Кандидат-депутати от „БСП – Обединена Левица“ се срещнаха с жители на бургаското село Твърдица
Хората имат нужда от решения на предизвикателствата, пред които си изправят всеки ден. Нашата задача е да им ги дадем, бяха категорични те
Кандидати за народни представители от листата на коалиция „БСП – Обединена Левица“ се срещнаха с жители на бургаското село Твърдица. Тодор Байчев, Явор Костов и инж. Паруш Парушев споделиха с присъстващите кои са основните приоритети от предизборната платформа на коалицията. Те разговаряха с хората по въпроси, свързани с разрешаването на съществуващите в населеното място проблеми.
„Хората имат нужда от решения на предизвикателствата, пред които си изправят всеки ден. Нашата задача е да им ги дадем“, бяха категорични кандидатите за депутати. Те подчертаха, че представителите на „БСП – Обединена Левица“ предлагат на избирателите истинските леви ценности – справедливост и равенство.
„Ние казваме – България не може да се движи на две скорости. Ние искаме перспектива за всеки човек. Справедливост не е само мантра – искаме справедливост във всяка сфера“, заявиха още те.
В срещата участва инж. Живко Господинов, общински председател на социалистите в морския град.
„На фона на цялото разделение в парламента ние показваме колко можем да постигнем, когато сме заедно. Това е начинът за изход от кризата – силна, обединена левица, която да извади държавата от положението, в което се намира в момента“, каза лидерът на БСП в Бургас.
Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия
Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие
Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц
Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия
Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“
Мъртви делфини изплуваха край Варна, експерти търсят причината
Нашествие от комари по Дунав: Проблеми с обработката на ларви и неефективни мерки за контрол
Разлив на опасни пестициди в Свищовско: Заплаха за водата и околната среда
Павликени отбеляза Празника на яйцето с кулинарни изкушения и атракции
Иван Христанов: Язовирът на Пампорово не е застрашен от свлачището
