчивите въпроси кои са тези олигарси, ген. Решетников каза, че не знае и отказа да спомене каквото и да е име Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Членувете на Републиканската партия отхвърлиха опитите на Демократите да ограничат правомощията на президента Тръмп за военни действия срещу Куба България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела Пред нас са само държави като Естония, Люксембург и Белгия Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Патрулите казват, че са морални пазители на законите на исляма, всички те са мигранти Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Тръмп разкри, че майка му била влюбена в краля
Антон КУТЕВ, съветник на президента Антон КУТЕВ, съветник на президента Правителството не е готово.Тепърва ще гърмят бомби в парламента. Идват трудни времена Виц на деня Виц на деня Мъж в магазин за дрехи пита продавача:
- Жена ми е много капризна! Ще можем ли да сменим тази рокля, ако не и хареса?
- Разбира се.
- Колко пъти?
Виц на деня Виц на деня На опашката в супермаркета мъж казва на този пред него:
- Тази жена Ви пререди. Защо не и кажете нещо?
- Не виждате ли, че е взела вино, шоколад и... превръзки. Да не съм луд да се разправям с нея?!
- Ааа, тогава няма да ходя!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Наемаме само женени мъже, защото те са свикнали да приемат заповеди!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори