БСП – Бургас: Предлагаме 100 решения, които да придвижат държавата напред
Те изтъкнаха, че разделението в обществото, което цари в момента е насадено нарочно и така е много по-лесно слаби правителства да управляват
Кандидати за народни представители от листата на „БСП – Обединена Левица“ за 2-ри МИР-Бургас се срещнаха с жители на бургаското село Братово. Явор Костов, пети в листата и инж. Паруш Парушев, който заема единадесето място, споделиха с присъстващите кои са основните приоритети от предизборната платформа на коалицията. Те разговаряха с хората по въпроси, свързани с разрешаването на съществуващите в населеното място проблеми. В срещата се включи и инж. Живко Господинов, общински председател на социалистите в морския град.
В изказванията си кандидатите за народни представители подчертаха, че е време за решения и не е случаен изборът именно на това като мото за кампанията им.
„Ние сме на поредни предсрочни парламентарни избори. Не можем повече да слагаме държавата на пауза. Време е за решения в здравеопазването, енергетиката, социалната политика, икономиката – за да тръгне България напред“, бяха категорични предстаителите на „БСП – Обединена Левица“.
Те изтъкнаха, че разделението в обществото, което цари в момента е насадено нарочно и така е много по-лесно слаби правителства да управляват.
„Ние не искаме слаба държава. Ние искаме силно общество, с което заедно да работим“, заяви Живко Господинов.
„100 решения – това предлагаме ние – не излишна конфронтация, не дребно заяждане. 100 решения в нашата програма за ускорено развитие, които да придвижат държавата напред“, каза още той.
ИПБ поиска спиране на новите камери в София: Металните конструкции застрашават живота
Сделка оръжия срещу фентанил: Арестуваха в Чехия четирима, свързвани с картела Халиско
Ваканцията в Гърция удря нов рекорд: Бензинът на островите мина 2,50 евро
Стоян Колев отива на съд за екшъна на АМ "Тракия", кокаина и скандала в Съдебната палата
Проучване: Домати всеки ден са свързани с по-малко мазнини в черния дроб
Дават пари от ЕС за работа в малък град или село, плащат наем и транспорт за година
Камион удари мантинела на АМ Тракия и продължи, водачът светна за две дроги
Опасността край ЕМКО остава: Откриха три невзривени боеприпаса извън терена
Девет бомбени заплахи удариха София, сред мишените са NOVA, Сметната палата и детска градина
Изкуственият интелект носи милиарди долари печалба на имотния пазар
Извънредно! Делтапланер се обърна в Несебър, един загина, друг е в критично състояние (ОБНОВЕНА)
Средната заплата в България стигна рекордните 1444 евро, ИТ секторът води с 3079 евро
