ДПС засили позициите си в община Руен: Печели с 12 002 гласа
Партията получава над 500 гласа повече в сравнение с вота през ноември 2021 г.
Движението за права и свободи и този път печели вота в община Руен с голяма преднина пред другите партии. 12 002 избиратели са гласували за партията на Ахмед Доган. Втора политическа сила е ГЕРБ с 687 гласа.
Малка е разликата между третата и четвъртата формация. За ПП са гласували 264 избиратели, а за БСП – 189. Възраждане печели повече гласове от „Да, България“. Партията на Константин Константинов са подкрепили 73 избиратели, а на Христо Иванов – 59. „Има такъв народ“ е с 42 гласа. Данните са от паралелното преброяване, като е възможно да има леки разминавания, но те няма да влияят на резултата.
Прави впечатление, че ДПС не само запазва позициите си в община Руен, но и ги надгражда. На днешния вот за партията са гласували над 500 души повече в сравнение с изборите през ноември 2021 г., когато 11 428 души са подкрепили формацията.
Избирателната активност в община Руен днес е най-висока в цялата Бургаска област. Над 48 % от имащите право на глас отидоха до урните.
Бивш шеф иронизира новото Ферари: Това със сигурност е кола, която поне китайците няма да копират
Дара и "Бангаранга" вече са в класацията на "Билборд"
Плъзна извратена мания сред милионерите: Богаташи се подмладяват с мазнини от покойници
Vivacom GAME ON 2026 стартира супергеройски сезон с нова визуална идентичност и мобилна игра
Министерствата на туризма и МВнР ускоряват издаването на визи за чуждестранни туристи и работници за лято 2026
Любо Пенев идва в Бургас за Мача на надеждата
Защо онлайн калкулаторът е най-добрият ви приятел при избор на застраховка за автомобила?
Ето как изглежда перфектната ваканция през 2026
Новият унгарски премиер Петер Мадяр намали заплатата си наполовина и предприе мащабни антикорупционни реформи
Защо фенове на ЦСКА свалиха доверието си от Христо Янев
Пуснаха без мярка 20-годишния Александър, задържан заради смъртта на момичето от Благоевград
Цялата власт се зае с "незаконния град" край Варна (ВСИЧКИ МНЕНИЯ ПО ТЕМАТА)

Измет е на майка ти сина.
Копеле нещастно миризливо.
Искам си правата! Sлед като турците гласуват в България, защо народите, които сме били по osmansko робство да нямаме право да гласуваме в Турция. Бабите и дядовците ни са плащали данъци там, избивали, искам си изборните права!
Слд като турците там има право да гласуват след 40 години след като не са в България, защо ние да нямаме права там!