×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Доналд Тръмп потвърди, че е подписал споразумението с Иран
  • Новият кабинет и общините ще проведат национална среща
  • Окончателно: Депутатите гласуват нов дълг от 3,8 млрд. евро
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Съседите на наркомана, който наръга ученичка 11 пъти с нож, живеят в страх


Съседите на наркомана, който наръга ученичка 11 пъти с нож, живеят в страх
Тодор Михайлов разказа как без причина наркоманът Иван Кокинов нападна 17-годишното момиче, а Диана Кипрова разкри, че момчето било агресивно и се страхувала, че някой ще пострада
Тема в развитие
Иван Кокито опитал да наръга съкилийник с консерва в Затвора-Бургас Ще получи ли справедливо наказание Иван Кокинов-Кокито, който наръга 19 пъти ученичка от Бургас Само във Флагман.бг: Иван Кокинов-Кокито бит в затвора, твърди адвокатът му Адвокатката на Кокито: Не може да се говори с него, чува гласове Съдът не се трогна от театъра на садиста Кокинов, остави го в ареста Прокурор Георги Чинев: Държанието на Кокинов е абсолютно хладнокръвно и обиграно Страшни разкрития: Кокинов бил параноиден шизофреник Циркът на изверга Кокинов в съда продължава, ще се опита да се изкара невменяем Кокинов разиграва невиждан спектакъл в Съдебната палата Защо Кокито намушка зверски 17-годишно момиче, ще пледира ли за невменяем Страшилището Иван Кокито, който наръга 11 пъти ученичка от Бургас, се изправя пред съда Съседите на наркомана, който наръга ученичка 11 пъти с нож, живеят в страх Брутални кадри показват как наркоманът Кокинов ръга безпощадно 17-годишна ученичка на пешеходна пътека Драмата е неописуема! Наръганата ученичка от Бургас - дъщеря на уважаван лекар Първо във Флагман! Ето го извергa Иван, наръгал 11 пъти ученичка от Бургас Извънредно! Озверял наркоман ръга 11 пъти с ловджийски нож млада жена на улицата в Бургас
виж още
скрий
30 Юни 2021, Сряда, 08:06 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Баща му казваше, че Иван не си пие лекарствата и се притеснявах момчето да не ни нападне, споделя Диана Кипрова

Съседи на Иван Кокинов, който нападна ученичка в бургаския ж. к. „Изрев” и се опита да я убие, нанасяйки й 11 удара с нож, споделиха пред Нова телевизия, че са очаквали 27-годишният наркоман да превърти и да се случи подобна трагедия. 

„Мислила съм си, че и нас може да нападне някога. Много ме е било страх“, каза Диана Кипрова.

„Съседи на Иван разказват, че баща му се е отказал да се опитва да го „вкара в правия път“, защото скандалите, побоищата, са били ежедневие“, добавя репортерът Цеца Алексова. 

„Момичетата спокойни си вървяха по пътя. Някой ги застигна отзад, бягайки и започва да дърпа едното момиче. То побягна, но след 10 метра се спъна на бордюра и падна, а той започва да я ръга с ножа“, разказва охранителят Тодор Михайлов.

„Стават често скандали тук. Карат се с приятели, пият и хвърлят през прозореца шкафове. Очаквах един ден да стане така, да направи нещо такова. Не знам дали след употреба на алкохол или на наркотици, но Иван става агресивен“, добавя Кипрова. 

„Момчето има психично заболяване. Сигурен съм в това, защото баща му казва, че не си пие редовно лекарствата“, разказва жената. 

„Вчера успях да разговарям с родителите на момичето. Те помолиха да запазим тяхната анонимност заради нездравия интерес, който може да се появи към трагедията им“, изтъкна Цеца Алексова. 

„Дъщеря им в момента е в хирургичното отделение на МБАЛ - Бургас. Едната от раните по-сериозна, но вече няма опасност за живота й“, добави тя. 

„Шокът е много голям. Бащата разкри, че в момента с момичето работят психолози“, поясни репортерът на Нова телевизия. 

Мярката за неотклонение на Иван ще се гледа в следобедните часове. Окръжната прокуратура в Бургас ще поиска постоянен арест за младият мъж. 

„Изключително страшно и брутално е това, което се случи в Бургас. Като във филм на ужасите ми се видя тази история с изключително агресивен нападател“, коментира водещият на „Здравей, България“ Виктор Николаев, докато на големия монитор в студиото на Нова телевизия се нижеха кадри от Флагман.БГ.

„Вижда се как Иван изкача от храстите и атакува момиче. Опитва се да го убие с нож. Първият удар е във врата. Момичето е било на косъм от смъртта“, каза още Николаев. 

Зловещите кадри с надпис Флагман.БГ бяха показани и в „Тази сутрин“ по бТВ. 

По информация на очевидци наркоманът, който бил известен с прякора Кокито, е познавал братът на жертвата. Когато нападнал девойката, той крещял „Тук ли е брат ти?“. 

Иван и братът на момичето имаха вражда, но не знам дали на това се дължи нападението, каза един от съседите на наркомана. 

На кадрите от камерата се вижда, че момичетата не го провокират с нищо, уточнява Тодор Михайлов.


В категории: Крими , Бургас


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
36
Коментара
Тервел ИЛИЕВ "Никога няма да излезеш от затвора" "Никога няма да излезеш от затвора" 18/06/2026, Четвъртък 18:59 5
Флагман.БГ Надуха цената на царевицата по плажа Надуха цената на царевицата по плажа 18/06/2026, Четвъртък 18:00 1
Георги РУСЧЕВ Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират 18/06/2026, Четвъртък 17:00 0
36
Коментара по темата
36.
Xaxa
01.07.2021 08:22:52
1
1
Аз туй циганче охраната съм го виждал някаде другаде.
Май в гранична полиция бачка
35.
Биткойн
01.07.2021 07:37:35
0
3
Аз, ако съм бащата ,тоя го трепя без да ми мигне окото
34.
Флфк
30.06.2021 15:33:55
0
8
Какво значи бил шизофреник и болен и ако се окажело наистина така няма да влезе в затвора??? Алоо човека почти не е убило момичето кво ми говорите бил болен за всеки който извърши убийство ли ги изкарвате болни айде моля ви се тоя да влиза в затвора и да умира като куче там не стига че е мазния наркоман ми ся ако се размине с тва че е шизофреник направо не знам
33.
оффф...
30.06.2021 14:51:47
2
8
Всички тези пишман-биячи, които в коментарите все се надъхват на цигани и гейове, кога ще си вдигнат мързеливите гързове и ще отидат да си изкарат нервите на някой такъв доказан изверг???
32.
Стела
30.06.2021 14:10:30
1
11
Пълна анархия и безнаказаност цари в държавата.Стана страшно !Няма ред,няма морал...УПАДЪК.....ПЪЛЕН!
31.
До 16
30.06.2021 14:04:13
0
2
Много си прав, за съжаление е така.
30.
Против анаболните стероиди
30.06.2021 13:25:17
0
9
Това момиче и колкото здраво да е психически травмите оставят доживот.
А колкото до тези екземпляри (надрусани анаболни смешници)никой разумен адвокат не би трябвало да поема защитата им.Първата версия на защитата ако има такава , ще е невменяемост.3 месеца в психодиспансера и е вънка за нови подвизи този тъпунгер
29.
*********
30.06.2021 12:55:17
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
28.
Батко
30.06.2021 12:50:13
0
9
Туй мекере искам да го вържа на бъчвата и да го дъня в гъза всеки ден докато сам почне да се гримира…
27.
до 18
30.06.2021 12:23:27
5
25
Папагал, а ти от къде си дошъл бе. До 1921 година, грзд Бургас е бил по-малък от Сливен. Истинските и първи бургазлии са преселници от Тракийското беломорие. Така че тук все някой от някъде е дошъл. Виж за Пловдив е друго нещо. древен град, с много, много история. Бургас е селище от ново време. Смешно е да се пише за кореняци с вековни корени тук.
26.
Димитрова
30.06.2021 12:21:53
2
18
И понеже, родителите искат анонимност, вие в предната статия им написахте фамилията, адреса и т.н. Долнопробен жълт парцал. Ами имайте малко уважение към личния живот на хората. Освен това, както стана ясно, не са някои случайни.
25.
Кои
30.06.2021 12:18:43
1
7
Кои са родителите на тоя пумияр. За нищо не стават майка им мръсна.
24.
Наблюдател
30.06.2021 12:14:19
0
7
щом е луд ще бъде оуснат... ище продължи да издевателства...такава ни е системата
23.
Х
30.06.2021 12:09:44
1
10
Прякора му е Коката.. даеба и тъпия наркоман
22.
До 21
30.06.2021 11:59:03
3
20
Не! Това е резултат от дългогодишното управление на ГЕРБ. Въпрос на време беше да започнат едно по едно да избиват нещата.
Ето например в този случай се вижда, че психодиспансерите също както болниците са едни търговски дружества които отчитат фиктивни дейност само за да лапат държавни пари. А всъщност нищо не се случва. Практиките им са от 60-те години на миналия век!!?
Контрола на държавата бе сведен до минимум в тая свера както и в много други последните години. Голямо крадене, голямо лапане, голяма некадърност!!!
21.
Fragile
30.06.2021 11:40:51
22
5
Усещате ли драги зрители на каде ще отидат нещата ако новите партии докопат власта.
Това да ви ръгат и да ви убиват децата по улиците ще стане нормално ежедневие.
20.
*********
30.06.2021 11:36:52
2
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
19.
Колю
30.06.2021 11:34:40
0
9
Абе флагман, ако не сте вие ние нищо няма да знаем бе! Те CNN и BBC работят с ваши материали чак, хах. Медия - "Великан"
18.
До 16
30.06.2021 11:25:46
5
23
Бургас стана защото се напълни с качури от Странджанско и всякакви гастарбайтери от Сливенско,Ямболско,КарнобаШко и т.н... ако се заинтересуваш на 85-90 % бащите и майките или бабите и дядовците на тези кокита,мокита,покита с джапанките,татусите и фалшивите адидаси,денонщно надрусани с амфетамини и анаболи са дошли от селата от тези региони! И 90 % от същите родители и бабите и дядовците им са квартални панелни пиянки от типа дето цял ден се наливат с пърцуца и си мислят,че разбират от всичко пред телевизорО-от политика и наука до спорт. Разликата между тези надрусани бургаШки анаболни кокита и родителите им е само,че едните се "друсат" с евтини наливни ракии, а отрочетата им с дрога!
17.
Бушондар ханъм адалет
30.06.2021 10:54:25
3
10
Сливенските и айтошките съдийки съдийките в Б.О.С с нелигитимно право НБУ/БСУ нападението с НОЖ го имат за здрависване поздрав с-у обект на нападение
За разлика от БГ правосъдие в страните от ЕС съдите водят нападателите с НОЖ в графа ТЕРОРИСТИ
16.
така така
30.06.2021 10:52:13
1
36
Отваряйте Белене! Бургас стана утайката на България .. само курви дилъри наркомани казина и фризьорски салони останаха тук! Лято е а 10 и 30 вечерта няма хора по главната.. едно време Бургас кипеше от живот сега само домашни наркомани!
15.
Abc
30.06.2021 10:46:18
0
12
Че то нова телевизия е клон на флагман
14.
*********
30.06.2021 10:12:41
0
17
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
13.
*********
30.06.2021 10:10:23
5
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
12.
Бургашкото мвр
30.06.2021 09:41:21
1
7
Пък нас на болят мутките
11.
33
30.06.2021 09:39:20
2
13
Ох сега в панделата ох котьоо, ела че ми трябваш, бързо ще му мине психическото заболяване. хаха
10.
Вашето име:
30.06.2021 09:26:29
2
17
Едно време и лудите бяха нормални
9.
Ха ха
30.06.2021 09:21:43
0
30
Кадри на Флагман ! Да не сте ги снимали вие, че ги пишете от вас ? Кадрите са от охранителна камера, не от вас.
8.
Mission Accomplished!
30.06.2021 09:11:41
1
25
Не се съмнявам, че сте успели да наплашите бабките. Нали всеки ден трябва да треперят от страх! Иначе току-виж се сетили в каква мизерия живеят!
7.
хахахаха, ни моа пойчи уахахаха
30.06.2021 09:08:45
0
32
"докато на големия монитор в студиото на Нова телевизия се нижеха кадри от Флагман.БГ"
6.
Роко
30.06.2021 09:00:01
0
36
Къв мариз, да му дават максималната присъда според закона, за опит за убийство и тва е. Другия вариант е да го пуснат след 1 година от лудницата и да чакаме да убие някой, което и най-вероятно ще стане понеже в тва жалко подобие на държава справедливост няма. Поуката е една, носете си нещо за самозащита винаги, по всяко среме и се оглеждайте. Препоръчвам спрей против мечки, струват по 50 лв на промоция като са. Гарантирам, че ако напръскаш някой с това е жив умрял за 30 минути поне. Ефективно е срещу повече от един нападател и срещу хора с ножове, палки и всякакви такива.
5.
*********
30.06.2021 08:56:45
15
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
4.
С
30.06.2021 08:51:38
0
23
...в студиото на Нова телевизия се нижеха кадри от флааа гман бг .... не от охранителните камери ;) :D :P хахахха иии по бииитииивии :D ! Големи заслуги :D !
3.
*********
30.06.2021 08:37:33
2
27
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
2.
До Мишката
30.06.2021 08:34:42
0
48
Как може да претендирате,че кадрите са ваши.След като камерите не са ваши?Вие споменахте ли чий са кадрите и защо си ги присвоявате?
1.
Николай
30.06.2021 08:32:43
1
26
Ами да се съберат двама трима по здрави и да му хвърлят един мариз, 2-3 пъти седмично
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Радев казва „Не” на санкциите срещу Русия, брани рафинерията в Бургас и патриарх Кирил Радев казва „Не” на санкциите срещу Русия, брани рафинерията в Бургас и патриарх Кирил Българското правителство е в готовност да поиска изрично изключение (дерогация) от санкциите, ако те застрашат нормалното оперативно функциониране на нефтозавода Чистка в съдебната система: Сито във ВСС ще спира свързаните с Пепи Еврото Чистка в съдебната система: Сито във ВСС ще спира свързаните с Пепи Еврото Най-младият депутат от „Прогресивна България“ уверява, че няма да има институции, които да работят като политически бухалки и държавата да плаща за прокурорски своеволия "Лукойл" в подкрепа на следващото  поколение таланти "Лукойл" в подкрепа на следващото поколение таланти Дарения за нови технологии в Каблешково и подкрепа за младите музикални таланти очертават новите приоритети в корпоративната отговорност Може ли Бургаското Камино да увеличи пилигримски и поклоннически туризъм у нас Може ли Бургаското Камино да увеличи пилигримски и поклоннически туризъм у нас Данните показват, че в Галисия, Испания 17 % от БВП са свързани с поклоннически експедиции Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger с до -45% в Бургас Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger с до -45% в Бургас Освен голямото разнообразие от марки и модели, клиентите могат да разчитат и на до 3 часа безплатен паркинг при посещение на обектите Втори мандат? Да си свършим работата и хората ще ни оценят Втори мандат? Да си свършим работата и хората ще ни оценят Рано е за политически заявки, обяви Ахмед Мехмед Цената за онлайн поколението: ДЗИ-ата показаха, че Бургаска област се движи на две скорости в образованието Цената за онлайн поколението: ДЗИ-ата показаха, че Бургаска област се движи на две скорости в образованието Как пандемичният шок от 2020 г. циментира фатално разслоение, което днес статистиката вече не може да скрие Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите Заместник-кметът Денис Диханов награди призьорите на Международната купа Созопол - Царево 2026 преди началото на втория етап от надпреварата Започва се: Правителството обсъжда прогресивен данък върху жилищата Започва се: Правителството обсъжда прогресивен данък върху жилищата  Идеята е по-голям брой жилища да се облагат с по-висока ставка 
Тръмп сключи историческа сделка с Иран, но Израел бламира мира Тръмп сключи историческа сделка с Иран, но Израел бламира мира Президентът на САЩ и Пезешкиан свалиха цената на петрола, но Пентагонът плаши с „желязна блокада“ Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол Звездата на Аржентина преминава през труден период извън терена Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия Левият кандидат Иван Сепеда, завършил философия в столицата ни Майорка се превръща във фурна Майорка се превръща във фурна Цяла Испания се готви за изключително горещо лято през 2026 Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Малкото дете е намерено безжизнено на седалката в автомобила в Шорндорф, близо до Щутгарт, часове по-късно Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев От рецитаторските групи в Малко Търново до сивия кардинал на държавните финанси От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс Гласът на обичаната анимационна героиня Лило угасна едва на 35-годишна възраст след живот, белязан от тежки зависимости и бездомие Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Футболният колос от Балканите изравни на два пъти на Англия, но загуби Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Финансови успехи, романтични изненади и нови възможности бележат деня, но някои знаци трябва да внимават с интригите, прибързаните решения и пропуснатите шансове Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Той се оправда, че средствата били от частни фондове, а не от държавата, а от Техеран са категорични, че ще нарушат примирието, ако ЦАХАЛ не напусне Ливан
Костадин КОСТАДИНОВ, политик Костадин КОСТАДИНОВ, политик Ивайло Мирчев да подаде оставка и да се прибере в родното си село Крушари, за да започне да се занимава с нещо по-полезно, например, да гледа овце. Виц на деня Виц на деня Мъж заминава командирпвка:
- Защо плачеш, скъпа? Нали не заминавам за десет години, а само за един месец.
- Знам те тебе! Казваш за месец, а ще се върнеш след три дни.
Виц на деня Виц на деня - Какво трябва да направи човек, когато види малко зелено човече?
Радиото отговаря:
- Да пресече улицата...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Умната жена винаги ще позволи на мъжа си да отиде за риба, а мъдрата ще позволи да отидат с него и децата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори