Започна гласуването за Личност на годината 2022
Всеки може да подкрепи своя фаворит до 23:59 ч. на 26 януари, компетентното жури ще заседава през пролетта, когато ще се проведе и тържествената церемония по награждаването
Онлайн гласуването в седмото издание на „Личност на годината”, организирано от редакционния екип на Флагман.бг, започва тази нощ в 00:00 ч. Номинации се приемаха на редакционната ни поща до 12 януари.
За уникалната бронзова статуетка Флагман, творба на бургаския скулптор Огнян Петков, ще се борят осем достойни личности, които през миналата година се превърнаха в пример за подражание. Техните номинации бяха издигнати от наши читатели, институции, НПО-та и инициативни комитети.
В онлайн анкетата, която след броени часове ще отключим за гласуване, имената на предложениете от Вас личности са подредени в азбучен ред както следва:
Вотът от гласуването на нашите читатели е с тежест 50 процента при определяне на победителя в класацията „Личност на годината 2022“ . Анкетата ще стартира в сайта Флагман в 00:00 часа на 17 януари и ще продължи до полунощ на 26 януари. Останалите 50 % ще се оформят от вота на компетентното жури, в което са включени членове с безспорен авторитет - от различни институции, браншове и организации. Журито ще бъде оглавено от председателя на Районната избирателна комисия - в мандат Михаил Хаджиянев. Цялата процедура по организацията на събитието преминава под патронажа на обласнтния управител на Бургас проф.Мария Нейкова.
Официалната церемония "Личност на годината 2022" ще се проведе за трети път на открито, през пролетта на 2023 г. След връчването на престижната награда Флагман.бг ще отпразнува и своя 12-и рожден ден с тържество за своите приятели.
Пълнолунието на 1 май отваря темата за интимност за тези 3 знака
40% от браковете в България завършват с развод
Летен сезон 2026: фокус върху инфраструктурата, контрола и съвместните проверки по Северното Черноморие
Как Испания увеличава жилищата без да заема нова земя
Тежка катастрофа със загинал и ранени край Стара Загора
Учениците от Велико Търново: Job Lab дава практически умения за бъдещето
Електрическо въздушно такси започна тестове в Ню Йорк
Ще има ли ефект от новия курс за шофьори, хванати с алкохол и дрога
Мотористи готвят протест заради по-скъпа "Гражданска отговорност"
Нискотарифни авиокомпании намаляват полетите заради скъпото гориво
Българска рецепта за домашно приготвени банички: Лесно и вкусно
Тръмп отхвърля иранското предложение за мир – липсва основният въпрос за ядрената програма
