Загиналият при бруталното меле полицай Атанас Градев бил с 18 години стаж
Атанас Градев е втората жертва на каналджиите, които тази сутрин блъснаха патрулен автомобил в опит да преминат през града
Вторият загинал полицай при тежката катастрофа с автобус, натъпкан с бежанци - Атанас Панайотов Градев е бил с 18-годишен стаж в системата на МВР.
Той и колегата му Йордан Илиев издъхнаха, изпълнявайки до последен дъх дълга си към пагона.
Смелите униформени се озовали на пътя на автобуса на кръстовището на Трапезица в опит да го спрат, но водачът – сирийски бежанец, буквално ги прегази. Трагедията се разигра тази сутрин около 05:30 ч.
Атанас Градев е командир на отделение в сектор „Охранителна полиция” към Първо РУ-Бургас. Колегите му го описват като изключителен професионалист, безупречно изпълнявал служебните си задължения.
Несебърски кикбоксьори с множество титли от държавно първенство
Безплатни индивидуални консултации за професионално ориентиране за седмокласници
Спипаха шофьор с близо 6 промила алкохол, причинил катастрофа на АМ „Струма“ и избягал
Ученици и горски служители залесиха 1600 фиданки край Малко Търново
Служебният премиер Андрей Гюров извърши държавна измяна, обяви конституционалист
Деси Радева попаднал в лапите на измамници в мрежата
САЩ може да приключат войната в Иран до две-три седмици, твърди Тръмп
Съдийската колегия с декларация срещу Делян Пеевски - оказвал им натиск
Внезапно почина Радо
Отвлякоха американска журналистка на свободна практика в Багдад
В Лозенец се работи активно по ремонта на кметството и уличната мрежа, проектира се лодкостоянка
Депутатите заседават извънредно дали да отменят договора с Украйна, подписан от служебния премиер (НА ЖИВО)
