И Пеевски пристигна в парламента, за да свали кабинета "Петков", поведе протест
Щял да гласува против "премиера - олигарх", който бил Иво Прокопиев
ДПС отново докара протестиращи срещу правителството. Днес те обаче са доста повече от вчерашния ден.
Митингът този път е зад Народното събрание, до храма „Св. Александър Невски“. От партията на Доган не са обявявали, че свикват протест, но неофициално потвърждават, че това са техни хора. Още повече че депутати от ДПС отидоха при множеството, което наброява няколкостотин човека. Сред тях бяха и председателят на партията Мустафа Карадайъ и самият Делян Пеевски.
На същото място днес се очаква нов протест и на прокремълските радикали от „Възраждане“.
След това Пеевски влезе в сградата на Народното събрание, мобилизиран да гласува. Обяви, че вотът му ще е против Иво Прокопиев, който бил "премиерът - олигарх".
Припомняме, че гласуването е насрочено за 19,10 ч.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Естествено,че който от тях да е на власт,ние ще го духаме...
Новите не са най-доброто,но е абсурд да ги сравняваш с доказаните престъпници!
Съвсем сме я загазили...
Пълна пародия и подигравка с всички нас!
И най-големият мафиот Пеевски влезе в парламента да гласува...Дъното!