Циркът на изверга Кокинов в съда продължава, ще се опита да се изкара невменяем
Доведоха д-р Попова – лекар от ареста, за да обясни тя какви хапчета му е дала
Циркът на психопата Иван Кокинов, който намушка зверски 11 пъти 17-годишно момиче в Бургас, продължава. Преди малко в Съдебната салата пристигна лекаря, който бе обвинен от 27-годишния наркоман, че му е дал хапчета без съгласие. Кокито, както е познат бруталният рецидивист в ъндърграунд средите на морския град, твърди, че именно тези медикаменти не му позволяват да говори и това наложи временно отлагане на разглеждането на мярката му за неотклонение.
Почти сигурно е, че защитата на обвиняемия ще се опита да пледира невменяемост, с което да спести на психопата солиден престой зад решетките. Той е обвинен по чл. 115 от Наказателния кодекс – за убийство, което не е завършено поради независещи от извършителя причини. По това обвинение са предвидени от 10 до 20 години затвор, но ако действително Кокито се представи за луд и това бъде доказано, той може да се отърве с кратковременен престой в Центъра за психично здраве.
Наш екип е в Съдебната палата и отново ще предава НА ЖИВО. Очаквайте подробности!
Разпитите започват.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Бай мангаал прай на хората мине....
Бай мангаал знае две и знае двеста пак ще ходи на манго феста