Текат последните часове на онлайн анкетата за „Личност на годината 2022“, гласувайте за своя фаворит!
Може да го направите до 23:59 ч. тази нощ
Останаха няколко часа до финала на онлайн гласуването в седмото издание на „Личност на годината“. Всеки, който иска да подкрепи своя фаворит за 2022 година, може да го направи до 23:59 ч. тази нощ.
Престижният конкурс, организиран по тладиция от редакционния екип на Флагман.бг, стартира на 27 декември м.г. Читатели на Флагман.бг, институции, неправителствени организации и инициативни комитети излъчиха имената на най-ярките личности, които ще запомним заедно с 2022 г. Общо осем са номинациите, които се борят за уникалната бронзова статуетка Флагман, творба на бургаския скулптор Огнян Петков. (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Гласуването започна в полунощ на 16 януари. В анкетата имената са подредени в азбучен ред. До този момент близо 10 хиляди души са дали своя вот.
Онлайн гласуването ще е с тежест 50 процента при изчисляването на крайния резултат. Останалите 50 % ще се оформят от вота на компетентното жури. То ще заседава ден преди тържествената церемония по награждаването на 23 юни в градината на Гранд хотел и СПА Приморец. Събитието е под патронажа на областния управител на Бургас проф.Мария Нейкова.
ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ЛИЧНОСТ НА ГОДИНАТА 2022 ОТТУК
Марго Роби впечатли на премиерата на „Брулени хълмове“ - вдъхновена от героинята си
Маргарита Николова също заяви готовност да бъде служебен премиер
ЕК инвестира близо 650 млн. евро за енергийни проекти в ЕС, включително България
Никол Станкулова обясни защо не показва децата си в социалните мрежи
Какво е QR код и кога е по-добър от стандартния баркод?
На живо във Флагман.бг: Говори докторът, спасил 16-годишното дете, предозирало с лекарство за епилепсия
Раздадоха над 50 хиляди безплатни винетки
Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди
Паси намразил Цветанка Ризова заради скандал с проститутки?
Тази грешка при прането съкращава живота на пухените якета
Популярни здравословни храни крият рискове за сърцето и бъбреците
Ненаситни хищници са нападнали Венеция и заплашват рибните запаси
