×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Двама души са застреляни близо до летището на Франкфурт
  • 6000 удара за 10 дни: Войната с Иран източва американските арсенали
  • Само за две седмици: Русия възстанови $10 млрд. от дефицита си за 2026
  • Акция срещу купуването на гласове се провежда в Бургас
  • Новият лидер на Иран: Моджтаба Хаменей - с милиардна финансова империя в Европа?
  • Иран иска да премести мачовете си от груповата фаза на Мондиала в Мексико
  • Шри Ланка обявява всяка сряда за почивна, за да се пести гориво
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Снимката на Кирил и Лена - такава близост е неуместна


04 Август 2022, Четвъртък, 12:39 ч.
Автор: Флагман.бг

Отговорът на Бориславова беше нелеп, смята Максим Бехар

Снимката на Кирил Петков и Лена Бориславова предизвика интерес и дебат, основно в социалните мрежи. Манипулация, нормалност или политическа атака е цялата шумотевица?
"В този толкова критичен ден всичко, което биха направили Кирил Петков или Лена Бориславова, би наелектризирало социалните медии и обществото. Автор в социалната медия може да публикува фалшива новина или да изманипулира снимка, или текст. Един премиер не трябва да показва такава близост с началника на кабинета си. Важното е как се излиза от тази ситуация и как се реагира. Трябва да има нормален човешки отговор. Отговорът на Бориславова беше доста нелеп. Той трябва да е с едно изречение. Най-важното е, че такова нещо не трябваше да се допуска", заяви PR експертът Максим Бехар пред Bulgaria ON AIR, предава днес.бг

По думите на писателя и консултант по етика и протокол Мария Касимова-Моасе е нормално такава снимка да породи такъв интерес.

"Публичността е част от функцията на тези хора и е работа на останалата част от хората да ги коментират. Много често те не могат да го разберат това и се обиждат, когато някой направи коментар за тях", допълни тя.  
"Ние сме в средата на политическа битка, в центъра на смяна на правителства и няма как да не очакваме някои от медиите, които симпатизират на политическите опоненти, да не прекрачат границата. Единствените граници трябва да ги поставим ние самите. Самата политическа личност или звезда трябва да имат винаги едно на ум", изтъкна Бехар.

Според него предстоящите политически битки преди предсрочните избори не предвещават, че ще бъдат културно-интелегентни. Той очаква по-скоро да имат превес политическите нападки.

Мария Касимова-Моасе пък смята, че трябва да се върнем към простички неща - да казваме "Добър ден", "Благодаря", "Извинявай", да уважаваме по-възрастните и чуждото мнение.


В категории: Политика


14
Коментара
Мария АРНАУДОВА Ето кои имена празнуват днес Ето кои имена празнуват днес 17/03/2026, Вторник 12:20 0
Мария АРНАУДОВА Гърците на масов петролен туризъм в България Гърците на масов петролен туризъм в България 17/03/2026, Вторник 11:39 0
Мария АРНАУДОВА Ремонт ще затрудни движението в жк „Възраждане“ Ремонт ще затрудни движението в жк „Възраждане“ 17/03/2026, Вторник 10:20 0
14
Коментара по темата
14.
XXX
05.08.2022 08:32:04
2
2
То и управлението им беше не умесно.
Те даже не са и партия все още.
Те са някакви шарлатани .
Ще се справят с корупцията -ха. ха.ха.
те самите са погазили толкова закони.
Да си ходят кой откъде е.
13.
Абе аз да попитам
04.08.2022 18:19:26
2
1
Какво стана с Кьорлъжи и Европата дето щеше да ни оправя корупцията? Тези дето се пощипват и побутват са ясни,че нищо не става от тях обаче ни се разтягаха локуми,че Европата се работело и там нямало корупция.Нищо,че те я финансират.Чакайте после Кьорлъжи да хване нещо.
12.
Въй
04.08.2022 15:59:21
2
7
Има ли парапет на снимката, че не мога да си намеря очилата?
11.
morjaka
04.08.2022 15:46:54
7
13
Манипулация на БНТ на която се вързаха герберските мисирки .Ето за това не бе избран нов шеф на БНТ.Типично за мутренско-ченгежийската ГЕРБ!
10.
До 7
04.08.2022 15:32:23
5
10
Че Мата Хари-те Борисов, да не ги плаша от джоба си бе, олигофрен, хайде бегай в централата да те пълнят със сведения и безработни бели човечета, малоумник, бахти и овцата. До преди година и половина нямаше какво да ви възмути, треперете на оня дебелия все едно е господ, искаш ли да ти издам една тайна и Кирчо можеше да те мачка, щото си такъв от мек пластелин, но реши, че не трябва, пръдльо.
9.
Ей
04.08.2022 14:15:01
2
1
дупееееее
8.
*********
04.08.2022 14:09:06
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
7.
до 6
04.08.2022 14:00:19
4
16
ама няма видео на което да си бъркат под полите...

А по отношение на Моралиста... няма лошо - обичат се хората....срещу пет цифрена сума/месец, което вече не е приемливо. Държавата да ти плаща курвите...грозна работа.
6.
И що значи туй?
04.08.2022 13:29:02
0
23
Има снимки на които Христо Иванов и Курнелия Нинова са още по-близо един до друг! Да не говорим на някои снимки колко близо един до друг са Бойко и Шиши.
5.
Моралист
04.08.2022 13:28:08
3
29
Плевненлиев докато беше президент, беше практически разведен и се лопаше с една метеороложка, Борисов не му се следи бройката, но и неговата и на Доган е над 3, настоящият президент е с втори брак, не знам от къде изведнъж в държава, в която 2/3 от населението под 40 живее на семейни начала се извъдиха толкова много моралисти. Нещо тенденциозно ще да е.
4.
112 е завишено място господа и госпожи
04.08.2022 13:19:57
7
25
Първоначално беше - държат се за ръка, когато не минава тоя номер започва мантрата, че такава близост е неуместна. А Бокича когато откровено си прегръщаше придворните фусти нямаше проблемация. Много е елементарна журналистиката и все по-очeвидна в пристрастеността си. Банкетчета да има и да са чувстваме от хай-лайфа. Палячовци
3.
Много
04.08.2022 13:18:37
6
18
добре знаят че са наблюдавани ,,под лупа,,но раменцата им долепени,това показва колко им е акълът.
2.
Ясо
04.08.2022 13:15:55
4
14
Бориславова демонстрира, че тя контролира положението, защото много добре знае какво ще стане като се залепи за Киро пред камерите.
1.
Снимката е фейк
04.08.2022 13:01:34
12
28
Един до друг са, а обикновено Ленка върви напред и държи ключовете за да отключи по-бързо гнезденцето...
А Кирето върви отзад и бърника ...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
AI вкара кмета на Бургас Димитър Николов във фалшива реклама за хазарт AI вкара кмета на Бургас Димитър Николов във фалшива реклама за хазарт В изкуствено създаденото клипче градоначалникът призовава съгражданите си да изтеглят приложението на телефоните си и да играят комар Гърците на масов петролен туризъм в България Гърците на масов петролен туризъм в България А българите пътуват до Гърция за по-евтини хранителни продукти, след като там бе въведен таван на цените Бойко Борисов: Димитър Николов и Живко Тодоров поемат ролята на Цветан Цветанов в ГЕРБ Бойко Борисов: Димитър Николов и Живко Тодоров поемат ролята на Цветан Цветанов в ГЕРБ Ще предложа новата длъжност на предстоящия Конгрес на партията да сеосъвместява от вашия тандем, каза той Началникът на "Охранителна полиция" в Бургас към линейкаджиите: Правилата за движение по пътищата са за всички Началникът на "Охранителна полиция" в Бургас към линейкаджиите: Правилата за движение по пътищата са за всички Служителите на Центровете за спешна помощ в Бургаска област излязоха на протест заради стотиците фишове и актове, които са получили от КАТ-Бургас по време на работа Апелативният съд възобнови делото за предсрочното освобождаване на Брендо Апелативният съд възобнови делото за предсрочното освобождаване на Брендо Според съда, първоинстанционният съд трябва да продължи производството и да се произнесе по същество. Тир разсипа товара си и блокира Прохода на Републиката Тир разсипа товара си и блокира Прохода на Републиката Инцидентът на международния път край село Пчелиново доведе до временно затваряне на пътя Димитър Николов: "Скъпи социални работници, бъдете опора и светлина за нуждаещите се в трудни моменти!" Димитър Николов: "Скъпи социални работници, бъдете опора и светлина за нуждаещите се в трудни моменти!" Кметът на Бургас изрази благодарност към социалните работници по повод световният им празник  Ремонт ще затрудни движението в жк „Възраждане“ Ремонт ще затрудни движението в жк „Възраждане“ Затруднено ще е движението по кръстовището между улиците „Цар Калоян“ и „Пробуда“ в ж/к „Възраждане“ в Бургас на 17 и 18 март Съседи на убиеца Иван шокирани: Снощи пак беше в едно от онези състояния, гледаше психопатично Съседи на убиеца Иван шокирани: Снощи пак беше в едно от онези състояния, гледаше психопатично Има му нещо - понякога е усмихнат, а друг път изглежда напълно неадекватно, казват хората, които го познават Изтича крайният срок за регистрация на листи за изборите  Изтича крайният срок за регистрация на листи за изборите  Водачите на листите на основните партии вече са обявени, ЦИК ще изтегли номерата за участие утре
Израел удари високопоставени ирански военни лидери Израел удари високопоставени ирански военни лидери Засегнати са ключови фигури в иранската сигурност В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво Правителството предприема мерки за справяне с евентуален недостиг на гориво, причинен от войната в Иран Заплахата от хиперзвукови ракети: какви шансове има България за защита? Заплахата от хиперзвукови ракети: какви шансове има България за защита? Paзpaбoтĸa e нa ĸoмпaниятa Сhіnа Аеrоѕрасе Ѕсіеnсе аnd Іnduѕtrу Соrроrаtіоn (САЅІС), ĸaтo ce явявa eĸcпopтнa вepcия нa пpoтивoĸopaбнaтa YЈ-12. Новият върховен лидер на Иран с 3 милиардна финансова империя в Европа Новият върховен лидер на Иран с 3 милиардна финансова империя в Европа Моджтаба Хаменей контролира милиардни активи в Европа и Близкия изток, включително луксозни имоти в Лондон, съобщава Jerusalem Post Земетресение с магнитуд 6 удари Куба Земетресение с магнитуд 6 удари Куба Силният трус беше регистриран във вторник сутринта, епицентърът се намира на 15 км дълбочина Атакувано е посолството на САЩ в Багдад  Атакувано е посолството на САЩ в Багдад  Вълна от дронове и ракетни нападения срещу дипломатическата мисия в Ирак, Израел с нови удари по Иран и Хизбула Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Ударено е австрийското посолство и щаба на мисията на ЕС в Ирак Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти От магазина виждали как жестоко я ритат на земята, но останали безучастни Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Независимо от риториката на Тръмп, икономическата болка ще стане прекалено силна за много от съюзниците на САЩ, каза US експертът Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран US президентът се сблъска с нещо, което се случва при война – правиш едни планове, а се получава нещо различно, каза бившият шеф на на комисията по европейски въпроси и външна политика 
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори