ВМРО и ДПС доведоха протестиращи пред парламента
Искат падане на кабинета "Петков" на фона на дебатите по вота на недоверие
ДПС също си доведе протестиращи пред парламента. Депутати от парламентарната група излязоха от сградата на Народното събрание след 13 ч. Те бяха приветствани с аплодисменти от стотина души под паметника на царя – освободител.
Депутатите начело с председателя на ДПС Мустафа Карадайъ пък се сляха с хората и се здрависаха с тях.
В 12 ч. пред парламента започна и протест на ВМРО-БНД – също против правителството на Кирил Петков. Преди това, от 11 ч., антиправителствен митинг на същото място имаха и от сдружението "Хан Кубрат".
По информация на "Флагман" митингът на ВМРО-БНД, на който имаше няколко десетки човека, си е тръгнал заради демонстрантите от ДПС.
Дебатите по внесения от ГЕРБ-СДС вот на недоверие в пленарната зала продължават.
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

и ще бъдат изринати в канализацията на историята!
Мечтата им била 1996г. да печатат пари и инфлацията за расте, за да може мафията да краде!
Кредитни милионери са инвестирали в този инжинерингов проект Прокопиевите Педали и трябва да си изпълнят обещанията....
Липсва само партия израждане.
Колкото до Бачийски..., готов съм да сложа каса марково уиски, че няма да стигне и до балотаж, но понеже си личи, че си въшльо, който пуска опорки за ПО, няма смисъл да го правя, защото от утре ще си безработен и няма да можеш да покриеш залога.
Срам ме е, че този селянин е на избран като депутат от Бургас! Да му съберем пари за едно сако и вратовръзка? А може би гледа да не е пристегнат, че много млади хора получавали я инсулт, я инфаркт ...