Избраха инж. Петър Кънев за първи вицепрезидент на БФВ
Депутатът, който е и водач на листата на социалистите в Бургас, представи приоритетите пред федерацията в следващите 4 години
По време на Общо събрание на Българската федерация по волейбол в столицата, народният представител и водач на листата на коалиция „БСП - ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА“ в Бургас инж. Петър Кънев, бе избран с огромно мнозинство за първи вицепрезидент.
Изборът му не беше изненада за никой от присъстващите.
Като приоритети пред федерацията в следващите 4 години инж. Кънев посочи: "Работата с подрастващите трябва да бъда сред основните приоритети на федерацията. Всяка година се убеждаваме какви невероятни таланти имаме и това лято не прави изключение. Успехите на националните отбори при подрастващите ни дават увереност, че вървим в правилната посока и скоро ще може да се радваме и на силни мъжки и женски състави. Започва нов 4-годишен олимпийски цикъл и сега е моментът да изготвим прецизно, детайлно и правилно програмата за него. Имаме потенциал, щом достигаме финали и печелим титли.“
„Трябва да продължим и политиката за насърчаване и създаване на възможност за повишаване на квалификацията на треньорите. Все пак те са основната причина децата да останат във волейбола", посочи още инж. Петър Кънев.
Николай Димитров: Модернизираме училищния двор на ПГТ "Иван Вазов" в Слънчев бряг
Килър, маскиран като немощен старец, разстреля бос на кавказката мафия в Израел
Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция
МЗ категорично: Болниците нямат право да искат кръводарители като условие за лечение
Тежък челен сблъсък между два тира затвори пътя Русе - София край Луковит
Стана ясна причината за смъртта на Доли Партън: Кънтри легендата е водила кратка битка с рак
Първи случай на западнонилска треска у нас за сезона
Песков потвърди тайната визита на шефа на ЦРУ в Москва, говорили ли са и за България?
Над 2000 студенти ще учат с държавно финансиране срещу минимум 5 години работа
Търсят футболисти в Бургас за филма за Стоичков, кастингът е на стадион Лазур
Депутатите се сдърпаха за Боташ, Лукойл и взривовете в ЕМКО
19-годишен е намушкан с нож след разправия с гайдар във Варна
