Снимат трисериен филм за зверствата на руснаците в Ирпен
Името му е „Зло“, каза началникът на Киевския военен окръг Алексий Кулеба
В разрушения от руските бомби град Ирпен днес започват снимките на трисериен филм, обяви началникът на Киевския военен окръг Алексий Кулеба, цитиран от УНiАН.
„Лентата ще носи красноречивото име „Зло“, каза той.
Кулеба припомня, че след деокопацията на региона, чуждестранни делегации (б.а. сред които и българска) посетиха града и видяха с очите си руините, останали като спомен от руските войници в Киевска област.
"Сега тя е освободена от руснаците, но Украйна продължава да се бие с нашествениците. Вярвам, че ще победим“, каза още той.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Това също е интересно и те кара да се замислиш къде е истината.
Новините от Русия -не .
За това ли се спря руската телевизия ?
На това ли се казва -ДЕМОКРАЦИЯ ?
Ние малоумници ли сме за да ни натяквате кое е истина и кое не ?Защо трябва да слушаме хамериканците , те ли ни избавиха от османското иго , на тях ли дължим хубавите си български имена ?
Нека да чуваме и да виждаме и сами да преценяваме !
Лъжи от поредицата зверствата в "Ирпен", "Буча", "родилният дом и театъра в Мариопул".
От тази поредица ЛЪЖИ единственото доказано на 100% бе ,зверството, военното престъпление на жп. гарата в Крематорск !
Сто жени и деца загинаха от целаносечено пусната по тях УКРАЙНСКА РАКЕТА Точка У ! С ясната цел да се прибави към горният списък, че е руска. Единствено по това, че се запази част от ракетата с номера и днес не снимат 10 сериен филм "Гарата в Краматорск".
Този случай всички демократични, западни медии просто го забравиха
Няма го !
Както и ги няма избитите от уж собствена им страна жени и деца.
До 2 - След филма за зверствата на фашистите от Вагнер.