И Пеевски пристигна в парламента, за да свали кабинета "Петков", поведе протест
Щял да гласува против "премиера - олигарх", който бил Иво Прокопиев
ДПС отново докара протестиращи срещу правителството. Днес те обаче са доста повече от вчерашния ден.
Митингът този път е зад Народното събрание, до храма „Св. Александър Невски“. От партията на Доган не са обявявали, че свикват протест, но неофициално потвърждават, че това са техни хора. Още повече че депутати от ДПС отидоха при множеството, което наброява няколкостотин човека. Сред тях бяха и председателят на партията Мустафа Карадайъ и самият Делян Пеевски.
На същото място днес се очаква нов протест и на прокремълските радикали от „Възраждане“.
След това Пеевски влезе в сградата на Народното събрание, мобилизиран да гласува. Обяви, че вотът му ще е против Иво Прокопиев, който бил "премиерът - олигарх".
Припомняме, че гласуването е насрочено за 19,10 ч.
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони

Естествено,че който от тях да е на власт,ние ще го духаме...
Новите не са най-доброто,но е абсурд да ги сравняваш с доказаните престъпници!
Съвсем сме я загазили...
Пълна пародия и подигравка с всички нас!
И най-големият мафиот Пеевски влезе в парламента да гласува...Дъното!