Ще получи ли справедливо наказание Иван Кокинов-Кокито, който наръга 19 пъти ученичка от Бургас
Ако наистина Кокито е психично болен, обвиненията за убийство към него по чл. 115 от НК ще отпаднат, ще разберем във вторник
Делото срещу 27-годишния Иван Тодоров Кокинов, който на 27.06.2021 г. безпощадно наръга 19 пъти ученичка в бургаския ж. к. „Изрев”, се очаква да тръгне във вторник- 5.07.22 г, показа проверка на Флагман.бг. Ще получи ли справедливо наказание за зверството, което причини на 17-годишното момиче, се очаква да разберем съвсем скоро.
Припомняме, че в трагичната нощ, около 22,30 часа озверял от дрога Кокинов намушка без никаква причина с ловджийски нож ученичката, която в този момент се движела по ул. "Транспортна" с приятели. Бруталната сцена се е разигра пред бизнес център „Кондоско”. Компанията била от две момичета и две момчета, които пресичали пешеходната пътека от Гробищния парк към ж. к. „Изгрев”.
Въоръженият нападател изскочил внезапно и ги подгонил с нож в ръка. Те се разбягали в различни посоки, но едно от момичетата се спънало и паднало. Така попаднало в лапите на предрусалия Иван. В този момент той замахнал с ножа, като забил острието му първо във врата й, след което продължил да я ръга на посоки. След като тя спряла да мърда, Кокинов побегнал, без да прибира ножа. Нощният охранител на бизнес центъра чул виковете за помощ на приятелите й и подал сигнал на тел. 112.(ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ).
Пред съда Кокинов разигра невероятни циркове, като изтъкна, че взимал специални лекарства и чувал странни гласове. По време на мярката му за неотклонение той се опита да се изкара невменяем. Ако наистина Кокито е психично болен, обвиненията за убийство към него по чл. 115 от НК ще отпаднат. В досъдебното производство бе назначена съдебно-медицинска експертиза, която да установи състоянието му. Какъв е резултатът от нея, ще разберем във вторник, когато в Окръжния съд ще бъде гледано разпоредителното заседание.
Очаквайте подробностите във Флагман.бг.
Докато спасява съпруга си от наводнение: Жена разбра, че той има любовница
Още четирима задържани за обира на Лувъра
Една и съща e причината в над 1600 жалби за авиационна безопасност
Ръководството на Реал Мадрид с реакция след скандала с Шаби и Вини
Падналият на покрив в Молдова дрон е "Гербер"
Разкошни млади певци и актьори в Поморие за шоу, вдъхновено от поезията на Христо Фотев
Владимир Зографски със страхотен резултат в ски скоковете
БФС със съобщение за Боби Михайлов
Почина младежът, намушкан с нож в "Студентски град"
Дженифър Лопес пя на сватба, взе 2 милиона долара хонорар
Почина легендарен вратар
Венци Стефанов за състоянието на Боби Михайлов: Приказките в подобни моменти са излишни

Но, аз също съм на мнение, че ИЗРОДИТЕ, които ни промиват мозъците и ни зарибяват, си служат с околтизъм, сатанизъм и подобни ... И СА СИ ДИРЕКТНО ЗА ОСВЕДЕТЕЛСТВАНЕ!
Смърт без пощада. И по- бързо.!
ДА ИЗГНИЕ В ЗАТВОРА.
ГОСПОДИН СЪДИЯ, НЕ ГО ЖАЛЕТЕ И МУ ДАЙТЕ ГОЛЯМА ПРИСЪДА ЗАЩОТО УТРЕ МОЖЕ ДА ПОСЕГНЕ НА ДРУГО ДЕТЕ
Какво ли щеше да стане ако вие ФЛАГМАНИ не спирахте да го коментирате това и да настоявате за присъда вместо да чакате....!!!!?????