Първо във Флагман.бг: Жестока катастрофа на "Трапезица" в Бургас, автобус смля патрулен автомобил, има много пострадали
Катастрофата е изключително тежка
Жестока катастрофа стана около 05:00 часа на кръстовище "Трапезица" в Бургас, съобщава дежурният редактор на Флагман.бг. Автобус помля асансьора на пасарелката, както и патрулен автомобил. Има данни за пострадали полицаи.
Според непотвърдена информация автобусът е превозвал мигранти и е имало гонка с полицията.
Положението на кръговото кръстовище е страшно в момента, съобщава нашият репортер от мястото. Има няколко линейки и много полиция.
Очаквайте подробности.
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
Към Община Бургас: Възобновете тази хубава инициатива и няма да съжалявате
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"

Аз се питам как този турски автобус е минал границата? Празен ли е бил, а може би пълен?
Кой пак си е затворил очите и е взел рушвет за да мине?
Крайно време е ЕС да изработи една единна система по отношение на бежанците.
Мерси!
- 47-ма т.а.л.и.б.а.н.а. или :
- 2-ма заслужили български полицая?
заповед е престъпление. Това е достатъчно.
Тази работа е рискова и е нужно добро възнаграждение, а не тези смешни заплати като на обикновен дюнерджия.
Да почиват в мир младите служители на МВР. Съболезнования към семействата им!
Сигурен съм, че ЕС и Америка направиха ганьовците същите уроди, като онези в путенския кенеф.
Бог да прости загиналите полицаи!
А ганьовските путинофили и дебили, ще си останат завинаги бидло маса.
Преди година, уж изметоха мафията от властта, а, пък, на, сега няма мафия във властта. Каквото стадото, такива и падарите!
Така ще е мили братя и сестри. Искахме демокрация ето демокрация. Искахме Запад ето ни запад!
И пътят назад е все по и по - невъзможен! Промити мозъци, деградирало общество!
Стрелба на месо по границата - няма друго спасение!
Очевидци ми казаха, че в Странджа е като магистрала за тях.
Пълно било с бусове, джипове, трафиканти все едно си в Рила за извозване към езерата.
Явно много се печели и затова не се вземат мерки войската да затвори зелената граница.
Стотици милиони за недействаща ограда хвърлени напразно !