Шоу на АМ „Тракия“! Шофьор вози на задната седалка овца – домашен любимец или вечеря?
Дори отворил прозореца, за да му е комфортно на животинчето
Някои хора ходят навсякъде с кучетата си, други са неразделни с котките си, трети пък – с пернатите или гризачите си. Виждали сме и странни случаи, като например декоративни прасета или змии. Но тази гледка от АМ „Тракия“ от днес е рядко срещана. Шофьори ни изпратиха снимки на кола с отворен заден прозорец – на пръв поглед нищо особено. Когато получихме обаче и втората снимка, разбрахме защо са останали шокирани от видяното. На задната седалка се вози не каквото и да е животно, а – овца.
„Алфа Ромео с пазарджишка регистрация се движеше в посока Бургас. Колата е снимана в района на Сливен на АМ „Тракия“. Човекът отворил и прозореца, явно за да му е комфортно на животинчето“, пише наш читател в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
Овцата изглежда много доволна, наблюдава пътя и минаващите коли. Не е ясно обаче дали е домашен любимец или... просто вечеря.
Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско

Обръщението "циганин" касае както роми така българи и всякакви други националности.
Нарицателно е на мръсен, нечестен и т.н. индивид.
Името "Меча Лапа" е автентично такова, и се среща най вече при индианците от племето "Шошони".
Съответно, синът на човек с такова
име, би трябвало да носи името, "Лапа Меча".
Къде виждате "обидни квалификации на расова основа" ?
Интересно, къде са се запътили тия двама любимци на народа ?