ВМРО и ДПС доведоха протестиращи пред парламента
Искат падане на кабинета "Петков" на фона на дебатите по вота на недоверие
ДПС също си доведе протестиращи пред парламента. Депутати от парламентарната група излязоха от сградата на Народното събрание след 13 ч. Те бяха приветствани с аплодисменти от стотина души под паметника на царя – освободител.
Депутатите начело с председателя на ДПС Мустафа Карадайъ пък се сляха с хората и се здрависаха с тях.
В 12 ч. пред парламента започна и протест на ВМРО-БНД – също против правителството на Кирил Петков. Преди това, от 11 ч., антиправителствен митинг на същото място имаха и от сдружението "Хан Кубрат".
По информация на "Флагман" митингът на ВМРО-БНД, на който имаше няколко десетки човека, си е тръгнал заради демонстрантите от ДПС.
Дебатите по внесения от ГЕРБ-СДС вот на недоверие в пленарната зала продължават.
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми

и ще бъдат изринати в канализацията на историята!
Мечтата им била 1996г. да печатат пари и инфлацията за расте, за да може мафията да краде!
Кредитни милионери са инвестирали в този инжинерингов проект Прокопиевите Педали и трябва да си изпълнят обещанията....
Липсва само партия израждане.
Колкото до Бачийски..., готов съм да сложа каса марково уиски, че няма да стигне и до балотаж, но понеже си личи, че си въшльо, който пуска опорки за ПО, няма смисъл да го правя, защото от утре ще си безработен и няма да можеш да покриеш залога.
Срам ме е, че този селянин е на избран като депутат от Бургас! Да му съберем пари за едно сако и вратовръзка? А може би гледа да не е пристегнат, че много млади хора получавали я инсулт, я инфаркт ...