ВМРО и ДПС доведоха протестиращи пред парламента
Искат падане на кабинета "Петков" на фона на дебатите по вота на недоверие
ДПС също си доведе протестиращи пред парламента. Депутати от парламентарната група излязоха от сградата на Народното събрание след 13 ч. Те бяха приветствани с аплодисменти от стотина души под паметника на царя – освободител.
Депутатите начело с председателя на ДПС Мустафа Карадайъ пък се сляха с хората и се здрависаха с тях.
В 12 ч. пред парламента започна и протест на ВМРО-БНД – също против правителството на Кирил Петков. Преди това, от 11 ч., антиправителствен митинг на същото място имаха и от сдружението "Хан Кубрат".
По информация на "Флагман" митингът на ВМРО-БНД, на който имаше няколко десетки човека, си е тръгнал заради демонстрантите от ДПС.
Дебатите по внесения от ГЕРБ-СДС вот на недоверие в пленарната зала продължават.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

и ще бъдат изринати в канализацията на историята!
Мечтата им била 1996г. да печатат пари и инфлацията за расте, за да може мафията да краде!
Кредитни милионери са инвестирали в този инжинерингов проект Прокопиевите Педали и трябва да си изпълнят обещанията....
Липсва само партия израждане.
Колкото до Бачийски..., готов съм да сложа каса марково уиски, че няма да стигне и до балотаж, но понеже си личи, че си въшльо, който пуска опорки за ПО, няма смисъл да го правя, защото от утре ще си безработен и няма да можеш да покриеш залога.
Срам ме е, че този селянин е на избран като депутат от Бургас! Да му съберем пари за едно сако и вратовръзка? А може би гледа да не е пристегнат, че много млади хора получавали я инсулт, я инфаркт ...