ВМРО и ДПС доведоха протестиращи пред парламента
Искат падане на кабинета "Петков" на фона на дебатите по вота на недоверие
ДПС също си доведе протестиращи пред парламента. Депутати от парламентарната група излязоха от сградата на Народното събрание след 13 ч. Те бяха приветствани с аплодисменти от стотина души под паметника на царя – освободител.
Депутатите начело с председателя на ДПС Мустафа Карадайъ пък се сляха с хората и се здрависаха с тях.
В 12 ч. пред парламента започна и протест на ВМРО-БНД – също против правителството на Кирил Петков. Преди това, от 11 ч., антиправителствен митинг на същото място имаха и от сдружението "Хан Кубрат".
По информация на "Флагман" митингът на ВМРО-БНД, на който имаше няколко десетки човека, си е тръгнал заради демонстрантите от ДПС.
Дебатите по внесения от ГЕРБ-СДС вот на недоверие в пленарната зала продължават.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

и ще бъдат изринати в канализацията на историята!
Мечтата им била 1996г. да печатат пари и инфлацията за расте, за да може мафията да краде!
Кредитни милионери са инвестирали в този инжинерингов проект Прокопиевите Педали и трябва да си изпълнят обещанията....
Липсва само партия израждане.
Колкото до Бачийски..., готов съм да сложа каса марково уиски, че няма да стигне и до балотаж, но понеже си личи, че си въшльо, който пуска опорки за ПО, няма смисъл да го правя, защото от утре ще си безработен и няма да можеш да покриеш залога.
Срам ме е, че този селянин е на избран като депутат от Бургас! Да му съберем пари за едно сако и вратовръзка? А може би гледа да не е пристегнат, че много млади хора получавали я инсулт, я инфаркт ...