ВМРО и ДПС доведоха протестиращи пред парламента
Искат падане на кабинета "Петков" на фона на дебатите по вота на недоверие
ДПС също си доведе протестиращи пред парламента. Депутати от парламентарната група излязоха от сградата на Народното събрание след 13 ч. Те бяха приветствани с аплодисменти от стотина души под паметника на царя – освободител.
Депутатите начело с председателя на ДПС Мустафа Карадайъ пък се сляха с хората и се здрависаха с тях.
В 12 ч. пред парламента започна и протест на ВМРО-БНД – също против правителството на Кирил Петков. Преди това, от 11 ч., антиправителствен митинг на същото място имаха и от сдружението "Хан Кубрат".
По информация на "Флагман" митингът на ВМРО-БНД, на който имаше няколко десетки човека, си е тръгнал заради демонстрантите от ДПС.
Дебатите по внесения от ГЕРБ-СДС вот на недоверие в пленарната зала продължават.
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой

и ще бъдат изринати в канализацията на историята!
Мечтата им била 1996г. да печатат пари и инфлацията за расте, за да може мафията да краде!
Кредитни милионери са инвестирали в този инжинерингов проект Прокопиевите Педали и трябва да си изпълнят обещанията....
Липсва само партия израждане.
Колкото до Бачийски..., готов съм да сложа каса марково уиски, че няма да стигне и до балотаж, но понеже си личи, че си въшльо, който пуска опорки за ПО, няма смисъл да го правя, защото от утре ще си безработен и няма да можеш да покриеш залога.
Срам ме е, че този селянин е на избран като депутат от Бургас! Да му съберем пари за едно сако и вратовръзка? А може би гледа да не е пристегнат, че много млади хора получавали я инсулт, я инфаркт ...