×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Данни от ЦИК при 12% обработени протоколи: ГЕРБ – 25.7%, ПП – 22%, ИТН и БВ прескачат бариерата


Данни от ЦИК при 12% обработени протоколи: ГЕРБ – 25.7%, ПП – 22%, ИТН и БВ прескачат бариерата
Според тези междинни данни бариерата минават и „Български възход“ с 5.18% и „Има такъв народ“ с 4.22%
Ключови думи: партии, ЦИК
Тема в развитие
Ще стане ли бургаският общински съветник Стоян Грозев депутат Кои са шампионите по преференции и разместиха ли листите във 2 МИР Бургас След фурора с преференциите, Димитър Найденов от "Демократична България" влиза в парламента При 99.9% обработени протоколи: ГЕРБ, ДПС и БВ имат 115 депутата – ключът за кабинет е в БСП и ДБ Изборите скучни, бизнесът ги приемал като инвестиция При 100% обработени протоколи: ГЕРБ-СДС печели изборите в Бургаска област Михаил Хаджиянев: Избирателната активност в Бургас е по-ниска отколкото на предишния вот Партията на Бойко Борисов печели вота и във Велико Търново При 99.03% обработени протоколи: ГЕРБ-СДС с 25.43%, ПП – 20.21%, ИТН - под чертата ГЕРБ печели изборите в Бургас, Видин, Габрово, Кюстендил, Ловеч, Перник, Сливен и Ямбол При 96.95% обработени протоколи: ГЕРБ печели 25,46%, ПП – 20,31%, а ИТН остават под чертата Финални резултати: ГЕРБ победи в Бургаска област, вижте как се разпределят мандатите При 92 %: ДПС вече е трета политическа сила в Бургас, разликата между ГЕРБ и ПП се запазва При 75 % в Бургас: ГЕРБ дръпна на ПП със 7 % ГЕРБ победи в Поморие с впечатляващ резултат Изборните резултати от община Сунгурларе: ДПС води пред ГЕРБ с близо 1000 гласа Данни от ЦИК при 12% обработени протоколи: ГЕРБ – 25.7%, ПП – 22%, ИТН и БВ прескачат бариерата Последни данни от РИК Бургас: Вижте кои са шампионите на преференциите ГЕРБ след победата: Съветваме всички политици преди да говорят, да мислят ГЕРБ си върна Несебър Смазваща преднина за ГЕРБ в Царево ДПС доволни от вота, обявиха готовност за управленска коалиция Созопол остава червена крепост: БСП печели изборите в общината ПП: Коалиция с ГЕРБ и ДПС няма да направим, народът ни отреди да сме опозиция Междинни данни за област Бургас: ГЕРБ 28 %, ПП – 22 % ГЕРБ с безапелационна победа в Приморско, „Български възход“ поднесе изненадващ резултат При 70 % в Карнобат: ГЕРБ са първи, битката е за второто място между БСП и Промяната ДПС е първа политическа сила в Айтос Победа за ГЕРБ и в Камено ГЕРБ бие в Малко Търново с убедителен резултат ДПС засили позициите си в община Руен: Печели с 12 002 гласа Паралелно преброяване: „Български възход“ влиза в парламента, БСП пада под „Възраждане“ Вижте първите изборни резултати за Бургас Малко над 37 % от избирателите в Бургаско отидоха до урните Първо във Флагман.бг: ГЕРБ -4, ПП и ДПС –3, БСП -2, ДБ и Възраждане – 1 ГЕРБ пак става първа сила, но парламентът май ще е ялов
виж още
скрий
02 Октомври 2022, Неделя, 23:41 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Очакват се обаче сериозни размествания при следващите извадки

ЦИК излезе с първи междинни данни от изминалите парламентарни избори. Те са при обработени 12.41% протоколи от районните избирателни комисии.

Според тях първа сила е ГЕРБ-СДС с 25.68%, а втора - „Продължаваме промяната“ с 22.02%.

Следват „Възраждане“ с 11.28%, „БСП за България“ - 9.55%, и ДПС – 9.06%.

Шеста сила е „Демократична България“ със 7.47%.

Според тези междинни данни бариерата минават и „Български възход“ с 5.18% и „Има такъв народ“ с 4.22%.

Паралелните преброявания дават сериозни разлики с тези междинни данни от ЦИК, така че може да се очакват промени при следващите извадки.

 




Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
5
Коментара
Георги РУСЧЕВ Арестуваха китайски шпионин в София Арестуваха китайски шпионин в София 22/06/2026, Понеделник 11:20 0
5
Коментара по темата
5.
Mecho
03.10.2022 01:20:01
2
0
Manipolirani izbori. Mashinite v DANS
4.
111
03.10.2022 00:19:21
0
4
Накрая ПП и герб ще имат макс 2% разлика. Абе платенолозите пак ни излъгаха.
3.
77(
03.10.2022 00:01:01
1
11
Няма и 300 000 гласували, смях.
2.
Цвък
02.10.2022 23:46:39
2
29
Защо по БТВ и Нова два часа местят квадратчета и смятат като първолаци до 121 като официалните данни могат да са коренно различни ?
1.
Тикви
02.10.2022 23:45:08
4
34
Къде са ми 10-те процента разлика ве социолози, за какво ви платих по 100 бона на процент?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Огнен ад в Полски извор! Инвалид изгоря жив в къщата си Огнен ад в Полски извор! Инвалид изгоря жив в къщата си Жестоката трагедия се разиграла малко след полунощ, пламъците заклещили трудноподвижния мъж Ивелин Михайлов обяви края на „Исторически парк“ Ивелин Михайлов обяви края на „Исторически парк“ Лидерът на „Величие“ написа във фейсбук, че проектът не е получил подкрепата, на която е разчитал. Касае ли се това и за партията обаче? Инвеститор отряза пътя до комплекс край Царево, остави собствениците на апартаменти без вода Инвеститор отряза пътя до комплекс край Царево, остави собствениците на апартаменти без вода Те не могат да си открият индивидуални партиди, защото водопроводът не е предаден на ВиК оператора, а Дмитрий Бочаров твърди, че всичко е законно Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите Жената имала опит в планината и тръгнала подготвена, но паднала в труден участък край „Кончето“ Безобразие! От 2 до 50 пъти расте цената на сафрида от рибарските лодки до ресторанта край морето Безобразие! От 2 до 50 пъти расте цената на сафрида от рибарските лодки до ресторанта край морето Изкупната му цена пада до 30 евроцента за килограм, когато Бог дава богат улов, до 6 евро Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система От изнесения от съдия Владислава Цариградска анализ става ясно, че срещу български магистрати са били издадени стряскащите 251 разрешения за прилагане на такива средства Защо се стигна до трагедията на плажа в Китен? Спасители от Созопол с безценни съвети към отпускарите Защо се стигна до трагедията на плажа в Китен? Спасители от Созопол с безценни съвети към отпускарите Съпругата на починалия 75-годишен пловдивчанин, разкри, че той е бил цял ден на слънце и след като влязъл във водата, се строполил и се удавал Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата Пострадала е съпругата на шофьора Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг Той ограбил пиян софиянец до хотелския комплекс „Съни Дей Клуб“ Ранобудни романтици посрещнаха първия слънчев лъч на мистичния Бегликташ, озарени от лъчите на лятото Ранобудни романтици посрещнаха първия слънчев лъч на мистичния Бегликташ, озарени от лъчите на лятото По морския бряг се очаква слънчево време с максимални температури около 30 градуса, прогнозира Николай Василковски
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер   Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Модната икона разкри отвратителните странности на 95-годишния медиен магнат, след като изтече договорът ѝ за конфиденциалност От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав Хронологията на един закъснял, но заслужен триумф
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори