Опитният представител на бизнеса Тошко Желев: Инж. Петър Кънев е лидерът, който ще ни изведе от хаоса в политиката
Той е категоричен, че Петър Кънев е на правилното място и позиция и с времето се е доказал като професионалист в бизнеса си и като политик има безспорни качества
В последните години се получи хаос в политиката, влизаха хора, които са без каквито и да е компетенции и резултатът е налице. В лицето на инж. Петър Кънев виждам лидера, който би могъл да помогне за излизане от този хаос. Той е на правилното място и позиция и с времето се е доказал като професионалист в бизнеса си и като политик има безспорни лидерски качества. Той си е заслужил уважението и респекта на всички и от него по-младите има много какво да вземат като опит. Това каза пред Флагман.бг Тошко Желев, който е на 56 години, от Бургас. Той е представител на гражданската квота, на девето място е в листата на „БСП – Обединена Левица“ и за първи път участва в избори.
Занимава се с частен бизнес в региона от 30 години. В момента е управител на няколко фирми, които за търговия на едро и транспорт. От тази гледна точка ме интересува какво се случва в страната, каза той пред Флагман.бг.
„Реших да участвам поради факта, че БСП подаде ръка на Обединената левица и на формациите и партиите, които изповядват подобна ценностна система. Залагам на традиционни ценности като патриотизъм и родолюбие, все още симпатизантите на БСП вярват в тези ценности.
Затова реших, че опитът, който имам в полето на бизнеса, ще бъде полезен. И мен като всички нормални хора ме интересува въпросът за данъците и демографската криза. Постоянно се сблъскваме с липсата на квалифицирана работна ръка. Хората, които залагаме на бизнеса, искаме да има нормална среда, да си плащаме данъците и да има спокойствие за всички страни. В лицето на „БСП – Обединена Левица“ виждам начина това да се случи“, каза още Тошко Желев пред Флагман.бг.
Той е категоричен, че се говорят само обещания и опорни точки, затова хората нямат доверие. „Най-важно е да се прекъсне корпоративният вот, ако го има, както и платените гласове. Трябва да има активност, но хората са обезверени, може би чакат промяна, но тя започва с всички нас – с промяна на нашата гражданска позиция и с активността на изборите, за да не влезем после в поредния кръговрат“, добави Тошко Желев, деветият в листата на „БСП – Обединена Левица“.
Солните стаи в детските градини в Русе под ключ след забрана от здравните власти
Първите пет бронирани машини "Страйкър" пристигнаха на пристанище Бургас
"Шугър деди": Бившият бос на Google с 43 години по-млада любовница
Сандов: Не вярвам, че мъжете от "Петрохан" са се самоубили
Захарова нарече изявленията на Зеленски "блъфове на болен човек"
Оставиха в ареста мъжа, наръгал децата и майка си
Годежен пръстен за 96 пенса разбуни Великобритания покрай Свети Валентин
Иван Демерджиев: Случаят Петрохан не бива да се затваря с една версия
Йотова и Макрон в Мюнхен: Европа трябва да възстанови влиянието си
Президентът: Трябва да върнем защитата на човешките права в международния дневен ред
В Гюльовца отдадоха почит на Трифон Зарезан
Хиляди посетиха Несебър за Празника на любовта и виното
