Първо във Флагман.бг: Жестока катастрофа на "Трапезица" в Бургас, автобус смля патрулен автомобил, има много пострадали
Катастрофата е изключително тежка
Жестока катастрофа стана около 05:00 часа на кръстовище "Трапезица" в Бургас, съобщава дежурният редактор на Флагман.бг. Автобус помля асансьора на пасарелката, както и патрулен автомобил. Има данни за пострадали полицаи.
Според непотвърдена информация автобусът е превозвал мигранти и е имало гонка с полицията.
Положението на кръговото кръстовище е страшно в момента, съобщава нашият репортер от мястото. Има няколко линейки и много полиция.
Очаквайте подробности.
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“

Аз се питам как този турски автобус е минал границата? Празен ли е бил, а може би пълен?
Кой пак си е затворил очите и е взел рушвет за да мине?
Крайно време е ЕС да изработи една единна система по отношение на бежанците.
Мерси!
- 47-ма т.а.л.и.б.а.н.а. или :
- 2-ма заслужили български полицая?
заповед е престъпление. Това е достатъчно.
Тази работа е рискова и е нужно добро възнаграждение, а не тези смешни заплати като на обикновен дюнерджия.
Да почиват в мир младите служители на МВР. Съболезнования към семействата им!
Сигурен съм, че ЕС и Америка направиха ганьовците същите уроди, като онези в путенския кенеф.
Бог да прости загиналите полицаи!
А ганьовските путинофили и дебили, ще си останат завинаги бидло маса.
Преди година, уж изметоха мафията от властта, а, пък, на, сега няма мафия във властта. Каквото стадото, такива и падарите!
Така ще е мили братя и сестри. Искахме демокрация ето демокрация. Искахме Запад ето ни запад!
И пътят назад е все по и по - невъзможен! Промити мозъци, деградирало общество!
Стрелба на месо по границата - няма друго спасение!
Очевидци ми казаха, че в Странджа е като магистрала за тях.
Пълно било с бусове, джипове, трафиканти все едно си в Рила за извозване към езерата.
Явно много се печели и затова не се вземат мерки войската да затвори зелената граница.
Стотици милиони за недействаща ограда хвърлени напразно !