Най-хитрото мъжко наказание за една жена
Искам да й отмъстя, искам да я накарам да си скубе косите и да съжалява за стореното...
Желанието да нараниш в отговор на душевна рана, е естествено до известна степен, но в същото време е и много вредно. Случва се така, че колкото повече един мъж се опитва да отмъсти на една жена, толкова по-лошо става за него. Например, ако се опита да отмъсти на любимата си като отиде при друга жена, която дори не харесва, тогава само ще съжалява.
Мъжете са наранени от изневярата. Но ... Помислете, всъщност този мъж изобщо нямаше да се появи в живота ви, ако вашата жена нямаше нужда от другиго, освен от вас.
Не се опитвайте да давате урок на жена, да наказвате, да обвинявате, да я наранявате, така че тя да признае вината си. Напротив, трябва да станете „идеален съпруг“ за нея .
Вместо обиди, скандали, упреци, преструвайте се, че не само не знаете и не разбирате нищо, но в същото време искате да я направите щастлива.
По правило, по време на изневяра от страна на половинката, хората стават мрачни и ядосани. Опитайте обратното – дръжте се безгрижно и естествено. Подарете на жена си цветя, правете й комплименти, възхищавайте се на това, което прави, заведете я на вечеря, изведете я извън града за уикенда и т.н. Като цяло трябва да правите всичко така, сякаш сега във връзката ви всичко е наред и нямате представа за нищо.
И в този момент тя просто няма да може да ви намери вина, за да вдигне скандал, тъй като вината за развалената вечеря или пропиляния уикенд ще падне върху нея. Това означава, че една невярна жена ще приеме всички тези признаци на внимание от вас, сякаш тя все още е най-вярната, надеждна и любяща за вас.
Не след дълго тя ще пожелае да продължи да си осигурява този „сладък“ живот. По правило няколко седмици са достатъчни, за да преминете към друг етап. И следващата стъпка ще бъде да се гарантира, че самата тя признава всичко и определено чувства своята вина. Тоест можете да организирате вечеря с нея и гледайки я в очите, да я попитате - искаш ли да ми кажеш нещо?
Тя може да реагира на това по различни начини, но най-често тя ще изобрази недоумение, сякаш наистина няма какво да крие от вас. В този случай просто ставате от масата и си тръгнете завинаги. Това наказание ще е най-ефективното и болезнено за нея.
Няма нужда да водите диалог. Защото тя самата ще е пропиляла шанса си, който сте й дали. А това означава, че вашата любима наистина ви е използвала, без да се смята за виновна. Безсмислено е да се говори и преговаря с такава жена. Ще бъдете по-добре без нея!
Автор: Лора Костова, happy-woman.bg
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
Екшън! Пиян шофьор блъсна паркирани коли във Варна и извади пистолет
Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина

Мъже, искате да отмъстите на жена си? Намерете някоя жена, която жена ви постоянно е оплювала и искрено мрази /почти всяка дама извън манастирите има по една такава позната/, оженете се за нея и разправяйте на всички познати, че тя е най-добрата, с която сте излизали досега. Без излишни изхвърляния - само това изречение е достатъчно. Бившата ви ще чуе по някое време и ще ѝ сринете самочувствието, докато се пита "с какво тая кокошка да е по-добра от мен - баш па нея избра да ме смени", редувайки го с мерак да се върне при вас, за да прецака оная. Естествено, връщане не е вариант и при опит да си го изпроси, я довършвате с "Щом веднъж съм стигнал до Майбах, няма да се върна на Лада"! Пак заповядайте! /и да отбележа, че имам подходящ съвет и за жените, които искат да натриват носове, но не е за под тази статия/